מעוניין לרכוש כרטיס טלויזיה - לא סגור על תקציב כרגע - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לרכוש כרטיס טלויזיה - לא סגור על תקציב כרגע

HaVoC_850

Recommended Posts

שלום כולם

אני לא יודע אם זה הפורום המתאים לשאלה שלי, מנהלים אם לא אשמח אם תוכלו להעביר לי את הנושא לפורום המתאים

אני קניתי לפני כמה חודשים טלויזיה מארצות הברית ונתקעתי איתה כי היא לא קולטת את השידורי PAL של הארץ

הבנתי מחבר שאני יכול לקנות כרטיס טלויזיה לחבר דרכו את הממיר של HOT שיש לי בחדר ומהכרטיס טלויזיה להעביר ל-LCD שקניתי בחו"ל

עכשיו קודם כל אני רוצה לדעת אם זה בכלל אפשרי... האם הכרטיס יודע להמיר אותות מ-PAL ל-NTSC?

אם כן, כמה הוא יעלה בערך?

מעבר לכך אני משתמש בווינדוס וויסטה 64 ביט... אז אני אשמח לדעת אם אני יכול להשתמש בתוכנת המדיה סנטר שבאה עם מערכת ההפעלה

מקריאה ברפרוף בהיסטוריה לשאלה שלי ראיתי שצריך שלט מסויים שיעבוד עם התוכנה הזאת, ויש איזשהו עניין עם שידורים וטבלאות שידורים ש-MC קולט או לא קולט

אשמח אם תוכלו לתת לי קצת ידע מסביב - או לאיזה סטיקי שיש באיזור שיוכל להסביר לי על כל העולם של כרטיסי טלויזיה

קראתי במאמרים על כרטיס הטלויזיה האחרון שסוקר כאן, אבל החסרונות שלו קצת הרתיעו אותי

מישהו יודע אם יצא לכרטיס המדובר גרסה חדשה שבה תוקנו הבעיות המצויינות בסוף המאמר?

http://hwzone.co.il/reviews/videomate_e900f/

ולגבי השאלה שלי

איזה כרטיס יוכל לעזור לי, אם בכלל?

תודה רבה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...