צמיגים "חסיני כדורים" - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צמיגים "חסיני כדורים"

huber

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההגיון של רוב האנשים חסרי הידע הוא לקוי. אנשים שבויים בקונספציות "הגיוניות" שבגללן הם לא מקבלים את המידע החדש

תסתכל על צורת הכוורת, היא מייצרת לחץ שמחליף את הלחץ הפנימי של הצמיג

טוב

הלחץ של הכוורת ממוקד בנקודות החיבור לצמיג ולכן מפעיל לחץ נקודתי( שונה ) על קטעים של הצמיג הנוגע במשטח - בזמן שלחץ אוויר מפעיל לחץ שווה .

כעת - כל המידע שיש לי זה רק מראיה של התמונה - ולפי התמונה להבדיל מהסירטון של היוטוב ( בו הגלגל תלוי על הסילקים העליונים ) ששם הלחץ על תחתית הצמיג שבא עם הכביש הוא אחיד ותלוי במבנה של הגלגל עצמו .

אבל היי , לך תדע , אם הייתי ניכנס לתרד הזה מוקדם יותר היום - אולי לא הייתי קונה ארבעה צמיגים חדשים מלאים באוויר למכונית שלי , :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו, אדיר. אם הם מגיעים למחירי דומה לצמיג רגיל זה יתפוס את כל השוק בסערה, לא רק את הצבאי

אני חושב שהם דיברו על מחירים דומים למה שיש היום לצבא ארצות הברית

ואלו לא צמיגים רגילים ככה שאם זה יגיע לאזרחי זה כנראה יעלה מעל צמיג רגיל

בכל זאת יכול להיות משתלם צריך לחכות ולראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הצמיג של מישלן זה רעיון טיפה אחר. אם זה בעלות דומה לציגי "אל תקר" אז בהתחלה מכוניות יוקרה יבואו עם זה (כבר היום כל BMW ומרצדס מהסדרות הגבוהות באים עם כזה אאל"ט) ולאט לאט זה יחלחל למטה כמו כל טכנולוגיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע שפה לא ממלאים אותו בכלום

ואגב מכוניות כמו ה ניסן gtr החדשה ממולאת ב ניטרו בצמיגים כי זה יותר קר מאויר .

אני לא יודע מה אתה רואה - אני רואה כוורת בצמיג

ואחלה רעיון לקירור הצמיג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב מכוניות כמו ה ניסן gtr החדשה ממולאת ב ניטרו בצמיגים כי זה יותר קר מאויר .

לא נראה לי שניטרו אבל כן איזשהו גז יחסית קריר.

חוץ מזה אין מה לדבר על ה GTR , זה מכונית שלא ממש אפשר לדעת כמה כ"ס בדיוק יש לה. (אפשר לדעת בערך כמה , אבל הנתון שונה ממכונית למכונית - או לפחות זה מה שאמרו ב טופגיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בהדלק לי ת'אוטו התקינו למישהו צמיגי אל-תקר. אחד שם קדח בצמיג חור עם מקדחה, ולא קרה לצמיג כלום! הוא אמר שאפשר להמשיך לנסוע עם הצמיג הזה 100 ק"מ במהירות של 300 קמ"ש בלי בעיות. בגלל שאי-אפשר לדעת אם יש בצמיג הזה תקר, אז הם התקינו לו בצמיג חיישן תקרים שמחובר למכשיר בלוח המחוונים שמהבהב ומצפצף במקרה של תקר, כדי שתדע שיש תקר בצמיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבנתם אך בנוי צמיג "אל תקר",

בעיקרון הוא בנוי על אותו עיקרון של צמיג רגיל שהוא אוויר שנושא את משקל הרכב, אבל בניגוד לצמיג רגיל הוא כולל מוטות חיזוק ממתכת (סגסוגת מתכתית) שיכולות בעצמן לשאת את משקל הרכב לאורך כמה עשרות קילומטרים של נסיעה רגועה במהירות של עד 80 קמ"ש.

pg47a-2.jpg

בכל מקרה, אחיזת הכביש של צמיג "אל תקר" בזמן פנצ'ר יהיה לוקה בחסר לעומת "אל תקר" שממולא באוויר, ולכן הגבלת המהירות בזמן פנצ'ר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...