White toyota - פרוייקט CarPC - החלפת OpAmp! עמוד 23 - עמוד 11 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

White toyota - פרוייקט CarPC - החלפת OpAmp! עמוד 23

ravid

Recommended Posts

• תגובות 245
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן הניילון באמת לא נוח, אבל אני לא רוצה להוריד אותו לפני שאני מתקין את המסך ככה שהוא יהיה מוגן.

יש לי בבית התקן BT רק צריך לחבר אותו. WIFI אני לא מתכוון לשים, אני לא רואה סיבה בינתיים.

הבעיה שמוצגת בסרט היא שהלחיצה על הכפתורים ב לפעמים לא עובדת, הם נלחצים ולא עוברים מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הניילון באמת לא נוח, אבל אני לא רוצה להוריד אותו לפני שאני מתקין את המסך ככה שהוא יהיה מוגן.

יש לי בבית התקן BT רק צריך לחבר אותו. WIFI אני לא מתכוון לשים, אני לא רואה סיבה בינתיים.

הבעיה שמוצגת בסרט היא שהלחיצה על הכפתורים ב לפעמים לא עובדת, הם נלחצים ולא עוברים מסך.

ואלהל לא מסכים איתך בנוגע לWIFI ...

אתה יוגע כמה ספוטים יש בחוץ וגם סתם לא מצופנות אתה יכול להתחבר חאינטרנט מכול מקום מיושב לקרוא מיילים

לדבר בסקייפ ...

וסתם לקרוא חדשות ובחינם !

מה רע ? ::):screwy:

לא מבין אותך כמה כבר עולה אנטנה ...

וגם לפעמים זה מאוד שימושי במקרי חירום שאתה חייב נ'ט !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

יש לי שאלה בנוגע למכסה האדום שנמצע ליד רגליך במושב הנהג.

רציתי לדעת(סקרן מאד חח) אם המכסה הזה הוא לכפתור אשר מפעיל מצב טורבו?.

לחבר של אחי יש יש 2 כפתורים כאלו ליד הרגל ואחד הוא בורר ווליום למערכת והשני הוא כפתור למצב טורבו והוא גם אדום..

רציתי לדעת אם הכפתור שיש לך שם הוא כפתור למצב טורבו?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה די מגוחכת... מדובר ברכב משפחתי עם 110 כ"ס, אין ואני לא מתכוון לשים לו טורבו. (חבל על הכסף הוא לא יעזור בגרוש)

כשהפרוייקט יגמר אני יראה מה הוא עושה לקינוח.

הקפצת את הדיון בזמן טוב.

עבר הרבה מזמן מאז שעבדתי על הפרוייקט הגיע הזמן להתקין את המסך, אני מתכוון עוד השבוע לברר ולקבל מושג על פלסטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן לעבוד על הרכב, לפני יותר משבועיים השתחררתי מהצבא אז יש לי המון זמן פנוי. :smile1:

המענק שחרור בקושי מכסה את ההוצאות של המחשב הזה :silly:

רכש חדש מצטרף לרכב, השליטה בשמע עם המסך פשוט בלתי נסבלת, להוריד ולהעלות את הווליום מחייב אותך להוריד את העיניים מהכביש. (מסוכן ביותר!)

לעומת זאת בכל רדיו-דיסק פשוט יש גלגלת שעושה את העובדה בקלות שאינה מצריכה את חוש הראיה אלא רק את המגע של היד.

חיפוש קל מצא את המוצר הזה כמתאים:

PowerMate by Griffin

מכשיר חמוד מתחתי שניתן ללחיצה ולגלגול, יכולת תכנות כל פונקציה של המכשיר, תאורה כחולה לפי הווליום הנבחר והנשמע מהמחשב.

מחיר בחו"ל 35-45$

מחיר בארץ 300 שקל.

הוזמן היום מ יגיע עוד שבועיים פלוס מינוס.

http://www.griffintechnology.com/products/powermate/

ולמי שלא ראה את הסרט:

סרט שמציג את המחשב עובד, תתעלמו מהתפעול הגרוע שלי-

http://www.youtube.com/watch?v=NVxvHcQ5nHU

הערות הוכנסו בתוך הסרט.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד.

למה אתה לא מוריד את הניילון, זה מוריד את יכולת המגע של המסך, חבל...

תראה אולי זה קצת יעזור לך

http://www.hometheater.co.il/article01479.%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%94%D7%97%D7%91%D7%99%D7%90-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%9E%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%94-%D7%A1%D7%A0%D7%98%D7%A8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אחרי כל כך הרבה זמן המכשיר הגיע :smile1:

הנה תמונה שמציגה אותו:

img0214rbk.th.jpg

מניסיון קצר איתו, התוכנה פשוטה והוא עובד ממש נהדר.

אפשר גם לשנות את הרגישות של הסיבוב איך שרוצים.

כנראה שאלו יהיו ההגדרות:

סיבוב לוויליום.

סיבוב עם לחיצה לבחירת שיר.

לחיצה לעצירה או המשך נגינה.

בקרוב התקנה ברכב.

דרך אגב כבר העפתי את הנילון מהמסך מזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

עברו חודשים מאז שעבדתי על הרכב בפעם האחרונה... על פעם המסך תקוע לי בין הרגלים וצריך להזיז אותו ממקום למקום...

כל זה כי הוא לא מקבוע עדין.

הגעתי למצב שהכבל שלו כבר נהרס ויש במסך צבעים מתחלפים, וכבל כזה עולה מעל 100 שקל בחו"ל.

לא הייתה לי בררה, נמאס לי מהמצב הזה שאני לא גומר את העבודה.

אז השבוע לקחתי על עצמי את המשימה לסיים הכל והנה מה שעשיתי.

תיקנתי את הכבל של המסך, מדובר במחבר מוזר עם המון פינים שלקח לי המון זמן לגלות אאיזה כל חוט ולתקן אותו היה בכלל סיפור.

אבל הוא סודר (בערך צריך לא לשחק איתו :P).

אבל מלבד זאת התחלתי את המשימה האמיתית והיא הרכבת המסך, מה שדחיתי כבר 4 חודשים בערך!

אחרי חשיבה במשך מספר שבועות, הגעתי למסקנה שאני לא הולך למצוא מישהו שיבצע לי את העבודה. אז "אם אין אני לי מי לי".

השיטה שבה אני אשתמש תהיה להעתיק את הצורה של הפנל רדיו המקורי אבל ליצור בו חור שבו יכנס המסך.

אז לקחתי את הפנל המקורי של הרדיו ופירקתי לו את הצורה, משהו כמו 6 חלקים נפרדים יצאו ממנו מלבד המקשים.

והנה התוצאה לפניכם:

img0215h.th.jpg

ואחרי זה הנחתי ספוג בגודל מדוייק של המסך כדי ליצור את החור שיתאים לו.

הנחתי כמות קטנה של בונדו מסביב והנה מה שיצא:

img0216fzi.th.jpg

בול כמו הפנאל המקורי רק מה יצא מאד דק שחתיכה ממנו נשברה לי הבוקר, אז הוספתי שכבה בקידמה אבל אחרי זה נגמר לי החומר :-[

ביום ראשון אני אקנה עוד ואוסיף שכבה אחת נוספת לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעעע RAVID למה ככה

פשוט אין על פיבר גלאס חבל על הזמן במיוחד שהקונסטרוקיציה עם הבונדו תהיה כבדה רצח !

לך תקנה את כול החומר ותעשה את זה מפיבר . ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...