Call of Duty : World at War - הדיון הראשי - עמוד 40 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty : World at War - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אני מצאתי ש FG42 עם הטלסקופיק סקופ פשוט מעולה !

אני לוקח איתו SP, BENDOLIER וסטדי אים, ואני מפרק !

עכשיו יצא לי רטיו של חמישים ומשהו על חמש עשרה ! מדהים !

הסט השני שלי זה טומפסון עם התוספת תחמושת במחסנית.

ואני רוצה גם סנייפר הבעיה שאני רק רמה 47 והסנייפר הטוב הוא באיזה 57 אז כרגע אני רק מסתער..

ולא הבנתי מה אתה רוצה עם הקטע של "איך אתם משחקים"...יורים, חוזרים למחסה, אולי מתקדמים קצת, זה הכול, ב TDM אין משהו מיוחד,פשוט צריך לזכור שאין לך לאן למהר ושכדאי לרוץ ספינטים כמה שפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 962
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה טריק בזה ?

שאתה שוכב הכוונת שלך הכי קטנה אז הכי קל לפגוע, זה הכול.

ובטח שאפשר לעצור אותך, בשטח פתוח זאת לא אמורה ליהיות בעיה, אם כבר אתה הולך על מישהו שאתה ראית אותו לפני שהוא ראה אותך, קופץ ואז ישר משתטח - אז קשה מאוד לעצור אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באני הופינג.

לא סובל את זה. :P

לפחות ב COD4 זה עבד בצורה מטורפת והקטע זה לא הקיפוץ זה לא נותן שום דבר

הרעיון הוא משחק מהיר וטקטי איגוף האויב ופגיעה ושוב שינוי מיקום

עבד מושלם נגד כלמיני CAMPERים שחורשים נקודה אחת שעות, נגד חברה בעלי תגובה איטית ובכלל עובד טוב

בנוסף זה בהחלט פוגע בקבוצה של היריב כי בעצם תופסים לא מוכנים מכיוון שהם לא מצפים וממשיכים בתנועה

כך שזה מקשה עליהם למצוא אותי (ואם אני מעצבן אותם מספיק אז הם מתחילים לחפש אותי = ביזבוז מאמצים )

בכללי זה מלחיץ אותם והופך אותם ליותר זהירים/איטיים ליד ה SP כך שהחברה שלהם בחזית פשוט OVER RUN עלידנו

ויש עוד כל מיני יתרונות ...

נ.ב. תמיד ממולץ לשחק עם החברה שלך ב TEAM SPEAK כלשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא סובל את אלא שאיך שאתה יורה בהם הם משתתכים על הריצפה... תמיד אני מפסיד בקרבות כאלה יש לי אילוזייה שהרגתי את מי שיריתי בו...

נו אז בשביל מה יש וידוא הריגה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...