Connecting a Gamecube to a computer Monitor - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Connecting a Gamecube to a computer Monitor

Armageddon

Recommended Posts

תשמע , עם הפילטרים של הכניסות VIdeo של הכרטיס אתה לא תקבל איכות טובה ...

אני למשל חיברתי לחבר PS2 לכרטיס טלויזיה ועם שימוש Dscaler הוספתי פילטרים שמשפרים איכות תמונה ובאמת זה ניראה מדהים ...

עכשיו Dscaler אני אישית לא הצלחתי להישתמש איתה עם הVIVO שעל כרטיסי ה .... אולי מישהו הצליח , אני לא יודע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

What's DScaler?

Do you think buying a TV card is a worthy investment that will allow me to get the same quality I would get on a TV on my Computer monitor?, because it sure is cheaper than buying a new TV.

Also, I wasn't able to get WinDVR to display on the entire screen, it leaves some black area.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לחבר את הtv out לטלוויזיה (שיכניס ntsc והכרטיס יוציא pal ) על הטלוויזיה אתה תראה הרבה יותר טוב מבמסך מחשב.

זה אותו עיקרון עם סרטי vcd/svcd על המחשב לא תראה טוב אבל בטלוויזיה תראה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I originally intended to connect the Gamecube to the TV in my living room which is a 29 inch TV.

In my room I have a 17 inch TV hanged on an from the wall and a 17 inch computer monitor so what you suggested would be kinda pointless and would also force me to buy a longer cable.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^DarK-MinD^, would you recommend buying a TV card, do you think that will solve my problem and give me proper quality on my computer monitor in full screen?

Also, do you have any idea why WinDVR won't stretch it on full screen and leaves a dark area around?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להמליץ לך על כרטיס טלוויזיה מהסיבה הפשוטה שאף פעם לא התנסתי עם אחד, אבל על פי צורת חשיבה שהגעתי אליה בזמן האחרון הגעתי למסקנה כזאת: אם כל פעם אנחנו מתחייבים לקנות כרטיסים רק של ובמיוחד את אלו שיש בהם גם והם יותר יקרים אולי לטווח ארוך עדיף לקנות כרטיס מאשר על כל כרטיס חדש לשלם 100 ש"ח תוספת לVIVO או להתפשר על ביצועים.

בקשר לחלק השחור - מה בדיוק הכוונה? הפסים הקטנים שיש אצלה בצדדים או שזה משהו אחר? היתה לי תקופה גם שבה ובהשפעתה בתוכנות אחרות לא ראו את כל המסך ולכן לא היה ניתן לקרוא כתוביות. אם תביא תמונה של התצוגה למראות שזה נראה רע זה יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחליט לקנות כרטיס TV על מנת לחסוך, כדאי לקחת בחשבון ש PCI לא ישאר כאן עוד הרבה זמן. אז אולי כדאי לחכות קצת ::)

רזולוציית NTSC היא 640X480 (אבל זה נראה טוב על כי ה DotPitch ממש גרוע - לכן אי אפשר לקרוא טקסט).

בקיצור, תחבר לטלוויזיה וזהו... :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

What I meant was to ask if connecting via a TV card would give better results than via the on my Ti4600.

As for the black area around, I just had the wrong aspect ratio on, I changed it and now I get almost full screen except two narrow black empty areas on the sides of the picture, also when sitting a meter away from the screen the quality is reasonable yet I still wonder if a solution with better quality is available.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את הגירסא הכי חדשה של DScaler

http://sourceforge.net/projects/deinterlace/

תשחק איתה קצת ותצא לך יופי של תמונה (אצלי עובד יופי טופי, ועם הקיוב האמריקאי שלי)

תבחר בDeinterlacing:

TomsMoComp

תכנס להגדרות שלו, ומה שיש שם כ5, שנה ל0

ובפילטרים שאני ממליץ לך על Sharpness וNoise Redaction (Gradual)

זהו, אתה מוכן לשחק בקיוב בהנאה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה , שאני לא חושב שהוא יוכל לעבוד עם Dscaler והVIVO , כיוון שאני חושב התוכנה לא מסוגלת לפנות לצ'יפ שנימצא על הכרטיס של ....

אני אישית יש לי כניסות VIVO מה , וגם כרטיס .... רציתי פעם לנסות ,אבל לא מצא שום דבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השתמשתי ב TV Card ...

קראתי גם בפורומים כמה דברים , ויש שם כמה אנשים שהצליחו עם והגרסאת ה Alpha האחרונה של התוכנה לקבל תמונה ...

בקיצור תנסה , מקסימום כנס לפורום שלהם ותשאל איך בדיוק אפשר לעשות זאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...