איזה משחק גרם לכם לקנות מחשב חדש? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה משחק גרם לכם לקנות מחשב חדש?

rikus

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני זוכר את השדרוג הראשון שלי-

הוספה של עכבר ל 386 בשביל לשחק בגובלינים 3. :silly:

(לעזאזל- לפני זה שיחקתי ב LOOM עם מקלדת)

מתישהו אחרי זה, כשהיה לי 486SX, קניתי את Primal Rage והייתי צריך להוסיף בשבילי (תוספת של 8MB אם אני זוכר נכון).

את השידרוג הנוכחי שלי כבר לא עשיתי בשביל משחק ספציפי- אלא כי רציתי שיפתחו לי אפשרויות לשחק בכל משחק שקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לשדרג לא מעט...

ממה שאני זוכר קניתי פעם זכרון וכרטיס מסך 5700 ULTRA לFAR CRY והוא היה פשוט מעולה! גם מבחינת OC

הריץ לי יפה גם HL2 עם מחשב 2000+ וג'יגה

אחרי זה היה לי מחשב אחר INTEL1.6 שהאצתי עם אותו כרטיס כי נשרף הקודם והגעתי איתו ל OC של 2.2

כשהבנתי ש NFS CARBON מקרטע (אני חושב שזה היה CARBON) ניסיתי להחליף כרטיס מסך ל7600GT

בסופו של דבר נמאס לי כי הגיעו כבר משחקים כמו קרייסיס וCOD4 אז קניתי מחשב חדש לגמרי.

עכשיו אני בנתיים לא מרגיש כלכך צורך בשידרוג כי כל המשחקים עובדים יפה במיוחד אחרי OC ..

אבל מי יודע אולי אצטרך לשדרג מתישהו כ.מסך שתכלס עד היום אין לי מושג אם ללכת על 4870 או GTX 260.. כל אחד יש פלוסים ומינוסים משלו..(אבל זה לא קשור עכשיו חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל, אצלי הוא אפילו לא עבד (RADEON 9100 בזמנו).

חח אני קניתי אותו על 9200 ותמיד הוא היה קורס בהתחלה,כשיוצאים מהביוב הזה החוצה.התקנתי של הכרטיס,אפילו פאטץ' של המשחק שיצא אחרי כמה זמן,לא עזר.זרקתי אותו בצד.

אחרי איזה שנה אמרתי "אולי אני אנסה שוב".התקנתי את הדרייבר הכי חדש ואז הוא סוף סוף פעל :P

מה שכן אני זוכר שהוא פעל דווקא יחסית חלק,לא זוכר הגדרות וממש לא הייתי מתעסק אז עם FPS,אבל היה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי שלוש שנים עם סלרון 512 מגה DDR400 וGF4MX... ושיחקתי בHL למיניהם ואפילו CRYSIS יצא לי (4-5 דקות אחרי שהשלב התחיל), אחר כך בגלל שנודע לי על סדרת COD התחלתי לחסוך כסף לכ.מ. חדש... בסוף קניתי HD2600 שהספיק לי לשנה.. עשיתי לו OC רצחני (הגעתי ל1GHZ לליבה ו2GHZ לזכרונות) אבל אחרי שנה, באמצע החופש הגדול, כשרוב חסכונותיי יצאו על מיטב הכותרים שיצאו בשנה הנוכחית וכולם כבר היו מותקנים אצלי על הכונן הקשיח וקירטעו להם בשקט, הסלרון החליט לחזור לבורא העולם ברגע הכי מבאס, שבוע אחרי תחילת החופש :-[

אזי התחלתי במכירת המחשב הישן חלקים חלקים.... ולאחר חודש היה לי יום-הולדת שבו קניתי לי מחשב גיימינג טוב

המשחק שאילולא הוא הייתי עכשיו עם P4 הוא כמובן COD4... ואז כשנודעו לי יכולותיו של מחשב טוב התחלתי בסכר חליפין עם חבריי ויצא לי לשחק בCRYSIS WARHED, WIC, GEARS OF WAR, CRYSIS כל אחד מהם (חוץ מהקריסיסים) היה יכול לשמש כתחליף לCOD4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gta3 גרם לי לזרוק את הRIVATNT לפח למחסן

ספלינטר סל גרם לי לזרוק את הMX440 לאחותי

ואז הגיע ה5700 הכושל שלא סחב כלום ונשרף מOC

ואז ה6600 שהוחלף לפני חודש כי לא הזיז שום משחק מהשנה האחרונה.

וכעת 9800GT שמתפנטר על מה שאני רק רוצה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...