Black Friday בבאג ואופיס-דיפו (28.11-1.12) - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday בבאג ואופיס-דיפו (28.11-1.12)

Elite_Sniper

Recommended Posts

• תגובות 417
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה, קודם כל - בוא נגיד תודה לקפיטליזם.

אני עובד באופיס דיפו, בתחילת היום המנהלת קיבלה אימייל עם פרטים על הBlack Friday וכך ש"תגובה תבוא".

כמה שעות אחר כך באה התגובה המלאה מהמנכ"ל, יחד עם הציטוט "כאשר הכרישים עוברים, הדגיגים זזים הצידה".

אנשים, גם לאופיס דיפו יש Black Fuckin' Friday

הנה הפרטים:

כל הטונרים וראשי הדיו - ללא מע"מ(15.5% הנחה)

ללקוחות LifeStyle - כל הניידים ללא מע"מ(כולל הניידים של , הAir והMacBook)

כל המקלדות והעברים 1+1

כל כרטיסי הזיכרון 1+1

כל הרמקולים ומצלמות הרשת 1+1

כל המדיות לצריבה 1+1

כל הסרטים המשחקים והמוזיקה 1+1

כל האביזרים לנגנים, מחשבים וכף יד 1+1

ועוד שלל הורדות מחיר, כמו PS2 זול במיוחד, קבלת iHome חמוד עם כל רכישת ויאדה יאדה.

God Bless Greedy Store Chains and the competition between them.

dude.

למה לא כתוב שום דבר באתר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבצעים ספציפיים מאד בשתי החנויות.

התקשרתי לבאג- אי עם DOKים וכמעט כולם נגמרו.

באופיסדיפו, ה- 1+1 הוא לא על DOKים.

אז שיכנסו כולם ל....

עד שאני צריך 2 DOKים ויש , הם לא נותנים לי את זה :bash::nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לך שיש מבצע נגדי? אתה לא מקבל עמלות, אני כן. בשבילך זו סתם עבודה מיותרת, בשבילי זה בונוס משמעותי למשכורת.

חוץ מזה זו לא תגובה אמיתית. אצלנו אפשר לערבב מוצרים ב-1+1, אצלכם לא. מחשבים ניידים אתם מוכרים רק זבל (ולא, זו לא חברה טובה), אצלנו יש אחלה ניידים בלעדיים. כולם מוכרים.

אגב, חמישים ומשהו סניפים זה ממש לא דגיגים.

א. תירגע, ומהר - הטון שלך ממש ממש לא מוצא חן בעיניי - אני לא תוקף אותך, אל תתקוף אותי.

ב. בניגוד אלייך שיש לך אינטרס ברור שכמה שיותר אנשים יגיעו לבאג(כי כמו שאמרת, יש לך עמלות על דברים כאלו ואחרים), אני כאן לא כמייצג של דיפו אלא כצרכן.

קפיטליזם זו מערכת שעובדת על תחרות, וזה מה שטוב בה.

באג יוצאים במבצע מגניב? דיפו יודעים שהם יפסידו בימים האלה די הרבה לקוחות אם הם לא יגיבו במבצע משלהם, ולכן המבצע.

כלל הצרכנים בארץ מרוויחים מן התחרות מבצעים הזאת - וזה למה פירסמתי את זה, באמת שלא מזיז לי את האצבע הקטנה עם עוד 200 איש יגיעו כל שעה לאופיס דיפו או לבאג, אני פשוט רוצה שהחבר'ה כאן באתר ימצאו את המבצע הכי משתלם עבורם.

ג. אתה כמה פעמים אמרת שהעבודה בבאג לא מדהימה והנה בעקבות דברי מנכ"ל קיקיוני טיפה שנועדו פשוט להגדיל את האגו של הרשת(וכן, לעומת דיפו, באג היא דגיגון - בגלל מבחר המוצרים, גודל הסניפים וכמות העובדים בכל דבר, אבל זה לאו דווקא דבר רע), אתה משתלח בי כאילו אני השטן, שוב - אני מפרסם מבצע נגדי שהוא במקרה באופיס דיפו שאני יודע עליו מוקדם בזכות העבודה שלי שם.

ד. אני דורש התנצלות.

ה. כן, יש את הCOD החדש באופיס דיפו.

זה גם המשחק שאני רוצה, אני פשוט מתלבט מה לקנות יחד איתו.

המבחר משחקי מחשב של דיפו הוא כמו המבחר משחקי מחשב באתר של באג(=לא משהו, ומיושן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? נגמרום כל ה-DOKים של ה-16 ג'יגה של לאקסור?! :o תכננתי על אחד!

טוב, מחר אני אלך לבאג ב-ג"ש שיש להם שם סניף יחסית גדול, נקווה שיהיה להם את האודיו טכניקה SJ3 שני מתכנן עליהם..

אני עדיין מבואס בטירוף על זה שהיתלהבתי שסוף סוף השגתי את ה-COWON I7 ב-600 שקל מדיוטי פרי ויום למחרת אני קולט את השישי השחורה הזו שמביאה את ה-I7 ב-500 שקל! :pissed: 100 שקל!! עכשיו אני בתהיה אולי אני אוכל להחזיר אותו ואז לקבל זיכוי של 600 ולקנות במהלך המבצע אותו ב-500 ואז להרוויח את ה-100 שקלים האלה.

טוב, נקווה שלא יחסלו את כל הסחורה עד מחר... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת :nixweiss:

המבצע הזה הכי אפקטיבי רק אם אתם קונים בזוגות=2 חברים אחרת, הוא לא הכי כדאי.

כשאתם קונים משחק שאתם רוצים ומוסיפים בלית ברירה עוד משחק אתם בעצם משלמים כמעט 300 ש"ח למשחק שרציתם :)

לקנות ציוד היקפי פעמיים רק בגלל שזה יוצא זול זה טמטום, אלא אם כן אתם מביאים למישהו מתנה ואז זה מבורך :xyxthumbs:

מהשעמום קפצתי לסניף בסנטר גם הבוקר ולא התלהבתי משום מוצר שראיתי (אולי כי אני כבר מסודר)

אגב, גם לא ראיתי התנפלות המונית על הסניף.

מי שכבר התנסה בקניות דרך אי-ביי לא נראה לי שימצא בבאג עם כל המבצע הזה משהו כדאי.

אתם צריכים לראות מה זה בארה"ב בתקופה הזו של החגים. ט-י-ר-ו-ף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תירגע, ומהר - הטון שלך ממש ממש לא מוצא חן בעיניי - אני לא תוקף אותך, אל תתקוף אותי.

ב. בניגוד אלייך שיש לך אינטרס ברור שכמה שיותר אנשים יגיעו לבאג(כי כמו שאמרת, יש לך עמלות על דברים כאלו ואחרים), אני כאן לא כמייצג של דיפו אלא כצרכן.

קפיטליזם זו מערכת שעובדת על תחרות, וזה מה שטוב בה.

באג יוצאים במבצע מגניב? דיפו יודעים שהם יפסידו בימים האלה די הרבה לקוחות אם הם לא יגיבו במבצע משלהם, ולכן המבצע.

כלל הצרכנים בארץ מרוויחים מן התחרות מבצעים הזאת - וזה למה פירסמתי את זה, באמת שלא מזיז לי את האצבע הקטנה עם עוד 200 איש יגיעו כל שעה לאופיס דיפו או לבאג, אני פשוט רוצה שהחבר'ה כאן באתר ימצאו את המבצע הכי משתלם עבורם.

ג. אתה כמה פעמים אמרת שהעבודה בבאג לא מדהימה והנה בעקבות דברי מנכ"ל קיקיוני טיפה שנועדו פשוט להגדיל את האגו של הרשת(וכן, לעומת דיפו, באג היא דגיגון - בגלל מבחר המוצרים, גודל הסניפים וכמות העובדים בכל דבר, אבל זה לאו דווקא דבר רע), אתה משתלח בי כאילו אני השטן, שוב - אני מפרסם מבצע נגדי שהוא במקרה באופיס דיפו שאני יודע עליו מוקדם בזכות העבודה שלי שם.

ד. אני דורש התנצלות.

ה. כן, יש את הCOD החדש באופיס דיפו.

זה גם המשחק שאני רוצה, אני פשוט מתלבט מה לקנות יחד איתו.

המבחר משחקי מחשב של דיפו הוא כמו המבחר משחקי מחשב באתר של באג(=לא משהו, ומיושן).

קיבלת התנצלות. לא יודע מה נפל עלי. מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חזרתי מיום שישי השחור עם:

http://img384.imageshack.us/img384/8687/img0439br2.jpg

http://img291.imageshack.us/img291/6273/img0440ss2.jpg

http://img354.imageshack.us/img354/6863/img0441zf6.jpg

סך הכל 308 שח...שימו לב למחירים למשחק בודד...פעם משחקים חדשים היו עולים שם 219 תראו עכשיו...

החסות של החתול שלי "שון"

תתחדש :xyxthumbs:

היתי רוצה גם לחזור ככה היום, אבל לצערי אין לי זמן לקפוץ לבאג/אופיס דיפו...

טוב נראה אם אפשר למצוא L4D במחיר טוב באיביי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת :nixweiss:

המבצע הזה הכי אפקטיבי רק אם אתם קונים בזוגות=2 חברים אחרת, הוא לא הכי כדאי.

כשאתם קונים משחק שאתם רוצים ומוסיפים בלית ברירה עוד משחק אתם בעצם משלמים כמעט 300 ש"ח למשחק שרציתם :)

לקנות ציוד היקפי פעמיים רק בגלל שזה יוצא זול זה טמטום, אלא אם כן אתם מביאים למישהו מתנה ואז זה מבורך :xyxthumbs:

מהשעמום קפצתי לסניף בסנטר גם הבוקר ולא התלהבתי משום מוצר שראיתי (אולי כי אני כבר מסודר)

אגב, גם לא ראיתי התנפלות המונית על הסניף.

מי שכבר התנסה בקניות דרך אי-ביי לא נראה לי שימצא בבאג עם כל המבצע הזה משהו כדאי.

אתם צריכים לראות מה זה בארה"ב בתקופה הזו של החגים. ט-י-ר-ו-ף!

+1.

באופיס דיפו שאני מבין ששם אי אפשר לערבב 2 סוגים של מוצרים ביחד זה בכלל לא משתלם, כי אני לא מכיר הרבה אנשים שצריכים 2 מקלדות/עכברים/etc. בבאג המלאי על רוב הדברים השווים באמת נגמר מהר מאד ומשחקים למי שגם ככה לא התכוון לקנות שניים זה לא משתלם.

בקיצור: המבצעים האלו משתלמים למי שגם ככה התכוון לרכוש שני משחקים, צריך ציוד היקפי פשוט למחשב(מבאג, כי בOD אי אפשר לערבב), רוצה לקנות משהו ספציפי שעדיין נשאר במלאי או קונה סטוק של דיסקים לצריבה(verbatim 1+1? במחיר הזה כדאי לקנות מלאי לשנה מראש!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...