דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 239 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

לא תעשה לך כל פסל ותמונה !

אתה שם תמונה של האלוהים שלך שהוא בן אדם באווטר שלך ?

לא יהיה לך אלוהים אחרים על פניי !

ויהיו עייניך רואות את מורייך ולמה עיניי אחרים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"תגיד לי איזה שטויות יצר הרע מכניס לך לראש , אני אגיד לך באיזה דרגה רוחנית אתה "

זה הצדיק מיבנאל מוהרא"ש שיבדל לחיים ארוכים גדול חסידי ברסלב בדור הזה . אין עניו יותר גדול ממנו .

הוא זה שכתב את הקונטרסים המחולקים בצמתים של ברסלב , תקרא ותיווכח שתורתו אמת והוא כאין וכאפס בעיני עצמו .

כאשר יוסף הצדיק היה כפסע לחטוא עם אשת פוטיפר באה לפניו דמות דיוקנו של יעקוב אבינו ואמר לו

תראה את שמות אחיך רשומים על האפוד החושן רצונך שלא תיהיה רשום שם ? מיד גבר על יצרו וברח .

וכן מרן החיד"א זצוק"ל מביא כמה מקורות לכך שזה מנהג טוב

זוהר משפטים - כאשר רבי אבא התקשה בלימודו היה מצייר לנגד עיניו דיוקנו של הרשב"י והיה מקבל מיד תרוץ

כן כתב כך האר"י הקדוש שטוב לצייר לנגד עיניו דמות רבו כאשר יתקשה בלימוד .

מה פסול בזה ? כלום סתם סיבה לחפש חובה אצל הדתיים . מי שרוצה להיות חייל של מלאך המוות שמתגרה בתלמידי חכמים יותר מכולם בבקשה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובעצם, זה מה שמסתתר מאחורי התגובה של WhiteRhino, אם קוראים בין השורות:

"הבנתי שאני טועה אך במקום לבלוע את גאוותי ולהודות בכך, אני פולט לאוויר העולם משפטים רנדומלים שמצאתי באינטרנט בשביל לנסות לשמור על גאוותי"

האין זה כך, קרנף לבן? כתבתי לך תשובה מפורטת למה התגובות שלך הן בולשיט גמור,

ואתה בתגובה מתעלם לחלוטין וסתם זורק משפטים מפגרים לאוויר העולם.

ובכן, אם זה מה שאתה רוצה לעשות, לפחות תביא משפט מעניין כמו:

"רובנו אתאיסטים לגבי כל האלים שהאנושות יצרה אי פעם. אני פשוט לקחתי את זה אל אחד קדימה". (מצטער, לא יודע של מי זה, וחיפוש מהיר לא העלה אף אחד)

מה דעתך על זה, קרנף לבן שאינו מסוגל להודות בטעות שלו?

ובתור הערת שוליים:

"כאשר יוסף הצדיק היה כפסע לחטוא עם אשת פוטיפר באה לפניו דמות דיוקנו של יעקוב אבינו ואמר לו

תראה את שמות אחיך רשומים על האפוד החושן רצונך שלא תיהיה רשום שם ? מיד גבר על יצרו וברח . "

על מה לעזאזל אתה מדבר יא חתיכת שקרן צבוע?!

החושן לא היה קיים כאשר יוסף היה חי, אפילו לא לפי הספר הזה שאתה כל כך מאמין בו.

יצירת החושן מתוארת בספר שמות, פרק ל"ט (מדהים מה שאפשר למצוא בויקו תוך שנייה).

פרשת יוסף ואשת פוטיפר הייתה בספר בראשית, פרק ל"ט (שוב, מדהים מה אפשר למצוא באינטרנט).

כלומר ספר לפני שיצרו בכלל את החושן

או שמא אתה טוען שהיה לו חזון של 400~ שנה לעתיד?!?! פשוט מפגרים כל הדתיים האלה, באמת.

לפחות בפיית השיניים אף אחד לא מאמין ברצינות, אחרת זה בכלל היה ויכוח מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שמא אתה טוען שהיה לו חזון של 400~ שנה לעתיד?!?!

בדיוק , הרוצה יאמין והלא רוצה לא יאמין זה מדרש חז"ל .

כמו שנאמר לאברהם ' ידוע תדע כי גר יהיה זרעך בארץ לא להם ועבדום ועינום 400 שנה ' איך נאמר לו ?

אני לא מחזיר בתשובה ולא רבי בישראל , אני מאמין פשוט [זה עונה לתשובה שלך רוני ]

ולא חייב להתדיין איתך על ויקי או על כל חוקר אחר . רוצה דעת מהכתובים ? בבקשה , לא רוצה ? אל תשאל אותי . לא רוצה לשמוע את "השקרים" שלי ? תמשיך הלאה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה, מצחיק אותי לשמוע את השקרים שאנשים מוכרים לעצמם בשם האמונה.

וחוץ מזה, אם אני אפסיק להגיב, מי ימנע מכם להפיץ את השקרים שלכם בתואנה שזאת האמת לאמיתה?

מישהו צריך לעמוד מנגד ולשמור על האמת.

ובנוגע לחזון 400 שנה לעתיד... ובכן, אני לא יודע איזה סמים אתה לוקח, אבל תעשה טובה, תסדר גם אותי, בסדר?

או לחילופין, תבקש מהבחור שמטפל בך שיעלה את המינון, כי כנראה התרופות לא מספיק חזקות.

שלא נדבר ששוב, אתה עדיין מסרב להגיב על הקטע של אדום. לפחות תודה שטעית, כמו אדם בוגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחזיר בתשובה ולא רבי בישראל , אני מאמין פשוט [זה עונה לתשובה שלך רוני ]

אם אתה מאמין פשוט אז אינך צריך " להתווכח " במיוחד שאינך ברמה כזאת - כי אתה בסך הכל מאמין פשוט.

ואתה נכנס גם לקטגוריה של מסורתי.

לא צריך להיות מחזיר בתשובה בשביל להיות ברמת בקיאות בשביל להתווכח, כמו שלא צריך להיות מחזיר בשאלה.

חוץ מזה אתה מכניס את עצמך לקבוצה שעושה ממך ומכל אדם שלא בדעותיהם [גם בלא נושא של אדם מאמין, תעקוב אחר ההודעות של infer73 בדיונים אחרים ותווכח שהוא קורא לכל אדם בעל דעות שונות משלו -למפגר טיפש וחסר שכל] ללעג וקלס .

היו פעמיים שרציתי לקחת את הבחור החביב ברצינות אך הוא ברח - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374350.msg3977818#msg3977818

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אתה סתם מאמין פשוט. רק עוד כבש בעדר.

חלק מהכבשים פשוט הולכות בראש העדר אז נדמה לכבשים שמאחוריהן שהן מוליכות את העדר,

בעוד שלכבשים שמקדימה אין מושג לאן הן הולכות, כי הן פשוט כבשים, אז הן סתם הולכות.

והוא לא צריך רשות ממך או מאף אחד בשביל לצאת בור רוני, הוא מצליח לעשות את זה

בדיוק כמו שאתה מצליח לעשות את זה. כנראה שלמאמינים זה בא בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלכופרים כמוך אין שכל בכלל , אההה בטוח אין "כל יש להם חלק לעולם הבא ואלו שאין להם ...המינים והאפיקורסים " מסכת סנהדרין .

אני שקרן וצבוע ? כל מה שאמרתי מהכתובים היהודים . איזה גבורה ואיזה עוז יומיים לפני יום הדין הגדול והנורא .

פרשתי , אין טעם בדברי פה . :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד יא קרנפ מעופף

אם הוא כזה עניו , למה אתה מפרסם אותו ???

(ותגידו לי , האם זה לא נשמע כסטירה פנימית ? העניו הכי גדול ? חחחחחחחחחחחחחח - מצד אחד הוא עניו ומצד שני הוא מתגאה בזה פפפפפפחחחחחחח :lol: )

( על אותו משקל תרשה קרנב , המפורסם הכי לא ידוע , הענק הכי גמד , השמן הכי רזה , האידיוט הכי חכם :lol: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אני יודע עוד מלפניך , עובדה שהם מציבים טמבל תורן שיאזין לכל הרצאה שלו .

האנשים שמאזינים לדרשות שלו באמת טמבלים :P.

אבל שוב, למה לטרוח להתחפש למאמין, להידחק בין המוני חסידים שוטים שרוצים לשמוע את הדרשה ואז לעמוד בשקט ולנסות לקלוט כל מילה משעממת (את מי שלא מאמין) כדי לנסות לדלות מהדרשה ציטוט מביך, כשאפשר לעשות את זה מתי שנוח לך, בבית הממוזג שלך?

ובכלל, איך יודעים שיש "טמבל תורן"? זה בטח לא בגלל שמצטטים את כל מקללות והגידופים ש"כבוד הרב" פולט, הרי שנינו יודעים שלא צריך לשלוח פראייר שיאזין פיזית לדרשות שלו לצורך זה. אז או שהנוכחים יודעים לזהות את המושתל ועדיין לא עושים כלום בנדון, או שסתם המצאת את זה.[br]פורסם בתאריך: 7.09.2010 בשעה 21:49:47

ובכן, אם זה מה שאתה רוצה לעשות, לפחות תביא משפט מעניין כמו:

"רובנו אתאיסטים לגבי כל האלים שהאנושות יצרה אי פעם. אני פשוט לקחתי את זה אל אחד קדימה". (מצטער, לא יודע של מי זה, וחיפוש מהיר לא העלה אף אחד)

מרן הגאון ריצ'ארד דוקינס שליט"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...