Black Friday בבאג ואופיס-דיפו (28.11-1.12) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday בבאג ואופיס-דיפו (28.11-1.12)

Elite_Sniper

Recommended Posts

קיבלתי לפני כמה דקות מייל מבאג על המבצע הבא http://www.blackfriday.co.il/black-friday_nl.jpg

שימו לב למבצע על המשחקי וקונסולות. קונים אחד ומקבלים את השני ב-70% הנחה(כמובן הזול מביניהם).

זה מאוד משתלם גם בקונסולות כי יוצא בעצם שמחיר של משחק שני ששווה 400 ש"ח עכשיו שווה ל120 ש"ח(יוצא 520 לשני משחקים => 260 למשחק, כמעט כמו הזמנה מחו"ל).

אני אקפוץ יום שישי לראות אם אני אמצא משהו משתלם.

(כתוב למעלה שהחנויות(ברבים) יהיו פתוחות מ08:00 ככה שאני מניח שהמבצע יהיה קיים בכל הסניפים ולא רק בדיוטי פרי(ששמה יש איזה נוסף))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 417
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:o

IAUDIO I7 16GB ב 500 ש"ח !!!

WII ב 1600! פשוט חלום!

אבל אין על IRIVER SPINN :pissed:

לא הבנתי משהו, יש 1+1 על כל החנות?

ז"א שאני יכול לקנות IRIVER SPINN ולקבל I7?! או שיש כזה רק על מוצרים שעולים 50 ש"ח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור עובד ברשת אני יכול רק לספר שביום שישי יהיה אדיר בבאג. הסניפים יפתחו מוקדם ותהיה תגבורת של מוכרנים. אסור לפספס!

ניתן לרכוש ני משחקים זהים ולזכות בהנחה של 70% על המשחק השני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה את COD החדש, אבל עוד לא החלטתי לגבי RA 3... נראה לי שהוא לא מלהיב אותי מספיק בשביל לקנות אותו.

אז אני צריך עצות למשחק אחר לקנות שיש בבאג.

רציתי לבדוק באתר, אבל הוא מיושן אחושלוקי מבחינת משחקי מחשב, המשחק הכי חדש שיש שם זה ספלינר סל double agent :screwy:

מישהו יודע מה יש להם?

ותגידו, הViewSonic הזה ב599, שווה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא סיבה למה לא, משחק זה משחק...

כי כתוב שם *הזול מביניהם.

חוץ ממשחקים, שאר המוצרים שם לא כאלה זולים אבל תמיד עדיף לקנות בבאג במחירים של אייבורי מאשר לקנות באייבורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אני לא יודע את הפרטים המלאים על המבצע. הרשת מנסה לשמור בסוד על הפרטים המלאים עד הרגע האחרון כדי לא לאפשר למתחרים להתכונן. היום בערב אדע יותר.

איזה פרטים יהיו עוד חוץ ממה שפורסם באתר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...