פיראטים הביתה! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיראטים הביתה!

Ramsses_II

Recommended Posts

^^

כשחברות הפיתוח וההוצאה לאור יתחילו לעבור למודל עסקי מגעיל וממוחסר רווי פרסומות, אתה תבין איזו השלכה יש לפיראטיות, לפחות כשמדובר במשחקי .

אוי אתה כזה מסכן.

שיהיה לך ברור - גם דיבורים כאלה נכנסים בדיוק לקטגוריה של "מגיע לי אז אני אוריד". גם המצב שלך לא מצדיק הורדת משחקים. זו נקודה, שום התייפיפות לא תתרץ אותה. אולי היא לא גניבה ונכון שלא צריך לכרות את הידיים למורידי המשחקים, ונכון שכולנו עשינו זאת, אבל זה דבר פסול וצריך להודות בכך. לראות בפיראטיות דבר תקין, או לומר "אני צדיק וזה בסדר שאני מוריד" - זה אבסורד.

שים לב מה אתה אומר - "אני במצב כלכלי לא משהו, אז אני עובר על החוק מדי פעם לטובת הנאתי האישית ולכן אני חף מביקורת". נראה לך תקין?

אנשים הגונים שלא יכולים להרשות לעצמם מוצר X, לא מצדיקים בקשיים שלהם את העובדה שהם עוברים על החוק כדי להשיג אותו. הם יכירו בעובדה שהם עושים משהו פסול, כי מה שמנחה אותם הוא להסתדר בלעדי אותו X ולהסתפק במה שהם יכולים לרכוש לעצמם.

אין לך כסף? בשעות שאתה מבזבז בלשחק את המשחקים שאתה מוריד אתה יכול לעבוד ולהרוויח יותר, או לעשות דברים אחרים קונקרטיים.

עריכה:

ולכל מי שמתקשה להבין, כי נתקלתי ביותר מדי כאלו - אני לא מצדיק לשנייה את המחירים הגבוהים או את מנגנוני ההגנה הפולשניים.

תודה, שרון. אני מסכימה. יש הבדל בין לעשות משהו שיודעים שהוא פסול לבין לעשות כזה דבר ולנסות להצדיק אותו. בנוסף, זה ממש לא משנה ודי חסר טעם להתנצח בשאלה של אילו תוכנות או משחקים כל אחד כאן הוריד או לא הוריד ומה זה אומר. זה דיון רעיוני והעובדה שמישהו עשה משהו כזה לא מבטלת או מחזקת את הטיעונים שלו בנושא.

זה בכלל לא משנה כמה משחקים עולים. הם יכולים לגבות גם 5000$ למשחק ולבקש את ילדכם הבכור בשביל אלבום וזה עדיין לא יהפוך את הפיראטיות ללגיטימית בשום צורה. כמו כן, השאלה האם אנחנו "פוגעים במישהו" או לא היא בכלל לא רלוונטית. אני לא מניחה שביכולתי לחשוב על כל שיקול ושיקול או אלמנט כלכלי במערכת מורכבת כזו ולהגיע למסקנה וודאית שזה לא גורם נזק ואפילו אם חשבתי שאני יכולה להגיע לכזו מסקנה בהחלט לא הייתי רוצה שמישהו יישם את השיטה הזו עלי. מדובר במוצר ששייך למישהו אחר וזכותו להחליט בעצמו מה יעשה בו גם אם לנו נדמה שאנחנו יודעים מהם האינטרסים שלו יותר טוב.

אני בהחלט שותפה לדאגה של שרון בנוגע להתפתחות לכיוון הפרסומות. אני מעדיפה לשלם על התוכן שלי ולקבל את מה שקניתי כמו שקניתי אותו ובלי זבל. הבעיה עם דברים כאלו היא גם שמהר מאד הם הופכים לנורמה ולא ניתן להנתק מהם גם אם משלמים על המוצר. ברור לי שכיום יש נטייה הולכת וגוברת של אנשים שלא לשלם על תוכן ולכן בהחלט הגיוני שאנחנו הולכים לראות מעבר יותר אינטנסיבי לפורמט של פרסומות עבור תוכן. כמובן שזה לגיטימי להעדיף את המודל הזה אבל אישית זה ממש לא קוסם לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

tgolin => :xyxthumbs:

הפרסומות יתחילו לצוץ לדעתי עוד כמה שנים, אבל אני מקווה שיוציאו גרסאות נטולות פרסומות בכסף.

מישהו שם לב שבסרטי מקוריים שנמכרים בארץ, דוחפים בהתחלה פרסומות נגד פיראטיות? זה פשוט אבסורד!

:kopfpatsch::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שם לב שבסרטי מקוריים שנמכרים בארץ, דוחפים בהתחלה פרסומות נגד פיראטיות? זה פשוט אבסורד!

גם בארה"ב יש את אזהרה מהFBI שאסור להעתיק בלה בלה בלה את הדיסק, העבריין צפוי לעונשים הכתובים בחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tgolin => :xyxthumbs:

הפרסומות יתחילו לצוץ לדעתי עוד כמה שנים, אבל אני מקווה שיוציאו גרסאות נטולות פרסומות בכסף.

:kopfpatsch::screwy:

הגרסאות הלא חוקיות הן העתק של החוקיות. אתה לא יכול להוציא גרסה אחת עם פרסומות ואחת בלי פרסומות וברצינות לצפות שרק זו עם הפרסומות תדלוף לרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור כל אחד פה "פיראט"...

הוריד איזה שיר,סרט,משחק,פורנו,וכו....

תפסיקו לבלבל את המוח ואפילו אם אתם אומרים שלא בחיים לא הורדתי הכל מהכיס שלי זה בולשיט כי בטוח שכחתם משהו ואם תיזכרו תגידו ואללה גנבתי את זה ולא שילמתי...

הכל בולשיט אתם פשוט לא מודעים לכך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כחודש הקדשתי כמה וכמה דקות למחשבה - איך מבטלים את הפיראטיות?

למשל, מה רע בדיסקים של UMD, מבית ה-PSP של סוני?

לאף אדם בבית אין צורב UMD. וכמשווקים קורא כזה צריך לשווק אותו כך שיהיה מובנה שהוא רק קורא. שיהיה בלתי אפשרי פיזית להעביר את תוכן הכונן לפורמט אחר. משהו שיחשבו עליו כמה חודשים, אבל אני בטוח שיימצאו פתרון.

ככה, כמו שמי שלא (או לא צריך הרבה זכרון בשביל תוכנות ייעודיות) לא קונה מ"ה 64 ביט, כך מי שלא לא ייקנה את הכונן הזה.

הבעיה היא שאני לא יודע כמה זה אפשרי, וזה יצריך מהפך כלל-עולמי-חומרתי-תוכנתי בשביל שזה יעבוד.

אתמול עלה לי רעיון, אבל הוא נשמע ממש מגעיל, אבל אני הייתי מוכן להוציא אותו לפועל, כי בסופו של דבר, מי שקונה חוקי גם נפגע מהפיראטיות וגם, בסופו של דבר, עושה את זה מתוך מוסר. זו תהיה אחריות חברתית.

אם הייתם רואים בחור/ה מרביץ/ה לבחור/ה אחר/ת, לא הייתם מתערבים? (במקרים מיוחדים חלקכם היה נהנה מאותו אירוע, אבל גם זה רק אם הם היו עם ביקיני ובתוך בריכת בוץ ;D). אם הייתם רואים פורץ שפורץ לרכב/דירה, הייתם עושים משהו?

הייתם רואים פשע, הייתם מגיבים?

פיראטיות היא פשע! למה לא נעשה משהו? למה לא ייתנו לאזרח הקטן סמכות?

אתמול חשבתי על זה לאחר שחזרתי מהעבודה, התיישבתי בספסל האחורי של האוטובוס, ושני כסאות מימיני ישב בחור. כסא מימיני ישב עותק צרוב של משחק שמסקרן מליונים של אנשים בעולם, ואחד המשחקים הכי מוערכים בשנים האחרונות מבית EA, Miror's Edge.

באותו השלב הייתי רוצה שתהיה לי הסמכות להגיש לו סוג של דו"ח, ולהחרים לו את הדיסק (או לפחות לצלם אותו ולהגיש את תמונתו למשטרה).

איכשהו, צריך לתת לאזרח הפשוט כוח כדי להוקיע את הפיראטיות. כמו שאנשים לא יתחילו ללכת מקום בפומבי, כי הם יודעים שמישהו יעשה עם זה משהו, כך הם צריכים להסתיר ולהתבייש בפיראטיות.

אם אנשים מבוגרים שאכפת להם, יבואו ברחוב לילדים קטנים שיש בידיהם עותקים בלתי חוקיים, הדבר ירתיע ילדים מלעשות זאת בעתיד.

זה כמעט כמו סוג של משמר אזרחי.

ושאולי כבר המשטרה תאסור את בעלי החנויות הפיראטיות בשוק הכרמל ודומיו! נמאס!

מה דעתכם?

מישהו מרגיש כמוני?

אל תגידו "זה לא ילך", כי הרבה דברים שתלויים בנו לא יילכו אם כולם יגידו "זה לא יילך".

תגידו "אם היה דבר כזה, הייתי שמח לעזור", או שתגידו "אני פיראט".

צריך לשנות פאזה. כשגונבים לכם את מספר כרטיס האשראי באינטרנט זה פשע, אבל כשאתם גונבים סיריאל נמבר, זה לא פשע?

לצערי הרב אי אפשר לבטל את הפיראטיות ב 100 אחוז.

אבל אפשר למשל לחקק חוק שמי שנתפס מוריד קבצים יוחרם המחשב ויתרם לצדקה. :)

אנשים אומרים כאן שכל אחד פיראט אבל אני מכיר כמה אנשים שהם ישרים כמו סרגל .

ויש אנשים שאומרים שזה לא גניבה, לאותם אנשים אני מציע בחום רב ללכת למילון ולבדוק את הפירוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה גם היום אני פיראט?

כי אדובי לוקחים שימו לב, 700 דולר!!! לפוטושופ החדש. 700דולר או 2400שקל לתוכנה!

מה אני אעשה בתוכנה אולי אערוך 10 תמונות, בשביל זה 2400שקל?

אז אם כל הכבוד רבותי, אותי לא עושקים, אני לא גונב מהם, הם גונבים מאנשים ואז עוד יש להם את האומץ לבכות כנגד הפיראטיות.

http://www.adobe.com/products/photoshop/photoshop/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הנה עוד אחד... נו באמת, על מי אתה חושב שאתה עובד? אף אחד לא מחזיק לך אקדח לרקה ואומר לך להשתמש בגרסאות חדישות של PS, או אפילו להשתמש ב PS בכלל. וכבר הזכירו את זה קודם בדיון.

תעשה לי טובה, אם אתה לא מתפרנס מעריכה גראפית כמקור פרנסה עיקרי אתה יכול להשתמש ב GIMP כמעט לכל משימה. בטח ובטח בשביל לערוך 10 תמונות.

אתה גם יכול לקנות 7 באופן חוקי במחיר זול למדי.

די כבר אם נאומי ה"מגיע לי". כי לא מגיע לנו. לאף אחד מאיתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה גם היום אני פיראט?

כי אדובי לוקחים שימו לב, 600 דולר!!! לפוטושופ החדש. 600 דולר או 2000 שקל לתוכנה!

מה אני אעשה בתוכנה אולי אערוך 10 תמונות, בשביל זה 2000 שקל?

אז אם כל הכבוד רבותי, אותי לא עושקים, אני לא גונב מהם, הם גונבים מאנשים ואז עוד יש להם את האומץ לבכות כנגד הפיראטיות.

לא, אתה גנב. גנב עלוב מהזן הנחות ביותר. לפחות גנב אמיתי מסכן את התחת ברחובות, אתה מסתתר מאחורי מסך ומקלדת.

Photoshop זו תוכנה מקצועית המיועדת לאנשים העוסקים בעריכת לפרנסתם. אתה לא עורך מקצועי, אתה לא מנצל 0.0000000001% מכמות האפשרויות האדירה שיש ב-Photoshop ולכן אתה לא צריך Photoshop. אתה יכול גם להשתמש בתוכנות פשוטות בהרבה. חלקן בחינם, חלקן עולות במקרה הרע 50$.

את התירוצים העלובים שלך ספר למישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה גם היום אני פיראט?

כי אדובי לוקחים שימו לב, 700 דולר!!! לפוטושופ החדש. 700דולר או 2400שקל לתוכנה!

מה אני אעשה בתוכנה אולי אערוך 10 תמונות, בשביל זה 2400שקל?

זו זכותם לדרוש מחיר כזה ולהגיד לך את האמת? בצדק.

אף אחד לא הכריח אותך לקנות את פוטושופ!!!

וזה שאין לך כסף לא נותן לך את הלגיטימציה לגנוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chymes כבר הקדים אותי אבל כמו שהוא אמר, PS זו תוכנה מקצועית לאנשים שעיצוב זה המקצוע שלהם ומתפרנסים מזה, החברה קונה את הרישיון לפוטושופ ולרוב גם נותנת רישיון גם למשתמש הביתי של העובד שמשתמש בתוכנה לצורך עבודתו.

זה שבארץ לילדים בני 10 יש וווינדוס סרבר 2008 זה לא אומר שזה אמור להיות ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב לפי מה שזכור לי יש כבר ירידה בפיראטיות בעקבות פתרון מעניין שהחלו שם עם ספקיות האינטרנט שאומר שאם אתה מוריד מעל X מגה בייט או לא זוכר אז הספקיות נותנות לך אזהרה, אחרי כמה כאלה סוגרים לך את האינטרנט לחלוטין!

זה פשוט טמטום! אם אני מוריד אופן או הפצות של לינוקס ששוקל כמה מאות MB? אם אני מוריד חומר משרת (שכיום מציעים נפחים של כמה GB)? אם אני מוריד תוכנות חינמיות?

זה כמו שאם הלכתי יותר מ X ק"מ ביום נייקי יקחו לי את הנעליים כי אולי השתמשתי בהן כדי ללכת ולשדוד בנק... :bash::s07::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שמדברים פה לא על כמה מגה בייט אלה יותר על 120GB לחודש על חבילת 10MB.

וזה לא הגבלה בשביל להוריד את רמת הפיראטיות, אלה הגבלה ביגלל שיש משתמשים שמורידים שמשתמשים ב500GB+ בחודש וגורמים עומס ופוגעים במשתמשים שמשלמים כמוהם אבל רק לאימייל וחדשות. אין מה לעשות, מי שמשתמש יותר ישלם יותר.

והדוגמא שלך לא טובה ביגלל שלעומת נייק שאחרי שהם מיצרים, משווקים שולחים וכו' את הנעליים, אין להם שום עלות אחרי זה, גם אם תלך ברגל בארה"ב מחוף לחוף. לעומת זאת באינטרנט גם אחרי שאתה קונה את המודם, אתה עדיין עולה כסף לספקית, כי אתה משתמש בשירותיה, ועל זה אתה משלם כל חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרסאות הלא חוקיות הן העתק של החוקיות. אתה לא יכול להוציא גרסה אחת עם פרסומות ואחת בלי פרסומות וברצינות לצפות שרק זו עם הפרסומות תדלוף לרשת.

בונא, צודק. יצאתי טמבל :silly:... אז אין מנוס כנראה. לדעתי החברות יילכו על הפתרון הקל הזה, מאשר למצוא פתרון נטול פרסומות. וחבל.

בקיצור כל אחד פה "פיראט"...

הוריד איזה שיר,סרט,משחק,פורנו,וכו....

תפסיקו לבלבל את המוח ואפילו אם אתם אומרים שלא בחיים לא הורדתי הכל מהכיס שלי זה בולשיט כי בטוח שכחתם משהו ואם תיזכרו תגידו ואללה גנבתי את זה ולא שילמתי...

הכל בולשיט אתם פשוט לא מודעים לכך..

פעם פיראט - תמיד פיראט? לא.

אני ועוד רבים פה התוודו שהורידו. נכון. אבל השאלה לא מה עשית פעם, אלא מה אתה עושה/ממשיך לעשות היום. העובדה היא שהיום יש משתמשים שמכבדים את הקניין הרוחני, וקונים. יותר מזה, אני בטוח שיש עוד כמוני שקונים דברים שהורידו בעבר. נכון, אולי המחיר ירד מאז, אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.

פשוט חבל. משחק טוב וזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...