Call of Duty : World at War - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty : World at War - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 962
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע מה מיוחד ברובה... גם ככה אתה מקבל את הMG הזה בדרגות האחרונות... ובסינגל פליייר השתמשתי בו כמה פעמים מה שנחמד איתו זה שאיתו COD הופך לSOF... כמה גפיים מתחילות לעזוב את בעליהן :D

אבל פה אתה מקבל אותו ברמה הראשונה, אז אתה יכול לעלות מהר במולטי תוך כמה ימים.

(מישהו יודע כמה מקבלים על הריגה? פעם אחת ראיתי 10 נקודות פעם שניה ראיתי 5).

אה ובאיזה רמה מקבלים אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה המשחק ארוך?

שחקן יחיד כמו של 4 (קצר ביותר) אבל טיפה קשה יותר (מה שמאריך את הזמן כי אתה מת יותר). אחרי זה יש גם זומבים, CO-OP ו MP שזה הרבה מאוד שעות :smile1:

לא יודע מה מיוחד ברובה... גם ככה אתה מקבל את הMG הזה בדרגות האחרונות... ובסינגל פליייר השתמשתי בו כמה פעמים מה שנחמד איתו זה שאיתו COD הופך לSOF... כמה גפיים מתחילות לעזוב את בעליהן :D

אפשר לפרק אנשים גם עם נשקים אחרים, בכל מקרה המשחק הזה רחוק מ SOF בכל מה שקשור ל GORE, אני לא בטוח שהוא מגיע לרמה של SOF2 שלא לדבר על 3 שהדבר היחיד שיש בו זה GORE :P

לאלה עם הבעיות של המים, יש עוד כמה כמוכם, למזלי אצלי המים ניראו רגיל :lol: תנסו לחזור לדרייבר ישן יותר או לאחרון שיצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לי יש את הדפקה הזאת במשחק?

1. תעדכן את המשחק לגירסה 1.1.

2. תעדכן את הדרייברים של הכרטיס מסך.

עד כמה המשחק ארוך?

ממש לא ארוך- 13 שלבים, כאשר לוקח משהו כמו 15 דקות בממוצע לעבור שלב על Hardened (אולי בגלל ששיחקנו 4 ביחד).

מה זה הזומבים?

שלב Co-Op שאין לו קשר ישיר למשחק.

מתבצרים במבנה וגלים של זומבים מתחילים להגיע. זה פשוט- תהרגו יותר=תרוויח יותר נקודות=תוכל לקנות נשקים כדי להילחם בהם.

ככל שהרמות עולות הזומבים נהיים חזקים ומהירים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זומבים- מתים חיים רעבים לבשר אדם אשר כח הסיבולת וחסינותם לכדורים ופגיעות חיצוניות אחרות עלתה עקב ריקבון חלקי של תאי המוח ומערכת העצבים.

ועכשיו ברצינות המשימה עם הזומבים נפתחת רק אם עברתה את כל הסינגל פלייר, אתה נימצא במין בית שיש לו שתי קומות ושני חדרים כל קומה. אתה מקבל נקודות על כל הריגה של זומבי ועם הנקודות אתה יכול לקנות נשק/תחמושת/לפתוח את החדרים. יש עוד קופסא כזאת שממנה יוצאים באקראיות סוגי נשק שונים. בבית עצמו ישנם ואליהם ממוסמרים חתיכות עץ אשר יאטו את הזומבים עד כניסתם לבית. ניתן לתקן אותם אך הפעולה צורכת זמן ומגבילה את התנועה. הזומבים יתערו בגלים. כל גל של זומבים הוא כמו "שלב", עם כל גל הזומבים יבואו בכמויותת גדולות יותר וממקומות מפתיעים יותר כמו כן יבואו סוגים שונים של זומבים (החל מסתם גוויות וכלה בשיפודים במדי)

עם הMG שמקבלים עם חבילת האספנות לא יצא לעלות מהר דרגות. לא רק שהמולטי של COD5 בכלל לא מאוזן בהתחלה, אנשים שחוץ מהטומפסון ועוד שני רובים מעפנים אין להם כלום מתים במהירות ובקלות כי אופן המשחקיות קצת שונה מCOD4 (אני שחקן מצויין ב 4 ויש לי בו K/D של 10 K על 2700 ופה ההפך). הMG לא יעזור רבות כל עוד על המפה מסתובבים להם טנקיסטים עם פרקים נחמדים, צלפים עם OVERKILL או BOUNCHING BETTY וכו'...

מה שכן העלייה בדרגות תיהיה יותר מהירה מהעלייה הנורמאלית אבל עדיין היא תיהיה איטית ומייגעת. אגב אני LVL 65 ואין לי עדיין פרסטיג' (PRESTIG או משו כזה) מזה הדבר הזה ואיך אני משיג אותו??? 0זה מה שנחוץ בשביל לפתוח את 5 הקלאסים הנוספים)[br]פורסם בתאריך: 24.11.2008 בשעה 20:11:27

1. תעדכן את המשחק לגירסה 1.1.

2. תעדכן את הדרייברים של הכרטיס מסך.

ממש לא ארוך- 13 שלבים, כאשר לוקח משהו כמו 15 דקות בממוצע לעבור שלב על Hardened (אולי בגלל ששיחקנו 4 ביחד).

שלב Co-Op שאין לו קשר ישיר למשחק.

מתבצרים במבנה וגלים של זומבים מתחילים להגיע. זה פשוט- תהרגו יותר=תרוויח יותר נקודות=תוכל לקנות נשקים כדי להילחם בהם.

ככל שהרמות עולות הזומבים נהיים חזקים ומהירים יותר.

בזומבי ניתן לשחק גם כשחקן יחיד. הזומבי מוד הוא עד LVL 39 כי אני עם GOD MOD מתתי אחרי 39 שלבים (מוזר הא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שהבעיה של המים/טקסטורות מתרחשת עם מערכי SLI וזו אחת הסיבות העיקריות לשמה הוא יצא.

אז כן- אני די בטוח שהפאץ' 1.1 יסדר לך את הבעיה.

יש לך פה שרת ישראלי:

http://www.gamershell.com/download_35712.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שהבעיה של המים/טקסטורות מתרחשת עם מערכי וזו אחת הסיבות העיקריות לשמה הוא יצא.

אז כן- אני די בטוח שהפאץ' 1.1 יסדר לך את הבעיה.

יש לך פה שרת ישראלי:

http://www.gamershell.com/download_35712.shtml

נו איך המולטי, שתף אותנו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימתי את המשחק , היה קצר מאוד , היה מהנה . אם כי ניתן לקבוע בוודאות ש COD4 היה טוב יותר וארוך יותר.

עדיין לא שחקתי במולטי . ואת הזומבים לא פגשתי . בסה"כ היה שווה קניה משחקי מלחמת העולם השניה תמיד טובים , הם כי חוזרים על עצמם . ברגע שרצתי עם הדגל מעל הריכסטט הגרמני נזכרתי שהייתי בסרט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו איך המולטי, שתף אותנו :xyxthumbs:

איך המולטי? מאתגר.

מצד אחד, Treyarch שמרו את המערכת מולטי של COD4 (ניקוד, perks, classes, דרגות)- כך שתרגישו בבית ואולי אפילו תרגישו שזה בסה"כ מוד של מלחמת העולם ה-2 עבור COD4.

מצד שני, המשחק מאוד מוצלח בזכות תוספות מבורכות:

* הכלבים- נכנסו במקום המסוק המטריד. מובילים אותך אל היריב, מעסיקים אותו וגם מחסלים. מהצד השני, אם תתמקם נכון- תוכל לצאת ללא פגע מהמתקפה.

* שלבים ענקיים בשילוב של המון מבנים בני 2 קומות, גורמים לכל ספרינט מיותר שלך להיות ריצת התאבדות. מה שמצריך ממך יותר תשומת לב ולשחק יותר טקטי. יש כ"כ הרבה שטח לחקור: תעלות, מבנים הרוסים ושדות פתוחים- כך שזה מרגיש כמו מלחמה בניגוד לקרב השכונתי ב-COD4.

* טנקים- נכנסו מעולה למשחק, לא חזקים בהגזמה, אך עדיין מרתיעים במיוחד עם שילוב של עוד שחקן על מכונת היריה. מהצד השני, נתקלתי המון בעבודת צוות יפה של חיילים שתוקפים אותו כאשר הוא נכנס עמוק מדי, עם משגר טילים/רימונים/בקבוקי תבערה.

בהתחלה הייתי מתוסכל מהמשחק, כי היייתי מסיים עם מאזן שלילי- פעם אחר פעם.

עד ששיניתי את סגנון המשחק שלי והסתגלתי לסביבה החדשה.

נ.ב- מצב Co-Op עם הזומבים יפתיע אתכם. תנסו פעם אחת ותתמכרו אולי יותר מהמולטי עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...