בעיה בחיבור SPDIF למגבר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בחיבור SPDIF למגבר

rino

Recommended Posts

בימים אלו החלפתי את מערכת ההפעלה שלי בHTPC מויסטה לXP.

התקנתי את הכל מהתחלה והכל עובד מצויין למעט דבר אחד.

המחשב שלי מחובר למגבר בכבל אופטי.

הבעיה היא שאני מקבל סלט ביציאות הסאונד - כשאני לוחץ על הדמית הרמקולים הקדמיים במחשב , במציאות אני שומע את האחוריים , את הסאב והסנטר אני לא שומע כלל וכשאני לוחץ כל הדמיית הקדמיים אני לא מקבל שום צליל.

חיפשתי בכל מקום בתוכנה ולא מצאי שום דרך לתאם את היציאות .

הסרתי והתקנתי עדכניים לREALTEK אך ללא הועיל.

בויסטה העסק עבד מצויין

הערות - לוח האם GIGABAYT GA-MA69GM-S2H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברת בכבל אופטי אמרת?

ובמגבר אתה מתכוון לרסיבר נכון?

כשאני לוחץ על הדמית הרמקולים הקדמיים במחשב , במציאות אני שומע את האחוריים

וכשאני לוחץ כל הדמיית הקדמיים אני לא מקבל שום צליל.

אני מניח שהתכוונת שכשאתה לוחץ קדמיים אתה שומע את האחוריים וכשאתה לוחץ אחוריים אתה לא שומע כלום.

לא שנית רסיבר מאחורה את החיבורים של הרמקולים במקרה נכון?

אתה יכול לשקול שתיתכן וזו בעיה ברסיבר עצמו. או בהגדרות שלו, או תקלה טכנית של ממש במעבד שלו. גם זאת אופציה. כי אני זוכר שגם לי הייתה בעיה, לא בדיוק כזאת, אך דומה במידה מסויימת, ברסיבר הישן. התברר שהבעיה הייתה טכנית ברסיבר עצמו ונאלצתי לקנות חדש. היו הפסקות חשמל או ברקים כלשהם בזמן שבין התקנת שתי מערכות ההפעלה? או שזה היה עניין רק של כמה דקות עד שעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברת בכבל אופטי אמרת?

ובמגבר אתה מתכוון לרסיבר נכון?

אני מניח שהתכוונת שכשאתה לוחץ קדמיים אתה שומע את האחוריים וכשאתה לוחץ אחוריים אתה לא שומע כלום.

לא שנית רסיבר מאחורה את החיבורים של הרמקולים במקרה נכון?

אתה יכול לשקול שתיתכן וזו בעיה ברסיבר עצמו. או בהגדרות שלו, או תקלה טכנית של ממש במעבד שלו. גם זאת אופציה. כי אני זוכר שגם לי הייתה בעיה, לא בדיוק כזאת, אך דומה במידה מסויימת, ברסיבר הישן. התברר שהבעיה הייתה טכנית ברסיבר עצמו ונאלצתי לקנות חדש. היו הפסקות חשמל או ברקים כלשהם בזמן שבין התקנת שתי מערכות ההפעלה? או שזה היה עניין רק של כמה דקות עד שעה?

תודה על המענה.

אני מבקש לתקן את מהות הבעיה - למעשה כשאני בוחר בתוכנת הסאונד של רילטק יציאת 6 ערוצים { כי זה מה שיש לי} אני לא שומע כלום בהדמיה .

לעומת זאת כשאני בוחר באותה טבלה" DTS משהו " במסך מהבהבים הרמקולים הקדמיים ובפועל אני שומע גם את הקדמיים וגם את האחרויים וכשהאחוריים או הסנטר מהבהבים אני לא שומע דבר.

אם אני יוצא באות SPDIF האם אני בכלל צריך לבחור באופצית 6 ערוצים או אולי PCM דיגיטל?

המעבר בין מערכות ההפעלה היה עניין של שעות . עם עבד בסדר, בXP לא יש בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז בוא נעשה שניה מבחן קטן כדי לשלול בעיה ברסיבר עצמו. תנסה לעשות ברסיבר מין "סריקה" כזאת על הרמקולים. שכל פעם יפעיל אחד. יש לך אופציה כזאת בטוח. ותראה אם זה עובד טוב. זה יעשה לך כמובן איזושהי הרצה שכל פעם יוציא רשרוש מרמקול אחד. תבדוק אם ישנה התאמה בין המציאות למה שהוא מציג על גבי הרסיבר.

-קדמי ימני

-סנטר

-קדמי שמאלי

-אחורי ימני

-אחורי שמאלי

כל אחד בטורו. תגיד לי אם זה עבד. אם זה עובד אז הכל בסדר עם הרסיבר. ואם כך אז ננסה להתעסק עם הדרייברים והמקודדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר קריאה בפורומים שונים בעולם מסתבר שקיימת בעיה של קבלת 5.1 בלוח GIGABAYT GA-MA69GM-S2H בXP.

טרם מצאתי פתרון לבעיה אך מתברר שאני לא שיכור.

בדרייברים של כרטיס הקול אני לא מצליח לקבל 5.1 אך דרך נגן הסרטים אני מקבל אות מכל הרמקולים למרות שאני לא בטוח שיש הפרדה

כמו שצריך בינייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...