אבד לי מתאם סיליקון לאוזניות JBL - איפה אפשר להשיג? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבד לי מתאם סיליקון לאוזניות JBL - איפה אפשר להשיג?

מסבחה

Recommended Posts

קניתי בבאג אוזניות Reference 220, IN EAR. ואבד לי אחד המתאמים של הסיליקון.

באג ה-@#%#$% האלה לא מחזיקים מתאמים חלופיים במלאי... מה אני עושה? יש איפשהו אפשרות להשיג את זה איפשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

EBAY ו-DX ימכרו לך בגרושים את הסיליקונים הדרושים ואם תחכה אני מאמין שאנשים פה או אם אולי תעלה זאת בכללי יתכן ואנשים בעליי סיליקון כפי שאתה צריך ולא משתמשים בו מוכנים לתת לך בחינם.

חוץ מזה אם אתה בקטע של DIY ולהכין בעצמך אתה יכול לקנות אטמי אוזניין, לעשות באמצע חור עם מחט עבה ואז לשים על הצינורית של האוזניה, את החלק "הרופף" גוזרים כך שזה יתלבש יפה ובדיוק וזה אחלה של אטם תוצרת בית שעל פי מה שהבנתי פועל גם מצוין! (לא מנסיון אישי, קראתי על מספר אנשים שמשתמשים ב-IEM ככה ומרוצים מאוד!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש אנשים איזה ידע :yelclap:

GREEN השאלה היא איך אני יודע אם המתאם זהה כל עוד האוזניות ארוזות בקופסת פלסטיק קשיחה?

בנוסף איך אני יכול לדעת שהמתאם הספציפי הזה מתאים לי לאוזן.

העניין הוא שיש לי חדש והאוזניות כפתור שלו (כמו כל הכפתור האחרות) נופלות לי מהאוזניים כשאני רץ איתן אז חשבתי שמתאמים יכולים לעזור לי ולהשאיר אותן בתוך האוזן גם בזמן ריצה (אני צודק או שזה לא עוזר בכלל אלא רק משפר את חווית השמיעה?).

העניין הוא שאני לא יכול לדעת אם כל מתאם מתאים לאוזניות (למרות שנראה לי שהגדלים S,M,L הם די סטנדרטיים לא?)

אני רוצה להשתמש באוזניות שבאות עם הiPOD כי לדעתי הן טובות וגם יש להן אופציה להגברה נוספת ללא קשר למכשיר.

יש לי אחרות עם מגבר אבל הן יותר מותאמות לשימוש כשרואים ולכן החוט שלהן מאוד ארוך והם גם לא ממש איכותיות.

מה אתם אומרים? כדאי לחפש מתאמים? זה יכול לגרום לאוזניות לא ליפול לי מהאוזניים?

יש איזשהו סטנדרט כך שאם אקנה ערכה עם 3 גדלים של מתאמים זה אמור להתאים לכל אוזניות הכפתור או שצריך משהו ספציפית ל ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...