בעית מריחות בכרטיס טלויזיה מאז שקניתי כר&#1496 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית מריחות בכרטיס טלויזיה מאז שקניתי כר&#1496

zombie

Recommended Posts

המפרט שלי בצד...

בהתחלה היה לי 8800GTX ומאז שקניתי את הכרטיס החדש התחילו הבעיות....כשהתקנתי את הכרטיס החדש הורדתי את הכרטיס סלוט אחד בpci למטה ואז כשרציתי לצפות בטלויזיה הדלקתי את הmedia center ולחצתי על שידורים חיים ואז יש מן קפיצות כאלו כשהוא מדליק את הכרטיס הקפיצות מפסיקות אבל שמתי לב שהאיכות נדפקה...אם מישו מוזיז את הראש נגיד אז הוא נמרח כזה...נוצרת הילה....ובכללי רואים פחות טוב...

ניסית להחזיר אותו לסלוט שבו הוא היה בהתחלה, הדלקתי את המחשב ואז הרזולוציה הייתה דפוקה לגמריי והצבעים היו על 4-bit ובלאגן אחד גדול....אבא שלי אמר שהלך הכרטיס וניגשתי לחנות(Ivory) ואמרתי להם שהלך הכרטיס והם הביאו לי כרטיס חדש...שמתי אותו בסלוט הכי תחתון והמחשב בכלל לא ראה אותו....שמתי אותו באמצעי איפה שהוא היה כשהוא עוד עבד המחשב ראה אותו אבל שוב אותן בעיות בצפייה...יש לציין שדרייברים והכל מעוכנים והתקנתי הכל כמו שצריך....

החשש שלי זה שהספק גבולי למפרט והכרטיס סוחט אותו לגמריי ולא מקבל מספיק כח.....יכול ליהיות?או אולי הממיר עצמו דפוק?או הכרטיס מסך?כי הבעיה קופצת גם כשאני צופה בדברים שהקלטתי(דרך המדיה סנטר)וזה מוזר לי כי הריי הכרטיס לא בפעולה פה לא?זה יושב על ההארד דיסק ההקלטות אז למה גם פה יש את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי יכול להיות הבעיה מהספק כמו שציינת.

הבדיקה הקלה שאתה יכול לבצע לבד זה להוריד את כרטיס המסך ולהחזיר את הישן שלך.

במידה והכל עובד טוב במצב הנוכחי מהצד של כרטיס הטלוויזיה אז כנראה שהכרטיס המסך שואב את כל המשאבים של הספק שלך ואין מספיק כח לכרטיס הטלוויזיה.

אתה יכול להמתין גם לדעות של אחרים למה אני לא מומחה גדול בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...