ג'ויסטיק USB לפיפא - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ג'ויסטיק USB לפיפא

shaithebest

Recommended Posts

שלום חברים

לא יודע אם אני בקטגוריה הנכונה אבל יש לי ג'ויסטיק

SPEEDLINK 360 STYLE GAMEPAD USB

עכשיו למה רכשתי?

אני שונא קונסולות אבל מכור למשחקי ואחי הקטן קורע אותי בפליי סטיישן בפיפא 09 ובפרו אבולושן 09

אבל מצד שני אני בPC מנצח ברמה של WORL CLASS

אז קניתי את הג'ויסטיק כדי שאני אהיה על המקלדת מול אחי על הג'ויסטיק ונתנקם בו על כל ההשפלות

הקיצר לא עובד

אני מחבר את הגויסטיק למחשב האור דולק הכל סבבה אבל לא מגיב לא מצליח לשחק איתו

אני גם לא מוצא את ההגדרות במשחק לג'ויסטיק

עזרה פליז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא שייך לפורום אחר - מועבר לפורום ציוד היקפי.

shai USB - בדרך כלל מגיע דיסק שמכיל ביחד עם ג'ויסטקים. במידה וקיבלת דיסק, תתקין את הדרייברים ותבדוק אם זה תקין. במידה ולא קיבלת דיסק, תנסה לבדוק באתר של Speedlink האם קיימים לג'ויסטיק הנ"ל ותתקין אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הFIFA 09 עושה בעיות עם JOYSTICKים.. אפילו עם הXBOX 360 שיש לו את התמיכה הכי טובה למשחקים ! אפשר לשחק רק עם שלט אחד(את השני הוא לא מזהה)וגם אז אי אפשר לשנות מקשים.. בכל זאת יש FIX לשלטים אחרים לXBOX 360 לא מצאתי אבל לשלך נראה לי שיש כאן - http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-09-pc/353325-fix-your-gamepad-controller-issues-easier-way.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי שני שלטים אבל הורדתי מהפורום של פיפא אי אל איזשהו קובץ שמחליף קובץ בתיקית DATA וזה מסדר את בעיית הג'ויסטיקים.

שיחקתי (לא ביחד) גם בשלט ג'נרי כזה של סופרגול וגם בשלט של הבוקס ולשניהם הייתה תמיכה מלאה (את השלט של ה360 המחשב זיהה אוטומטית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים תודה על ההתייחסות

התכוונתי שבגלל שאני שונא אז פיתחתי אלרגיה לג'ויסטיקים

אני רוצה לשחק על המקלדת מול אחי הקטן שהוא על הג'ויסטיק

בינתיים לא מצליח לי כלום

בפיפא לא מוזכר שום ג'ויסטיק אבל בפרו אבולושן אני כן מצליח לשחק עם הג'ויסטיק אבל לא מצליח מקלדת מול ג'ויסטיק

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...