בקשה| מי שקנה את ASUS WM221C שיכנס! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה| מי שקנה את ASUS WM221C שיכנס!

sun_light

Recommended Posts

היי...

אני יודע שהמסך פצצה וכו...

דיברתי עם חנות מחשבים מאוד אמינה והמוכר אמר לי כמה דברים, בניהם שיש הקפאה ביבוא שלו...

אז רק מי שקנה את המסך או ראה אצל חבר שיש לו שיגיב פה!

בלי למרוח יותר מידי את השרשור...

נא להתיחס לשאלות הבאות ובבקשה תענו על כולם!

א.המסך מתחמם יותר מידי?

ב.המסך עושה ריסטרט לעצמו? כל כמה זמן?

ג.יש זליגות אור למעלה ולמטה? וכמה הם רציניות?

זהו. 3 שאלות פשוטות. רצוי לפרט כמה שיותר!

כמובן שאם אין את הבעיות האלה, אז לכתוב שאין אותם והמסך תקין!

דבר אחרון, אבקש ממנהלי הפורום לנעוץ את השרשור ליום יומיים כדי שכמה שיותר אנשים יראו את זה...

ואני מבקש בלי ספאמים, אם אתם מכירים כאלה שקנו אז תשאלו גם אותם!

תודה על העזרה זה ממש חשוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאלותיך-

א) המסך עצמו לא כ"כ חם. אבל מה שכן, ויהיו פה כמה כאלה (כולל אני ודי הרבה בפורום באתר של ASUS) שאחרי חודש, המסך התחיל להראות מסכים שחורים. כלומר אחרי שעה בערך שהוא דלוק, הוא לפתע מציג תמונה שחורה והדרך היחידה לצאת היא לכבות ולהדליק את המסך מחשב, כמו כן התדירות מתגברת (כלומר בין ההדלקה לפעם הראשונה שהציג לי מסך שחור לקח איזה שעה-שעה וחצי, א"כ זה קורה כל רבע שעה) לכן אני שלחתי אותו לתיקון במעבדות שלהם והוא אמור לחזור אלי בימים הקרובים. אני לא חושב שהבעיה היא בכל המסכים שלהם אלא רק במספר מצומצם.

ב) אתה מתכוון בריסט כשהוא מכבה ומדליק את עצמו מחדש בלי קשר למחשב? לא, אצלי לפחות זה אף פעם לא קרה.

ג) אני לא יודע אם לקרוא לזה זליגות אור, אבל זה לא כמעט ולא מפריע. יש משתמשים שזה עלול להפריע להם בזמן צפיית סרטים (שכן הפס העליון והתחתון הם שחורים בסרט WD).

בנוסף לכל, רק כדי להזהיר אותך (זה לא משהו רציני בכלל), הרבה מסכים מבריקים, כלומר אתה רואה את ההשתקפות שלך על המסך אם יש יותר מדי אור בחדר. לי זה לא מציק כי אין לי הרבה אור אבל יש אנשים שזה ממש מפריע להם.

כעיקרון יש לך עוד מספר מסכים מעולים אם אתה לא נעול על זה כמו 2243/2253, כמו כן תוכל לעיין בסקירה על מסכי 22" העדכנית באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://vip.asus.com/forum/view.aspx?SLanguage=en-us&id=20080809045627468&board_id=13&model=MW221C&page=1&count=11

לפי מה שאני רואה/יודע, הבעיה תקפה רק לדגם הספציפי הזה, ולא כל המסכים "נגועים", כלומר הרוב פועלים ללא תקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sun_light - שלום וברוך הבא לפורומים.

שים לב שעברת על חוקי הפורום בגלל שעשית דאבל-פוסטינג:

דאבל פוסטינג:

חל איסור לפתוח שני דיונים זהים בפורומים. אם אתם לא בטוחים שפתחתם את הדיון בפורום הנכון, זהו התפקיד של המודר להעביר את הדיון לפורום הנכון. אין שום סיבה להציף את הפורומים בשאלות זהות. הדבר יוצר בלגן לא הכרחי בפורומים.

דיונים כפולים יינעלו/יימחקו ופותח הדיון יקבל אזהרה!

לכן נוספה לך אזהרה ראשונה.

באזהרה השלישית אתה תורחק/תושתק מהפורום, לכן תוודא שאתה מבין ומפנים את החוקים.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...