מתלבט אם להתקין ויסטה.... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט אם להתקין ויסטה....

Born2Kill

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין להתקין וינדוס אבל אני לא יודע איך זה הולך בידיוק ההתקנה...

1) האם שווה לי להתקין וינדוס על המערכת שלי?

2) האם אפשר להתקין את בנוסף ל-XP?

3) האם אני מתקין דרך ה-boot (המסך הכחול) כמו ב-XP?

אם אפשר הסבר (או לפחות הפנייה לתראד המכיל הסבר על השאלות). :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קודם תחשוב מה הצרכים שלך ומה בדיוק אתה רוצה מהמע' הפע', יכול להיות ש מספיקה לך לצרכים האלה וחבל סתם.

2. כן.

3. תכיף יבואו המקצועיים ויענו לך בפרוטרוט!

אז מה שאני עושה הוא משחק במשחקי DX10 (קרייסיס, COH וכדומה...) וגולש באינטרנט (ומשתמש בכל מיני תוכנות, לא הרבה).

ושכחתי לשאול, אם אני אתקין בנוסף את הויסטה ויהיו לי 2 מערכות הפעלה, אז המחשב יהיה יותר איטי או בעייתי באופן כלשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XD10 אפשרי רק בוויסטה, השאלה היא עד כמה זה חשוב לך. חשוב לך מספיק בשביל להשקיע במע' הפע' (שאולי ה SP1 שלה "יישר" אותה טיפה אבל עדיין יש כאלה שחווים איתה בעיות מכאן ועד לשם). אפשר מכמעט כל מע' הפע'.............

כל עוד שתיהן לא פועלות ביחד/יש לך מספיק זיכרון/המעבד לא עלוב מדי+לא חם מדי, מדוע שתחווה בעיות איטיות? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XD10 אפשרי רק בוויסטה, השאלה היא עד כמה זה חשוב לך. חשוב לך מספיק בשביל להשקיע במע' הפע' (שאולי ה SP1 שלה "יישר" אותה טיפה אבל עדיין יש כאלה שחווים איתה בעיות מכאן ועד לשם). אינטרנט אפשר מכמעט כל מע' הפע'.............

כל עוד שתיהן לא פועלות ביחד/יש לך מספיק זיכרון/המעבד לא עלוב מדי+לא חם מדי, מדוע שתחווה בעיות איטיות? ;D

א. DX 10 יש גם ל XP פשוט צריך לחפש טוב

ב. האם החומרה שלך מספיקה לויסטה (אם תוכל לפרט על החומרה שלך יהיה יותר קל לענות)

ג. אתה יכול להוריד כלי ממיקרוסופט שנקרא ADVISOR שהוא עושה סריקה למחשב שלך וממליץ לך איזה גירסת ויסטה תתאים למחשב שלך

ד. אתה יכול לעשות דבר שנקרא DOUL BOOT במחיצה אחת לשים ומחיצה אחרת לשים וברגע שאתה מפעיל את המחשב יש לך תפריט ששואל אותך לאיזה מערכת הפעלה אתה רוצה להיכנס

ה. עצה קטנה אם אתה רוצה לעבוד עם תוודא שמערכת הקבצים שלך היא NTFS אם לא אז תמיר את מערכת הקבצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בנוגע להתקנה של וויסטה על אותו המחשב זה כן אפשרי אבל צריך לדעת איך עושים את זה

כי יש להם "בוט" אחר ככה שבהתקנה רגילה אחת מהמערכות נעלמת מהבוט למרות שקימת במחשב

ובגלל זה מומלץ לקרוא מדריכים לפני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לקפוץ רגע עם הקטנוע וקניתי, התקנתי אותו ועכשיו המערכת ההפעלה לא מזהה את החיבור , איך אני פותר את זה?

(נ.ב. התקנתי אותו בנוסף ל-XP).

דרייברים...?!?!

הכרטיס חיצוני או BUILT-IN?? אם הוא בילט אין [חלק מהלוח אם] הכל נמצא באתר של הלוח אם, כנס לג'יגה בייט תריץ חיפוש ותמצא את כל הדרייברים שאתה צריך.. אם הוא חיצוני [בחיבור PCI ] תצטרך לבדוק איזה כרטיס הוא בדיוק ולהוריד את הדרייבר בהתאם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרייברים...?!?!

הכרטיס חיצוני או BUILT-IN?? אם הוא בילט אין [חלק מהלוח אם] הכל נמצא באתר של הלוח אם, כנס לג'יגה בייט תריץ חיפוש ותמצא את כל הדרייברים שאתה צריך.. אם הוא חיצוני [בחיבור PCI ] תצטרך לבדוק איזה כרטיס הוא בדיוק ולהוריד את הדרייבר בהתאם...

לא התקנתי שום . :screwy:

תודה על האיזכור. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תתקין את הדרייברים של הכ.רשת.

ואז תיצור חיבור לרשת..

אגב אני חייב לציין שאני עם אולטימייט 32 ביט ואני נהנה מכל רגע אין זה פשוט טס,יציב,יפה,המשחקים זזים מהר ונראים טוב יותר פשוט מערכת טובה!!

תתקין את ה-sp1 שמשפר את הביצעים באופן די ניכר..

[=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...