עוד נקודת אינטרנט בדירה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד נקודת אינטרנט בדירה

Eviljelly

Recommended Posts

שלום , אני עובר עכשיו דירה

ואני מעוניין להתחבר לאינטרנט בדירה החדשה , כשבעקרון אני עם שותף ויש לו אבל אני משתמש הרבה באינטרנט בעיקר ב upload אז אני מעדיף חיבור פרטי משלי , כרגע התשתית שם היא של

והשאלה היא האם ניתן לחבר שתי מודמים של בדירה אחת או שזה בעייתי ? ושאלה שניה האם ניתן לקנות מודם כבלים בנפרד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהוט אתה יכול להתחבר באותה דירה עם שני מודמים, אבל אתה צריך לדבר עם לגבי ההתקנה.

אני לא מכיר מקום שמוכר מודמים לכבלים ובכל מקרה אני לא רואה צורך, יביאו לך מודם משלהם שהם ידאגו להחליף אם יש תקלה. אני גם לא בטוח שהם יתנו לך לחבר מודם פרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה....ממה שאני יודע[

היתה איזו אופציה לקומבינה עם הוט

שבה אתה מקבל חיבור קבוע ללא חייגן ושם סוויץ ולא ראוטר(!)

ואז אתה והשותף שלך תקבלו כל אחד את החבילה במלואה

כלומר אם אתה משלמים 1.5 בהוט והכול

אז אתה תקבל 1.5 והוא יקבל 1.5 ללא תוספת תשלום ( אבל אני לא יודע אם הוט עלו על זה וחסמו את זה..אבל לא נראה לי..)

האופציה השניה היא....אם בדירה שלכם רץ בתשתית שני זוגות של חוטים שזורים ולא זוג אחד אז זה מאפשר לך לקבל קו נוסף לכל הדירה של בזק או הוט מה שאומר שתוכל להירשם לבזק או הוט וקבל משלך...ויהיה לך שקע עם מספר טלפון שונה מהשותף שלך....ותשלם בעצמך על חבילה מלאה.

והאופציה השלישית היא כמו שסיזר אמר ואני לא בטוח בזה לחבר מודם נוסף של על אותו הקו ואיכשהו להתחבר....בבזק אם היית מנסה את זה זה לא היה נותן לך והיית מקבל שגיאה 676...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הפסקה הראשונה, לא קיים ואף פעם לא היה (למיטב דעתי). אם תתחבר בצרה כזאת רוחב הפס יתחלק בין המחשבים ע"פ שימוש.

לגבי השאר, אתה יכול להתחבר לתשתית ושהוא ישאר בהוט ובכך לפתור את הבעיה או להתחבר עם שני מודמים על התשתית של .

בתשתית הADSL זה לא משנה איזה שגיאה תקבל (678 או 721 יותר הגיוני, תלוי במודם), הם פשוט יפילו אחד את השני מסנכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום , אני עובר עכשיו דירה

ואני מעוניין להתחבר לאינטרנט בדירה החדשה , כשבעקרון אני עם שותף ויש לו אבל אני משתמש הרבה באינטרנט בעיקר ב upload אז אני מעדיף חיבור פרטי משלי ...

שלום,

גם אני הייתי בדירות שכורות עם שותפים לא מעט

אני לא רואה צורך בלבזבז כסף סתם - פשוט תרחיבו את החיבור הקיים ותסכמו ביניכם ככה גם תחסכו הרבה מאוד כסף (חשבון זריז כמעט אלפייה בשנה רק על עלות תקשורת - שלא לדבר על נתב\מתג וכו')

סתם חבל

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...