פיראטים הביתה! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיראטים הביתה!

Ramsses_II

Recommended Posts

"אישית, אני בעד P2P, המחירים המופלצים של משחקים עולים לי על העצבים, שלא לדבר על מערכות ההגנה שנותנות לי להתקים משחק פעמיים וחצי ולבכות אחרי זה. אם לא יהיו עבריינים, לא יהיה מפני מה להגן.

אני יודע, מי אני שאקבע את הערך של מוצר שאני גונב, אבל זה לא נראה לי הגיוני שבמחיר של משחק לPS3 ברשת גדולה, אני יכול לקנות הארדיסק.

לדעתי צריך להפוך P2P לסטנדרט, אם גם ככה דוחפים לנו פרסומות בהתחלה של כל משחק, אז שכבר ידחפו אותן באתר, לפני ההורדה ושיעשו כסף מהמפרסמים, לדעתי זה יכול להצליח יותר מלסמוך על זה שנשלם 50$ למשחק.STEAM/iTunes

ויש לי שאלה לכל מי שיקרא לי גנב, אם המחשב עולה לי 3K, והמשחקים עלו לי גם 3K [נגיד שכל המשחקים בשנה אחת עלו ככה], זה נשמע לכם הגיוני?

זה לא כסף שעדיף להשקיע במפרט? במיוחד כשאין חוק נגד הורדה, אלא יש חוק נגד ההפצה [כאן אני בונה על התמימות שלכם]. אם כל כך אכפת לך מהחוק, למה שלא תמצא את המפיץ ותתלונן עליו?

המשחקים האלה גם ככה לא יוכלו לעבור יותר מדי זמן, כי מבחינת החוק הם לא שלי לאחר X שימושים."

- מספר העבריינים יקטן אם יורידו את מערכות ההגנה [זה מעגל, אנחנו יכולים להתווכח על זה עד אינסוף]

-אמרתי להפוך לסטנדרט, ז"א שכל המשחקים ישוחררו ככה.חוץ מזה שהכוונה שלי הייתה בחינם, משמע אתה תראה את הפרסומות תוך כדי הורדה ותקבל את המשחק שלך חינם.

-לא אכפת לי מהחוק, תראה את הסוגריים.

-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

- מספר העבריינים יקטן אם יורידו את מערכות ההגנה [זה מעגל, אנחנו יכולים להתווכח על זה עד אינסוף]

-אמרתי להפוך לסטנדרט, ז"א שכל המשחקים ישוחררו ככה.חוץ מזה שהכוונה שלי הייתה בחינם, משמע אתה תראה את הפרסומות תוך כדי הורדה ותקבל את המשחק שלך חינם.

-לא אכפת לי מהחוק, תראה את הסוגריים.

-

מה קדם למה: הפיראטיות או ההגנות?

בניגוד לביצה והתרנגולת, פה יש תשובה אחת וברורה.

ועוד שאלה, ותענה בכנות ובאוביקטיביות.

מה יותר לגיטימי: לגנוב רכוש מפני שמגינים עליו, או להגן על רכוש מפני שגונבים אותו?

אני זזתי לקחת קצת כסף שלא שלי מהבנק, כי זה לא הוגן כמה שמירה יש שם. בכלל, הכספת עם הקוד האסטרונומי הזה היא לא לעניין! שישימו את הכסף בחוץ חשוף, ואז אולי אני אחליט לא לקחת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון של הגנה לגיטימי לחלוטין, אבל לקחו אותו לכיוון קיצוני מדי, מספר מוגבל של התקנות? למה אין מספר מוגבל של שקלים לשלם? למה לשלם מחיר מלא על משחק שאני לא יכול להשתמש בו כמה שאני רוצה?

זה כמו שתלך לגנוב מבנק שמאכסן את הכסף שלך לזמן מוגבל, ובחלוף הזמן פשוט לוקח אותו לעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה לא הוגן שיש הגבלה לכמות הפעמים שניתן להתקין, אבל עדיין זה זכותם, לא מתאים לך? אל תקנה.

אני אישית לא הייתי קונה משחק כזה, אבל זה לא אומר שצריך לגנוב אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכותם. זו בדיוק המילה.

ולמשל עכשיו, ב- 2 למדו ועשו מנגנון (עדיין לא קניתי את המשחק,, אז אני לא באמת יודע אם הוא עובד) שמחזיר לך את ההתקנות חזרה.

ויש שם די והותר התקנות למשתמש פרטי ולאחים שלו, כך שלמרות שיש הגבלה, הם עושים אותה בצורה הכי הוגנת שהם יכולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו שתלך לגנוב מבנק שמאכסן את הכסף שלך לזמן מוגבל, ובחלוף הזמן פשוט לוקח אותו לעצמו.

זכותו של הבנק לעבוד איך שהוא רוצה,מה שאתה עושה לא חוקי, אבל אתה עדיין עושה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכותו של הבנק לעבוד איך שהוא רוצה,מה שאתה עושה לא חוקי, אבל אתה עדיין עושה את זה.

סלח לי, אבל לא הבנתי מה ניסית לרשום. כבר כתבת את זה...

ובוא אני אשאל אותך עוד שאלה:

אם מה שמונע ממך ללכת ולקנות את המשחק הוא ההגבלה של ההתקנות, מה מונע ממך, בנוסף לזה שאתה מוריד את המשחק, ללכת ולקנות אותו?

זה לא 100% פתרון חוקי, אבל לפחות אתה מתקדם ל-70%. הרי הנה, יהיה לך את המשחק בדרך חוקית, ורק את בעיית ההתקנות (אם וכאשר תתקל בה) תפתור בדרך בלתי חוקית.

לא נשמע יותר טוב?

או שאתה אומר לעצמך: מה, עד עכשיו קיבלתי משחקים בחינם. אני לא הולך לוותר על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה לא הוגן שיש הגבלה לכמות הפעמים שניתן להתקין, אבל עדיין זה זכותם, לא מתאים לך? אל תקנה.

אני אישית לא הייתי קונה משחק כזה, אבל זה לא אומר שצריך לגנוב אותו.

די נמאס!! תקרא לילד בשמו! הורדה היא לא גנבה, שכן אני לא גונב דבר. המשחק היה ונשאר אצל היצרן.

זה כמו להגיד שאם העתקת מהלוח את מה שהמורה כתבה, אתה גנבת לה את הלוח!!!

הורדה זה פיראטיות!(גם זה לא ליתר דיוק) ולא גניבה. תפסיק להאשים אנשים בגניבה על תכנים שהורידו. בכל כתבי האישום שהגישו בארה"ב על הם נגד אנשים ששיתפו קבצים דהיינו העלו קבצים. מי שלא מעלה קבצים, אפילו להאשים אותו בהפרת זכויות יוצרים לא יכולים! ואתה מאשים אותם בגניבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די נמאס!! תקרא לילד בשמו! הורדה היא לא גנבה, שכן אני לא גונב דבר. המשחק היה ונשאר אצל היצרן.

זה כמו להגיד שאם העתקת מהלוח את מה שהמורה כתבה, אתה גנבת לה את הלוח!!!

הורדה זה פיראטיות!(גם זה לא ליתר דיוק) ולא גניבה. תפסיק להאשים אנשים בגניבה על תכנים שהורידו. בכל כתבי האישום שהגישו בארה"ב על הם נגד אנשים ששיתפו קבצים דהיינו העלו קבצים. מי שלא מעלה קבצים, אפילו להאשים אותו בהפרת זכויות יוצרים לא יכולים! ואתה מאשים אותם בגניבה?

מה שאתה עושה עכשיו הוא לנסות לשכנע אותנו, ואת עצמך, שמה שאתה עושה בסדר.

יודע מה, זה לא גניבה. סבבה. מעכשיו אני אפסיק לקרוא לזה גניבה.

העובדה היא שזה לא משנה איך תקרא לזה. זה מעשה לא מקובל, וזה שאתה צריך להצדיק את עצמך רק מוכיח את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בגלל שאי אפשר לתבוע אותו (ולנצח) אלה בגלל שאין שום טעם בלתבוע משהו על נגיד 20 שירים שהוא הוריד ומשחק, אתה מצפה שיתבעו אותו על 50$ שהוא גנב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה , חלאס להיות יפה נפש ...

כל אחד פה "פיראט" ,

אי אפשר להפסיק תתופעה הזאתי ! , יופי , יביאו תכוננים שאמרת , ומה אז? אתה חושב שלא ימצאו דרך להעתיק את תוכן הדיסק למחשב ? אתה ט-ו-ע-ה ובגדול !

אתה חושב שהחוק שאתה מציע יצא לפועל? ועוד במדינתינו ? אתה חי בסרט , צא ממנו .

במשטרה במחלקת האינטרנט עובדים בערך מקסימום מקסימום מקסימום מקסימום 100 איש [זאת ממש הקצנה , אם אני לא טועה יש רק יחידה אחת קטנה כזאתי שלא עולה על ה10 איש ולכן אני מקצין כי אני לא יודע בוודאות] .

עותקים של ווינדוס זה הרבה יותר מעניין מדיסקים של משחקים צרובים, ואם על זה לא עושים כלום , אז שכח שעל משחקים יעשו משהו .

אי אפשר למצוא עותק או לא , אולי קניתי תמשחק וצרבתי אותו כי אני לא רוצה שיאבד לי הדיסק המקורי ? ואני הולך להתקין אצל חבר עם סריאל מקורי , מישהו יכול לדבר איתי בכלל ???

"ראיתי מישהו עם דיסק צרוב בצד" , אולי זה יהיה שיר שהוא שר ? אולי זה יהיה תמונות של המשפחה ? אולי סרט של המשפחה ? ? ?

חוץ מזה , שאם אם אם אם זה יצא לחוק , אתה יודע , יש דבר מאוד נחמד שנקרא כיום : תיק , אתה יודע מה עושים עם תיק ? שמים בפנים דברים .

אתה יודע שבחוק אסור לאנשים זרים לגעת בחפצים האישיים שלך ללא הסכמתך ? ואיפה מסכימים ? במקומות עם אבטחה .

אני לא חושב שבאוטובוס בדרך לחבר שלי יהיה סדרן שיבדוק דיסקים צרובים .

[אין סדרן אפילו לבדוק אם התפלחת לאוטובוס \ לא שילמת \ לא ניקבת] , צא מהסרט , אה כן , יש אחד שבודק את זה , כן , אחד , לפחות בחדרה , בכל השנים שאני נוסע באוטובוס נתקלתי בו פעמיים .

לסיכום :

1) כל אחד פיראט

2) אין מה לעשות עם פריצות , לכל הגנה יש פריצה , ולאט לאט ימצאו אותה .

3) צא מהסרט שאתה חי בו , לא נאה לך להיות פיראט , תקנה תמשחק .

4) החברות האלו לא משווקות רק משחקים [חלקן כן] , ואלו שכן , תאמין לי שיש להם רווח טוב , מלא פיראטים מורידים ועדיין הם ממשיכים להוציא משחקים לסדרה ... למה ? כי יש כ6 מיליארד נפשות בעולם , בוא נגיד 1 מיליארד לפחות חיים לא בעולם 3 שזהו עולם העוני , בוא נגיד של 100,000,000 יש \ קונסולה \ מחשב ? , יש למשחק הנחשק 10,000,000 הורדות ? יש להם עוד לפחות 90,000,000 שקנו את המשחק [או שלא , נגיד 50% מהם] , כי אתה יודע שלחלק אין \ גו'ק \ ידע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כלכך קשה להבין שזה אפשרי לנהל דיון תיאורטי- רעיוני על קונספקט מבלי לעסוק בכמה דיסקים צרובים לסבתא של כל אחד כאן יש באוטו?!

ברשותך אני פשוט אדלג על הפסקה בנוגע לחיטוט בחפצים אישיים באוטובוס :kopfpatsch:

1. אז מה זה רלוונטי?

2. אז מה? אי אפשר למגר שום פשע ב-100%, זו שאלה של הצלחה גדולה יותר או פחות. אין ספק שבתחום הפיראטיות אפשר להצליח יותר.

3. כן, זה בדיוק מה שמציעים כאן. עדיין זה לא רלוונטי או קשור לשום טיעון.

4. לא מבוסס על שום דבר + לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעים מאוד קפטן ג'ק ספארו:

Yo, ho, haul together,

hoist the colors high.

Heave ho,

thieves and beggars,

never shall we die.

The king and his men

stole the queen from her bed

and bound her in her Bones.

The seas be ours

and by the powers

where we will we'll roam.

Yo, ho, haul together,

hoist the colors high.

Heave ho, thieves and beggars,

never shall we die.

Some men have died

and some are alive

and others sail on the sea

with the keys to the cage...

and the Devil to pay

we lay to Fiddler's Green!

The bell has been raised

from it's watery grave...

Do you hear it's sepulchral tone?

We are a call to all,

pay head the squall

and turn your sail toward home!

Yo, ho, haul together,

hoist the colors high.

Heave ho, thieves and beggars,

never shall we die.

לפי דעתי עצם זה שהמשתמש הפרטי משלם לספקיות האינטרנט יש לו זכות להוריד שירים,סרטים,וכו'.. לשימוש עצמי בלבד,

וכן אני פיראט שיש לו המון עותקים של שירים ומשחקים מקוריים, בסופו של דבר גם אנחנו הפיראטים קונים אז למה לבוא בטענה

שהחברות מפסידות ומפטרת עובדים, רגע בבזק, ובחברת חשמל,ועוד מלא חברות בעולם מפטרים בערמות, עקב המשבר הכלכלי העולמי

מה שכן תראה את התעשיה של המשחקים שירים סרטים רק מתפתחת עם השנים (למרות המשבר הכלכלי העולמי) חברות כמו ea bizzard ,

אבאל'ה מה שאתה אומר זה נכון במקצת והזוי, אתה חולמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...