דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 237 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם השער הטיבעי שלהן אני בטוח שהן יותר כוסיות חוצמיזה שהן ככה מאוד קצוצות שער מתחת לפאה - אז סקסי ? אנל'א יודע :-\

ספרדיות יש היתר לאעשכנזיות אין היתר - מתיי תעורר יא מגמגם ? מתי תופסק לאלתר השינאת חינם וההבדלות שבעם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקחים כל רב ספרדי ועושים ממנו שוטה וכיוצא בו ועוד יש לך\לכם פנים לדבר על שנאת חינם ?

קשוט עצמך ואחר כך קשוט אחרים . בטח יקום החכם ויגיד הם באמת שוטים ...מצחיקים אתם (לא) , רק אל תדברו על שנאת חינם :nono:

במשך כל ההיסטוריה היהודית לא היה דבר כזה פאה נוכרית , האשכנזים מצאו לעצמם היתר , לא מתווכחים .

יהדות ספרד לא קיבלה את זה ולא חייבת לקבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע קרב איגרוף בין "מזה הריר" עובדיה עובדיה לבין"מרוט הזקן" והמנופף באגרוף שך , העכשנזים נגד הספורדים , המנצח בקרב יעלה להתמודד נגד האייטולה חמדילולה מאירן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מציע לכל המלעיג על דברי חכמים לעשות תשובה אחרת יהיה נדון בצואה רותחת , כפשוטו . חז"ל .

מסביר רבי נחמן מברסלב זצ"ל בליקוטי מוהר"ן , דברי החכמים היו אצלו מותרות , אז מידה כנגד מידה נדון במותרות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריינו, אתה לא חושב שזה קצת מגוחך שהרבנים החרדים נכנסים כ"כ עמוק לחיי האנשים, ועוד בשטויות כמו פאה נוכרית? כנ"ל הדיונים בעניין חיטוט האף בשבת - למה להיכנס לזה?

אתה לא "חכם תורה" אם אתה לא דן בדברים של חכמים. אם מישהו מחוקק חקיקה בנושא אידיוטי כגון פאה (ועוד מציב הוראה כאילו זהו צו אלוהים, מי הוא חושב שהוא בדיוק?) מותר לנו לקרוא לו אידיוט. כמו שאם אני אתחיל דיון פילוסופי מתי מותר ומת אסור לחבוש כובע, אתה מוזמן לקרוא לי אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מציע לכל המלעיג על דברי חכמים לעשות תשובה אחרת יהיה נדון בצואה רותחת , כפשוטו . חז"ל .

מסביר רבי נחמן מברסלב זצ"ל בליקוטי מוהר"ן , דברי החכמים היו אצלו מותרות , אז מידה כנגד מידה נדון במותרות .

אהה השטויות שלך ושל רוני הם כבר צואה רותחת .[br]פורסם בתאריך: 5.09.2010 בשעה 18:05:22

לא לאכול פיצה עם פפרוני זה אידיוט [br]פורסם בתאריך: 5.09.2010 בשעה 18:07:25
זה אידיוט ?

ללכת בקיץ עם מעיל - זה אידיוט !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאם אני אתחיל דיון פילוסופי מתי מותר ומתי אסור לחבוש כובע, אתה מוזמן לקרוא לי אידיוט.

שאלה חשובה ומצויינת.

מתי מותר ומתי אסור לחבוש כובע ?

למען אותם אנשים שלא יודעים את התשובה ולא יודעים איך לנהוג אני מציע שנדון בדבר ונקבע הלכות חבישת כובע.

חבישת כובע מתחלקת לשלושה קטגוריות.

רשות הפרט, רשות הרבים, והרשות השניה לטלוויזיה ורדיו.

בזמן שהאדם נמצא ברשות הפרט ולא יורד גשם, אז מן הראוי שלא יחבוש כובע, אלה אם כן קר לו, או שיכולים לראותו בשגגה, שהרי ראשו ערוותו.

בזמן שהאדם ברשות הפרט ויורד גשם אז מן הראוי שיחבוש כובעו על ראשו, פן יתרטב.

ועכשיו אני מעביר לחברי החכמים את רשות הדיבור, להמשיך לדון בסוגיה חשובה זו למען ידעו את אשר עליהם לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריינו, אתה לא חושב שזה קצת מגוחך שהרבנים החרדים נכנסים כ"כ עמוק לחיי האנשים, ועוד בשטויות כמו פאה נוכרית? כנ"ל הדיונים בעניין חיטוט האף בשבת - למה להיכנס לזה?

אתה לא "חכם תורה" אם אתה לא דן בדברים של חכמים. אם מישהו מחוקק חקיקה בנושא אידיוטי כגון פאה (ועוד מציב הוראה כאילו זהו צו אלוהים, מי הוא חושב שהוא בדיוק?) מותר לנו לקרוא לו אידיוט. כמו שאם אני אתחיל דיון פילוסופי מתי מותר ומת אסור לחבוש כובע, אתה מוזמן לקרוא לי אידיוט.

אז הוא דיבר על הלכות אם מותר לקנח באף בשבת נו אז מה ?

יש הלכות גם איך לנגב את התחת .

1.לא ביד שקושרים את התפילין

2.להעביר אחרי זה מטלית לחה במים כדי שלא ישאר רושם של רעי .

פשוט מאוד התקשורת רואה בש"ס אויב העם לכן מעמידה שתולים בכל ההרצאות של הרב עובדיה

הלוואי עלי שעות לימוד תורה מהרב עובדיה יוסף שליט"א כמו לשתולים האלה ,הלוואי .

אז עושים עליו כותרות על כותרות . תאמין לי גם עליך\ועלי היו עושים כותרות לא פחותות מאלו .

מציע לך לראות הרצאה אחת מהתחלה ועד הסוף כדי להבין ממקור ראשון במה מדובר . ולא לקבל דעה ממי ששונא אותו שנאת נפש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אידיוט ??

לקחת אישה יפה ולגלח לה את הראש זה אידיוט ואתה יודע מה עוד יותר אידיוט ? זה שגם אחרי שגילחת לה את הראש אתה אומר לה שאם היא תשים פאה היא תשרף ( ולא מחום ) בגיהינום זה אידיוט ![br]פורסם בתאריך: 5.09.2010 בשעה 18:09:46

זה אידיוט ?

לא לעשות כלום כל השבוע ואז ביום שבת להגיד שזה יום המנוחה - זה אידיוט ![br]פורסם בתאריך: 5.09.2010 בשעה 18:11:40

זה אידיוט ?

להגיד לבן אדם תן לי את הכסף שלך ואתה תקבל אותו חזרה אחרי שתמות - זה אידיוט ![br]פורסם בתאריך: 5.09.2010 בשעה 18:12:52

זה אידיוט ?

להגיד על בן אדם ככול שהוא נעשה סנילי זקן וקיצוני פולט שטויות שאלו הם דיברי אלוהים - זה אידיוט !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאוד התקשורת רואה בש"ס אויב העם לכן מעמידה שתולים בכל ההרצאות של הרב עובדיה

הלוואי עלי שעות לימוד תורה מהרב עובדיה יוסף שליט"א כמו לשתולים האלה ,הלוואי .

אז עושים עליו כותרות על כותרות . תאמין לי גם עליך\ועלי היו עושים כותרות לא פחותות מאלו .

"שתולים", עאלק. אתה יודע שכל הדרשות שלו מצולמות בוידאו ע"י אנשי ש"ס ומשודרות הן בלוויין והן באינטרנט? אף אחד לא צריך לשתול אף אדם בדרשות שלו, מספיק לפתוח דפדפן. ואם הדברים הוצאו מהקשרם, למה כל הפרשנים שלו לא מראים את ההקשר הנכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אני יודע עוד מלפניך , עובדה שהם מציבים טמבל תורן שיאזין לכל הרצאה שלו .

וזה לא יעזור מה שאני יגיד או עוד 1000 תומכים נלהבים של הרב , המחלוקת עליו תימשך כי זה רצון השם

שיהיה מחלוקת על כל צדיק כדי להרחיק את הלא ראויים כמו שהיה לכל גדולי במשך כל הדורות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, לא הייתה לנו בעיה עם החרדים אם הם היו אנשים מתורבתים. אבל הם לא. הם פרזיטים מוצצי דם וכסף שלא מבינים אפילו למה מה שהם עושים זה לא בסדר. אפילו לתרום למדינה דרך שירות צבאי הם לא תורמים (יש כאלה שכן ואותם אני מכבד ביותר, אני מדבר כאן על אלה שלא והבעיה היא שגם אלה שכן משרתים לא מוקיעים את מי שלא משרת, כאילו הם רואים את זה כדבר ליגיטימי ומתנהגים כאילו שהם עושים טובה למישהו שהם משרתים). הכפייה הדתית עוברת כל גבול ואני נשבע באלוהים (*irony*) שפעם הבאה שדתי אומר לי לא ליסוע בשבת, לא לצחוק ביום כיפור או מתחיל להתווכח איתי על הנחת תפילין ברכבת בשישי, או רוקד לי ושר לי בקולי קולות מתחת לבית בארבע בבוקר בשבת, אני פשוט מכניס לו אגרוף.

ואם אתה באמת מתחיל לעשות חישובים כל פעם שאתה מקנח את האף או מנגב את התחת, אתה בנאדם מסכן והחיים שלך בטח מסובכים ואומללים (אבל מילא, בטח התרגלת לזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתם כולכם מתעלמים מהדבר הכי חשוב!

גאון הדור התורן הניח לפתחנו שאלה חשובה, ואנו, חז"ל של דור העתיד, צריכים לענות עליה:

שאלה חשובה ומצויינת.

מתי מותר ומתי אסור לחבוש כובע ?

למען אותם אנשים שלא יודעים את התשובה ולא יודעים איך לנהוג אני מציע שנדון בדבר ונקבע הלכות חבישת כובע.

חבישת כובע מתחלקת לשלושה קטגוריות.

רשות הפרט, רשות הרבים, והרשות השניה לטלוויזיה ורדיו.

בזמן שהאדם נמצא ברשות הפרט ולא יורד גשם, אז מן הראוי שלא יחבוש כובע, אלה אם כן קר לו, או שיכולים לראותו בשגגה, שהרי ראשו ערוותו.

בזמן שהאדם ברשות הפרט ויורד גשם אז מן הראוי שיחבוש כובעו על ראשו, פן יתרטב.

ועכשיו אני מעביר לחברי החכמים את רשות הדיבור, להמשיך לדון בסוגיה חשובה זו למען ידעו את אשר עליהם לדעת.

ובכן, מה דעתכם? מתי מותר ומתי אסור לחבוש כובע ברשות הרבים וברשות השנייה לטלוויזיה ורדיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...