משחקים ישנים שהייתם רוצים לשחק בהם שוב - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים ישנים שהייתם רוצים לשחק בהם שוב

Zambar

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היה פעם משחק פעולה מגוף ראשון, משהו כמו דום, שאני לא זוכר כלום חוץ מזה שהיה שלב במצרים, עם עכבישים וזומבים, ויש לך אקדח, ועוד כמה נשקים.

אפשר לשחות שם.. אה ויש גם רימונים.

מישהו זוכר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני יודע על מה אתה מדבר, אבל גם לא זוכר תשם, משחק מעולה וממכר!!

אגב, דיוק ניוקם, FO1 וגם היה כזה משחק FPS שאתה משחק במערב הפרוע עם רבולברים, מקלות דינמיט וכו' הוא היה ע-נ-ק. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש את המשחק הזה כבר כמה שנים...

שם בעברית: אות להיט

באנגלית: Spellbound

חברה: Lander

במשחק משחקים מסוק שאוסף אותיות.

בתחילת המשחק יש "סרטון" (אם אפשר לקרוא לזה כך) שרואים דלת של כספת ויש עכבר שמהלך מהצד הימני התחתון.

פשוט משחק ענק! נראה לי גם BUG השתתפו ביצירה שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני יודע על מה אתה מדבר, אבל גם לא זוכר תשם, משחק מעולה וממכר!!

אגב, דיוק ניוקם, FO1 וגם היה כזה משחק FPS שאתה משחק במערב הפרוע עם רבולברים, מקלות דינמיט וכו' הוא היה ע-נ-ק. :xyxthumbs:

חחח FO1 זה לא בדיוק המערב הפרועה :) זה וFO2 הם הסבים של FALLOUT 3 היה משחק גאוני

דיוק נוקם אההה אין כמו קללות זונות חיזרים והרבה כוח אש :)

היה גם XCOM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שהמשחק שיש לך באוואטר הוא אחד המשחקים הגדולים בשנות ה90 ולא רשמת אותו

כי זה ברור מאליו, אחרת זה לא היה האווטר שלי ;) חוצמזה כשרשמתי את הרשימה הבוס שלי חיכה לי בדלת כדי לתת לי טרמפ אז הייתי צריך לחתוך.

וגם לימונדה. המשחק הראשון ששיחקתי על המחשב. היה מגניב אם הייתי יכול לשחק בזה שוב.

יש לי אותו, משחק אדיר.

דבר איתי בפרטי אם לא תמצא אותו במסע אל העבר, נשלח לך אותו :P

עוד משחקים שנזכרתי בהם:

אינטיפדה (צריך למגר מהומות ע"י ירי של גז מדמיע, כדורי גומי, פלסטיק, וכדורים חיים - תלוי מי ראש הממשלה ;))

Sky Or Die (תחרויות חורף כאלה של סנובורד, אבובים, מגלשיים ועוד)

Day Of The Tentacle (קווסט אדייייייייר)

סדרת מורטל קומבאט 1 עד טרילוג'י

Quarentine (המונית הרוצכטטט!! הזאת)

Colonization (סוג של Civ רק עם מדינות במקום עמים)

Stunt

Wacky Wheels (אתם נוהגים במכונית מרוץ עם כל מיני חיות ויורים קיפודים ;D)

Donkey Kong (צריכים לעבור כל מיני מסלולי מכשולים בזמן שגורילות וחיות אחרות מנסים לזרוק עליכם דברים)

היה עוד איזה משחק שמשחקים בו שיכול להפוך לחללית ולהיפך, סוג של פלטפורמה... לא זוכר איך קוראים לו (יש לי אותו בבית) אבל משחק ענק!

פעם ידעו מה הם עושים! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

אינטיפדה (צריך למגר מהומות ע"י ירי של גז מדמיע, כדורי גומי, פלסטיק, וכדורים חיים - תלוי מי ראש הממשלה ;))

...

Colonization (סוג של Civ רק עם מדינות במקום עמים)

...

פעם ידעו מה הם עושים! :xyxthumbs:

אינטיפדה, חחח אני מנחש שזה היה משחק בידיוני כי כזכור לי זה ממש לא שינה מי היה ראש הממשלה.

Colonization, משחק גדול, הייתי תמיד אונס את ה INCA.

לא נראה לי, פשוט קצת התבגרנו ממשחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימי ה486 הטובים היה משחק שנקרא FURRY ( מקווה שככה כותבים את זה) עם כדורים צבעוניים כאלה שקופצים ומוציעים חוטים כדי להתפס בדברים.. אחלה של משחק זה היה.

היה גם משחק מרוץ מכוניות שנקרא LOTUS..

אתה מתכוון ל-Fury of the Furries, אכן משחק חמוד לאללה, כנראה בהשראת The Lost Vikings של בליזארד (שאז נקראו Silicon & Synapse).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטיפדה, חחח אני מנחש שזה היה משחק בידיוני כי כזכור לי זה ממש לא שינה מי היה ראש הממשלה.

כן שינה מי היה ראש הממשלה (או שר הבטחון, לא זוכר) - אתה מתחיל עם זה שמותר לך רק גז מדמיע ואז דעת הקהל העולמית לטובתך והמהיגים הולכים ונהיים ימניים יותר.

בסוף אתה מגיע לאריאל שרון ומותר לך כבר להשתמש באש חיה (אבל אז העולם שונא אותך) ;D

MaSTeR NaRGiLa

אני יודע על איזה משחק אתה מדבר בקשר לרובוט

השם הוא Thexder

בדיוק!

אגב נזכרתי בעוד משחק - הסימפסונ'ס, זה עם בארט והחייזרים.

וסנופי! גם סוג של קווסט חמוד לאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי הייתי חורש את סנופי :lol:

נזכרתי בעוד קווסט אחד,אבל אני לא יודע ממש איך לתאר אותו ואל זוכר את השם,זאת הייתה גרפיקה ממש מעאפנה(כלומר נראה לי ממש ישן),זה היה מן ילד כזה שמטייל בעולם של אגדות,אתה מתחיל בבית שלו,יכלת לפגוש שם את המפטי דמטי,והיה אזור אחד עם לילה ששם הייתה פרה שקופצת מעל הירח,והיה גם ארמון שאני חושב שהיית צריך להביא למלך ראש סוס כזה שמחובר למקל מטאטא,והיה בית עם המון שעונים.

אם מישהו יודע על מה אני מדבר ויביא לי את השם הוא תותח רציני ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...