איך ליצור שרשור בין 2 ראוטרים ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ליצור שרשור בין 2 ראוטרים ?

aarrek

Recommended Posts

שלום,

ברשת של המנכ"ל יש בית עם מס' מפלסים והוא רוצה הסתובב עם המחשב הנייד בכל הבית, בקומה העליונה הוא מקבל אות חלש מאוד וישנם ניתוקים.

הציעו לי לחבר 2 ראוטרים אלחוטיים.

אחד הינו בשרות של בינלאומי מסוג אלקטל 585 ועובד.

השני קיבלתי לאחרונה מבזק - AM 604g .

איך ניתן לחבר בינהם כאשר השני של בזק ישמש רק חיזוק , הבנתי שזה נקרא - Access Point ?

תודה מראש :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הבטוחה לחבר שני בתור AP היא לחבר את יציאת ה- WAN של השני אל פורט LAN של הנתב הראשי באמצעות כבל. כלומר צריך למתוח כבל בין 2 המפלסים בדירה. את יציאת ה WAN בנתב המשני מגדירים "כתובת IP קבועה" (אפשר גם בתור קליינט DHCP של הנתב הראשי).

זה יעבוד לייק מג'יק מיד בפעם הראשונה (או השניה לאחר שתנפה כמה באגים מינוריים בהגדרות שלך, לאחר שתקרא בעיון את המנואל של 2 הנתבים). מציע להתעלם מהצעת ה- REPEATER בתשובה הקודמת (גם אני לא מבין מה זה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליעזר - לצערי משיכת כבלים לא אפשרית.

multicore - ה- עדיין ארוז ::) במדריך שלהם כתוב שעליי להתחבר לאתר (להוריד חייגן וכדומה כדי לחברו)

לא כתוב בשום מקום איך להתחבר אליו.

יצא לי לעבוד פעם אחד עם ראוטר של אדימקס - כך שלצערי לא יצא לי להתחבר לממשק הניהול של ה .

תודה מראש לסבלנותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שום חייגן ושום אתר.

כל הניהול שלו מתבצע דרך ממשק WEB שאתה יכול לגשת אליו מדפדפן או דרך telnet אבל זה לא נחוץ לך למשימה הזאת.

תקראה קודם את המאמר הזה כדי לקבל מושג מה נחוץ.

בחוברת שאתה מקבל לא יהיה רשום שום דבר אעל זה אגב.

אני אבדוק יותר מאוחר אם יש לי גישה לממשק שלו ואנסה לעזור לך במה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי עכשיו להציץ בממשק שלו וזה הולך דיי פשוט.

בממשק אתה הולך לwireless תפריט בצד ואז ל wireless bridge

שם אתה מוודה שהוא עובד בAP mode ושהbridge mode הוא על refresh only allowed when bridge restrict has...

אז תוכל ללחוץ על refresh ולקלוט את הרשת של הנתב הראשון שמשדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי,

כוניסה לממשק ניהול - מה כתובת IP , שם משתמש וסיסמה (ברירת המחדל שלו) ?

אחרי שאני מזהה את הראשון - ניתן לעשות CONNECT אליו כמו לפטופ , כי קראתי שה- SSID איתו אני מחבר לפטופ (ראוטר כמובן) חייב להיות שונה ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...