קרב הענקים (קרב זכרונות) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרב הענקים (קרב זכרונות)

amisha

Recommended Posts

התייחסו בשני סעיפים :

1.במצב רגיל (תזמוני חברה ותדר של 400 MHZ )

2. OC

3.שינוי תזמונים קיצוני לאגרסיביים

אלו המתחרים להלילה :

בפינה הכחולה יש לנו את המתאגף מבית GEIL העמיד למכות מתח של 3.1V ורוחב כתפיו הוא כ 495 מגה הרץ בזמונים רגילים במכת מתח של 3.0 :

http://www.pchardware.co.il/docs/pd-1483740607.htm

בפינה השמאלית יש לנו את המתאגרף מבית OCz בעל התזמוניםהרגילים המצויינים של 3-2-6-2 ויכולת תדר של 433 מה הרץ!! ( עמידות למתח עדיין לא נוסתה!!)

http://www.ocztechnology.com/products/memory/OCZ+EL+DDR+PC-3500+Platinum+Edition

שניהם בעלי צ'יפים של 4.5NS

אז באו נתחיל בקרב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שה GEIL GOLDEN DRAGON PC3700 עובר כל זכרון בעולם כרגע, השאלה היא האם הוא עובר 550 MHZ, אם לא הוא לא שווה בשביל כי ללא שינוי היחס לא תוכל להמשיך בOC ואחרי שינוי היחס המהירות בה הזיכרון יפעל תהיה מהירות פעולה סבירה בהחלט לכל DDR400 שמכבד את עצמו אפילו ב300FSB היחס הכי קרוב ל1 הוא 4/5 והוא יתן DDR440 שכל סטיק יכול לעשות (כמעט).

ככה שאם תפעל ככה עם DDR466 או אם DDR400 לא ישנה כלום.

השאלה היא האם מהירות הזכרון מוסיפה יותר ביצועים מאשר מהירות המעבד ?

וחשוב לבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא.

כי נגיד כל אחד מהם עושה 250FSB? זה יוצא DDR500 ! דבר נדיר מאוד ! אז נגיד אתה עם 2.4C אתה תגיע רק ל3GHZ עם 250FSB ואז אתה תרצה להמשיך נכון ? אז אתה תהיה חייב לשנות מכפלה ! היחס בין הלוח אם לזיכרון יהפוך ל4/5 נגיד ? (היחס הכי קרוב ל1 שראיתי בכל לוח 865-875 עד עכשיו), אז אתה תקבל DDR400 ב250FSB ו4/5. ונגיד אתה תהיה ב300FSB (קיצוני ביותר אבל נגיד...) אז הזכרון יפעל על 440 MHZ ומהירות כזאת כל זכרון DDR400 שמכבד את עצמו יכול לעשות, כמו CORSAIR שעושה גם הרבה יותר... או GEIL GOLDEN DRAGON וגם TWINMOS עם צ'יפ טוב... ככה שאתה בסוף תשלם הרבה ותקבל מה שהיית מקבל עם כל זכרון אחר זול יותר.

עם זה יכול להיות טוב לאוברקלוקרים קיצוניים שמגיעים ל240FSB ... אז הזכרון יגיע לשימוש מלא.

השאלה עם P4 C היא מה יתן יותר ביצועים, ב500MHZ ומעבד על 3GHZ או על 440MHZ ומעבד על 3.6GHZ, אני חושב שהאפשרות השנייה תהיה עדיפה ומכן התיאוריה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה אומר את זה מנסיון עם הוכחות או שאתה פשוט רוצה להישמע חכם??

OCZ לפני איזה שנה היה פיאסקו גדול מאדו עם הזכרונות שלהם, שלא עמדו במהירויות שהם הבטיחו.

GIEL - עד כמה שאני זוכר, ואני לא בטוח בעניין הזה, קשורים איך שהוא לOCZ והם רק עוד דרך לRESELL(עד כמה שאני יודע, אני לא בטוח לגמרי בעניין הזה) של . הם גם זולים מאוד יחסית, ויש לי נסיון די מר איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שה GEIL GOLDEN DRAGON PC3700 עובר כל זכרון בעולם כרגע, השאלה היא האם הוא עובר 550 MHZ, אם לא הוא לא שווה בשביל כי ללא שינוי היחס לא תוכל להמשיך בOC ואחרי שינוי היחס המהירות בה הזיכרון יפעל תהיה מהירות פעולה סבירה בהחלט לכל DDR400 שמכבד את עצמו אפילו ב300FSB היחס הכי קרוב ל1 הוא 4/5 והוא יתן DDR440 שכל סטיק יכול לעשות (כמעט).

ככה שאם תפעל ככה עם DDR466 או אם DDR400 לא ישנה כלום.

השאלה היא האם מהירות הזכרון מוסיפה יותר ביצועים מאשר מהירות המעבד ?

וחשוב לבדוק את זה.

אני חושב ודוגל בתורה של מהירות FSB וזיכרון כמה שיותר גדולה האפילו יותר מהמהירות של המעבד

הרבה לא הבנתי מהפסקה הראשונה אתה תוכל לפרט את זה קצת יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...