שמועה (אין לי מושג כמה אמינה) Fable 2 בפיתוח למחשב - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמועה (אין לי מושג כמה אמינה) Fable 2 בפיתוח למחשב

stone cold

Recommended Posts

Rumor: Fable 2 is coming to PC early 2009

According to a German site, a well informed source has told them that Fable 2 is in development for the PC and that Lionhead Studios are hoping to release the game as early as 15 February 2009.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=34097

אם זה באמת יקרה זה עוד סיבה אחת פחות לקנות XBOX360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני בוחר פלטפורמות משחק קודם כל לפי משחקים

לי יש כבר מחשב חזק ככה שאם פאבל 2 שאהבתי את הראשון יצא למחשב

זה פחות סיבה מבחינתי לקנות בעתיד 360 או לחלופין XBOX720 אם יהיה כזה ואם יהיה לו תאימות אחורית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכל מנתוני מכירות לא רשמים הוא מכר מאוד טוב בהתחלה אבל אז ירד מהר מאוד במכירות

ככה שאני מעריך שאחרי שיורידו לו מחיר בגרסת ה360 בסופו של דבר לא יזרקו שנים של לפח ויוציאו גם גרסת מחשב

תאורטית זה אמור להיות פשוט מאוד לעשות פורט מה360 למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מאתרים רציניים, השמועה היא לא אם הוא יצא למחשב אלא מתי הוא יצא.

רוב הסיכויים שהמשחק אכן יצא למחשב, זאת לאור נתוני מכירות מרשימים לבנתיים וגם לאור העבודה שהמשחק שקדם לו גם יצא למחשב.

ההערכה היא שהוא ייצא למחשב שנה לאחר שיצא ל-360, כמו עם Fable 1. השמועות אומרות שיכול להיות שהוא יצא מוקדם יותר - כבר בפברואר.

אני אישית מאוד מצפה, הוא נראה משחק מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשפייבל 1 יצא, ליון הד הייתה עצמאית. עכשיו היא בבעלות MS. יתכן שיצא למחשב באיחור גדול מהרגיל

בכל מקרה, הוא פייבל 1 רק פחות טוב (הוא לא כמו, הוא ממש פייבל אחד לאחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מאתרים רציניים, השמועה היא לא אם הוא יצא למחשב אלא מתי הוא יצא.

רוב הסיכויים שהמשחק אכן יצא למחשב, זאת לאור נתוני מכירות מרשימים לבנתיים וגם לאור העבודה שהמשחק שקדם לו גם יצא למחשב.

ההערכה היא שהוא ייצא למחשב שנה לאחר שיצא ל-360, כמו עם Fable 1. השמועות אומרות שיכול להיות שהוא יצא מוקדם יותר - כבר בפברואר.

אני אישית מאוד מצפה, הוא נראה משחק מדהים.

כל משחק שהופץ על ידי (כמו FABLE 2) יצא 6 חודשים בדיוק (!!!) אחרי גירסאת הXBOX לPC !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך פחות טוב ?

הרי לפחות הגרפיקה אמורה להיות טובה משמעותית,, אין התקדמות מהראשון בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשפייבל 1 יצא, ליון הד הייתה עצמאית. עכשיו היא בבעלות MS. יתכן שיצא למחשב באיחור גדול מהרגיל

למרות כל ההיפ ?

למרות שאני לא יתנגד גם לפיבל 1 אם סיפור ומקומות אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהגרפיקה השתפרה אבל מכל בחינה זה אותו משחק. העלילה שונתה בכמה פרטים קוסמטיים אבל האלמנטים נשארו זהים (אנשי זאב, זירה שצריך לנצח וכו) כל האלמנטים של לקנות בית, להתחתן, להוליד ילדים, הכל שיטחי וחסר משמעות בדיוק באותה מידה

השינוי המהותי היחיד הוא הכלב, וגם הוא די שיטחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...