מחפש מודם(בלבד)ללא ראוטר adsl למהירות של 5 מגה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מודם(בלבד)ללא ראוטר adsl למהירות של 5 מגה

bona fide

Recommended Posts

אני משדרג מחשב ועד היום השתמשתי במודם ארכאי- ale 070 שסה"כ היה סביר מלבד תקופות שהיה מתנתק לעיתים רחוקות אבל במהירות לא היה מאכזב.

מהירות החיבור הנוכחית שלי היא 5 מגה בבזק adsl ובשידרוג של המהירות קיבלתי את מודם ה-aztech 600e שמעולם לא היה מחובר בגלל שלא לא היה לי כרטיס רשת,קראתי עליו ביקורות לא מחמיאות בפורום ורציתי המלצה למודם בלבד ללא ראוטר (אין לי כוונה להשתמש ברשת אלחוטית) בין אם מההיצע של ובין לרכישה מחנות תקציב עד 500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שכולם יהיו בסדר :) אני שואל לגבי עדיפות למודל מסויים מכיוון שעשיתי חיפוש והנושא נשאל פעמים רבות והמודמים מהת'רדים כבר ישנים .האם למישהו יש נסיון עם מודם מוצלח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודמים מוצלחים אין היום. קח את aztech 600e וזה יהיה מספיק טוב.

כל מודם צריך להיות מוצלח.

לבזק אין שום סיבה לתת מודם שהלקוח יצטרך להחליף כל כמה זמן או לא יהיה מרוצה מהשירות.

להפסיק להשמיץ כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשמיץ?

יצא לך לראות סטטיסטיקות של כמה מהר ובאיזה אחוזים ציוד של Dynalink/Askey הולך לפח?

זה הרי ידוע לכל מי שעבד בחברה שלא קיימת בקרת איכות לציוד קצה כבר הרבה זמן.

על כל מודם של שהוא מוחזר ללקוח ישנה מדבקת של ביקורת איכות שנעשתה בארץ.

אנשים מקבלים מודם חינם כיום מבזק לכל תקופת השימוש(לא חכירה) - אז שלא יתלוננו, אם רוצים מודם טוב שיקנו אחד חדש מבזקסטור, אם יש הדגם שהם רוצים, או מחנות מחשבים ולא יבואו בתלונות על מה שהם מקבלים חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל מודם של שהוא מוחזר ללקוח ישנה מדבקת של ביקורת איכות שנעשתה בארץ.

אנשים מקבלים מודם חינם כיום מבזק לכל תקופת השימוש(לא חכירה) - אז שלא יתלוננו, אם רוצים מודם טוב שיקנו אחד חדש מבזקסטור, אם יש הדגם שהם רוצים, או מחנות מחשבים ולא יבואו בתלונות על מה שהם מקבלים חינם.

לכן ציינתי בהודעה הראשונה שלי שאין לי בעיה להמלצה על אחד בתשלום של עד 500 ש"ח מחנות,אני לא מחפש חינם אלא טוב מאחרים אם יש כזה.נברתי פה בת'רדים מהעבר וכמעט בכולם הסתמנה מגמה ברורה לגבי דגמים מסויימים שטובים מאחרים -אלקטל 510e למשל-רק שלצערי אני בספק אם זה רלוונטי להיום ועדיין נמסר ללקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...