איך לשמור על צורה יפה לזקן? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לשמור על צורה יפה לזקן?

BedB0y

Recommended Posts

אני מגדל זקן "מפאה לפאה", פס כזה שיוצא מהפאה ועובר דרך הסנטר עד לפאה השניה.

לפעמים זה גודל יותר מדי ואני רוצה לקצץ אותו בצורה אחידה אבל לא להוריד אותו לגמרי. עם סכין גילוח זה יוצא מעפן, עם מכונה זה יוצא מעפן.

יש שיטה אחרת לזה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עושה משהו דומה, וקניתי לפני שבועיים מכונה לעיצוב זקן.

זאת כמו מכונת תספורת, אבל עם ראשים עדינים יותר, ועם שני סכינים, אחד רחב לפאות ואחד דק יותר לשפם.

קניתי של ביביליס, עלה לי 250.

היא עובדת מצוין, אבל נראית ומרגישה כמו צעצוע, נראה לי שזה רק ענין של זמן עד שמשהו ישבר לי שם, אז אני לא ממש ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי יישמע מוזר, אבל אני מכיר חבר שאבא שלו היה משתמש במשהו שנראה כמו מכונת גילוח, אבל בעצם היה מכונה לקיצוץ שיערות האף (כן, גם ראיתי את זה!!!), זה כמו מכונת גילוח אבל עם ראש קטן, באורך של ס"מ בערך. מאמין, כאדם שמתגלח כבר איזה 8 שנים, וניסה אינספור עיצובים לזקן (עכשיו מגלח את הראש ומשאיר את הזקן...), לנסות דבר כזה. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BedB0y,

הקפצת דיונים:

הקפצת דיונים הינה פרסום שתי הודעות ברצף במטרה לקדם את הת'ראד במעלה הרשימה (הודעות מסוג "UP" וכדומה). הקפצה שכזו מותרת אך ורק לאחר 24 שעות מפרסום התגובה האחרונה בטרד! כל הקפצה שכזו לפני הזמן המותר תזכה את פותח הת'ראד באזהרה אלא אם כן הוסף מידע חדש ורלוונטי.

אנא קרא את חוקי הפורום. הפעם אינך מקבל אזהרה, אך להבא תדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לך להקפיץ?

אמרתי לך, יש מכונת זקן.

יש לך כמה אופציות:

סכין - גילוח חלק

מכונת גילוח - גילוח טיפה פחות חלק

מכונה לעיצוב זקן - גילוח כמעט חלק עד כמה מ"מ עובי

מכונת תספורת - מתחיל מגילוח גס, לזיפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכונת תספורת... תשתמש בראשים לפי האורך שאתה רוצה.

כבר נסיתי את זה, הראש הכי קטן לא מגיע בכלל לזקן..[br]פורסם בתאריך: 26.11.2008 בשעה 22:59:02

מה יש לך להקפיץ?

אמרתי לך, יש מכונת זקן.

יש לך כמה אופציות:

סכין - גילוח חלק

מכונת גילוח - גילוח טיפה פחות חלק

מכונה לעיצוב זקן - גילוח כמעט חלק עד כמה מ"מ עובי

מכונת תספורת - מתחיל מגילוח גס, לזיפים

מצטער, התכוונתי להקפיץ ולשאול אם למישהו יש המלצה על דגם ספציפי למכונות עיצוב זקן?

מצאתי כמה וכמה בזאפ..אבל אין על אף אחת שם תגובות של גולשים..ככה שאני חושש לקנות על עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר נסיתי את זה, הראש הכי קטן לא מגיע בכלל לזקן..[br]פורסם בתאריך: 26.11.2008 בשעה 22:59:02

מצטער, התכוונתי להקפיץ ולשאול אם למישהו יש המלצה על דגם ספציפי למכונות עיצוב זקן?

מצאתי כמה וכמה בזאפ..אבל אין על אף אחת שם תגובות של גולשים..ככה שאני חושש לקנות על עיוור.

גם אני לא ידעתי מה לקנות, אז פשוט הלכתי לחנות (שקם אלקטריק נראה לי) ובחרתי משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...