אפשר לחבר שתי מקלדות בו זמנית? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לחבר שתי מקלדות בו זמנית?

shnozlid

Recommended Posts

For the record, the problem isn't with Windows, but your system . The driver for the keyboard isn't really a driver--it's actually just an interface between the operating system and the (which really controls the keyboard). Your sees your keyboard as a IRQ 1 device.

Note: You can have separate keyboards that act differently, but they are for specific software, not controlled by .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר מקלדות במקביל יעבוד, בייחוד אם מדובר במקלדות USB. הבעיה שזה לאו דווקא יתאים למשחקים כי במהלך משחק לוחצים באופן רציף על מקשים ואז ייצא ששניכם לוחצים על מקשים יחד וגם זה יהיו אותם מקשים (את זה אולי אפשר לעקוף על ידי תכנות מקשים לכל שחקן אני מניח, אם יש אפשרות לשני שחקנים לשחק על מקלדת אחת)

זה די דומה לחיבור 2 עכברים, זה עובד טוב אבל עדיין על המסך יש רק סמן אחד ואם מזיזים את שני העכברים יחד זה מן הסתם עושה בלגן.

השאלה המרכזית היא האם המשחק תומך ב 2 שחקנים על אותה מקלדת, כי אם כן זה אמור לעבוד , אחרת תשכח מזה

אתה יכול גם לנסות את המוצר של החברה הזו : http://www.wunderworks.com אולי הוא ישפר במשהו, אבל אני בספק אם הוא תחת . למרות שמעניין לנסות

[אני לא רואה מצב שמשחק ווינדווס יזהה שני מקדלות ויתן להציב כל מקלדת לקבוצה אחרת]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...