Call of Duty : World at War - הדיון הראשי - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty : World at War - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 962
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לי זה נשמע קצת מיותר... מה אני צריך עוד סלוטים וכוכב ליד השם שלי ...

כאשר ברור שחצי מהאנשים הם ילדודס ששיחקו באיזה שרת לעליה מהירה ברמות או סתם חברה ששיחקו מספיק זמן...

אני הרבה יותר התהלבתי מה ACHIEVEMENTS אני עדין לא הצלחתי לצלוף ב2 אנשים במכה אחת, :( אולי כשיהיה לי יותר זמן למשחקים.

בסופו של דבר הדבר היחיד שבאמת נחשב זה כישורים שלך במשחק, אני שחקן לא רעה אבל אני ממש לא חזק כמו אחד שאני מכיר, הייתי בטוח שהוא משתמש בHACKים עד שראיתי אותו משחק, פשוט לא לא להאמין איזה קשר עין יד, זמן תגובה ויציבות יש לבן אדם, חבל שאין סטטיסטיקת פגיעה אני מת לראות את שלו.

דרך אגב איזה סוג שחקן אתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה בקשר לדרגות במולטי ולמרות שאני משחק בגרסת הWII (לא לצחוק זה גירסה טובה אם השליטה של הWII )

אני מעריך שהדרגות הולכים אותו הדבר

בכל מקרה על מה מקבלים נקודות לעלות בדרגות ? אני מבין שאני הורג אויב רגיל זה משהו כמו 20 נקודות וכלב זה 3 נכון ?

אפשר להפסיד נקודות או רק להרוויח ? וחוץ מנשקים זה נותן גם הגנה טובה יותר או משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויב= 10 נק'.

כלב= 3 נק'.

אסיסט= 2 עד 8 נק' (בהתאם לנזק שעשית לאויב לפני שהרגו אותו).

בהתאם לסוג המשחק ניתן לצבור נקודות נוספות, למשל ע"י הטמנה או ניטרול של פצצה, כבישת דגלים וכו'.

בתפריט הראשי יש רשימת אתגרים, סיום אתגר מביא בונוס לניקוד.

אי אפשר להפסיד נקודות- רק לצבור.

וככל שתתקדם בדרגות תקבל נשקים ופרקים (perks) חדשים.

הפרקים הם היכולות שאתה בוחר: למשל אני משתמש בתוספת מחסניות + stopping power (יותר נזק) + steady aim (יציבות בירי מהמותן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת איזה סוג שחקן?

ומפתיע שאתה אומר שעדיין לא יצא לך, יצא לי לפחות כבר תריסר פעמים להרוג 2 במכה :D

זה די מגניב האמת :smile1:

,

הוא מתכוון ל 1SHOT-2 KILLS

יצא לי בקוד 4 לעשות 1SHOT 4 KILLS.

אבל ב5 בשביל לסיים את האצ'יבמנט הזה חובה שיהיה בסנייפר גם DEEPER IMPACT. בלי זה תהרגו אחד ואת השני תפצעו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,

הוא מתכוון ל 1SHOT-2 KILLS

יצא לי בקוד 4 לעשות 1SHOT 4 KILLS.

אבל ב5 בשביל לסיים את האצ'יבמנט הזה חובה שיהיה בסנייפר גם DEEPER IMPACT. בלי זה תהרגו אחד ואת השני תפצעו

אני כנראה לא קורצתי מחומר של צלף :-[

מה זאת אומרת איזה סוג שחקן?

בואנ ראה מה קופץ לי לראש, יש צלפים שרק מחפשים נקודות צליפה טובות או שיושבים חצי משחק מאחורה מסנים לפגוע במשהו

יש את CAMPERS המניקים שתופסים מקום טוב וטוחנים הפגזות וכלבים או כאלה שהולכים להתחבא ליד הטנק חצי שעה לא עושים כלום רק כדי לתפוס אותו.

שחקנים התקפים שחותרים למגע או כאלה שאוהבים להגיעה להגיעה לאחורה לתפוס חברה בהפתעה או לעקור כל מיני CAMPERS

שחקנים קבוצתים משחקים עם החברה תמיד תראו אותם רצים בקבוצות

שחקנים שסתם רצים בצורה אימפולסיבית

....

איזה / PERK COMBO אתם מעדיפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נאמר שאני שחק shoot anything that moves :smile1:

אני אישית מנסה לשחק בשיטת ה kill anything that moves כי החרות יורים בחזרה :smile1:

בתאכלס ב COD4 הייתה שיטת משחק מהירה עם P90 כל הזמן ריצה ישיבה/כיוון ריסוס המשך

ברגע שנכנסים לקצב זה כמעט בלתי אפשרי היה לעצור את זה.

או שהייתי משחק עם M14 משחק מדויק

ב COD5 לא שיחקתי מספיק בשביל למצוא שיטה מנצחת אני יותר משחק בשביל ההנאה

אין כמו להדביק למישהו סטיקי ולראות אותו רץ לחברה שלו במחסה או לפלח איזה כמה חברה ברצף עם הסכין על הרובה :)

מעבר לזה אני מתאים את עצמי למשחק אבל כמו ב COD4 אני מעדיף את הSMG הסוג האחרון

ולגבי השאר עוד לא החלטתי אבל הקלאץ עם משתיק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...