הג'ימייל שלכם יבש? כבר לא - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הג'ימייל שלכם יבש? כבר לא

psychuil

Recommended Posts

אני אישית כבר עברתי לפני שנה מGMAIL לHOTMAIL (בעיקר בגלל הנוחות של שירותי הWINDOWS LIVE) וזה מושך לי את האימייל מהGMAIL כך שאין בעיה של לעבור כתובת, ואני חייב לציין שהרבה יותר נוח מGMAIL.

אבל לעניין גם לדעתי עדיף להשתמש בערכה הקלאסית בGMAIL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני אישית כבר עברתי לפני שנה מGMAIL לHOTMAIL (בעיקר בגלל הנוחות של שירותי הWINDOWS LIVE) וזה מושך לי את האימייל מהGMAIL כך שאין בעיה של לעבור כתובת, ואני חייב לציין שהרבה יותר נוח מGMAIL.

אבל לעניין גם לדעתי עדיף להשתמש בערכה הקלאסית בGMAIL.

אם כבר עדיף yahoo mail, בכל מקרה, שירות דואר שלא מאפשר POP3/IMAP זה פשוט בדיחה עצובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר עדיף yahoo mail, בכל מקרה, שירות דואר שלא מאפשר POP3/IMAP זה פשוט בדיחה עצובה.

Hotmail של היום זה לא Hotmail של פעם.. בכללי שירותי Live הם בטובים והנוחים ביותר, הכל מסונכרן באופן מדהים בין כל שרותי הWindows Live שאני משתמש בהם בצורה מדהימה בתוך הLive ID.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי אין את זה ואני לא מתכוון להשתמש בזה מסיבה פשוטה - החיפוש מתבצע באתר הרלוונטי לפי המידע שגוגל אגר במנוע החיפוש, משמע מידע שהתעדכן לפני זמן קצר לרוב עדיין לא "נקצר" על ידי מנוע החיפוש ולכן החיפוש לא ממש יעיל. בנוסף לכך מנוע החיפוש של לא נכנס לקרביים של כל אתר ואתר ולכן יש מידע שלא יופיע בחיפוש דרך SearchWIKI למרות שהוא מופיע באתר בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הsearchWIKI בעצם מאפשר לך לשנות את התוצאות החיפוש בגוגל

לדוגמא אתה מעוניין יותר באתר שנמצא במיקום 13 אז אתה יכול לעלות אותו להיות התוצאה הראשונה

אתה יכול גם להוסיף הערות על כול תוצאה

ולבסוף אתה יכול גם להוריד תוצאות מהחיפוש

עקרונית אני לא מבין מה הטעם בזה בכלל, בכול מקרה שאתה מחפש משהו אז אתה לא יודע איזה אתר זה (אחרת יש לך אותו או בbookmark או בhistory) ומה שווה לשבת ולערוך את התוצאות אם זה חיפוש חד פעמי?

לא נראה לי שזה יתפוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הsearchWIKI בעצם מאפשר לך לשנות את התוצאות החיפוש בגוגל

לדוגמא אתה מעוניין יותר באתר שנמצא במיקום 13 אז אתה יכול לעלות אותו להיות התוצאה הראשונה

אתה יכול גם להוסיף הערות על כול תוצאה

ולבסוף אתה יכול גם להוריד תוצאות מהחיפוש

עקרונית אני לא מבין מה הטעם בזה בכלל, בכול מקרה שאתה מחפש משהו אז אתה לא יודע איזה אתר זה (אחרת יש לך אותו או בbookmark או בhistory) ומה שווה לשבת ולערוך את התוצאות אם זה חיפוש חד פעמי?

לא נראה לי שזה יתפוס

מסכים, זה נראה לי מיותר.

זה פשוט... לקחת את הפייבוריטס ולשים אותם בגוגל, בסופו של דבר.

מגניב, אך לא שימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי יש כוח לקרוא הערות בחיפוש? בקושי אנחנו מסתכלים עם התוכן הקטן שיש עם החיפוש (מתחת לכול הכותרת של התוצאה)

ואם כבר אז היה צריך לעשות משהו כמו digg או stumbleupon שאתה יכול לראות איזה אתרים אנשים אחרים נכנסו כשהם חיפשו את אותה השרשרת (string נשמע יותר טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...