כמה ממכם ראו פעם תמונה של מחשב שנזרק מקומה שביעית? - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה ממכם ראו פעם תמונה של מחשב שנזרק מקומה שביעית?

אורח athlon

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[glow=red, 2, 300]"המעונין להמשיך לחיות" !!!!!!!!!! [/glow]

הרג אותי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

המכתב הזה עבר גם מודפיקאציה קטנה, ובו הוא אמר שהוא לא מעוניין להמשיך לחיות, ושצריך להזהר ממנו כי משהו עלול להפגע ממנו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מפליא אותי זה שהוא מגיש את העובדה שהוא נזרק מלמעלה למטה, הוא כנראה מגלה את חוקי הפיזיקה והעולם בגיל מבוגר מאוד.

אני דווקא חשבתי שהוא ימריא לשמיים ויעשה חור בעננים, אבל משום מה זה נפל למטה......... :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בכל פורום בחלק אני בולט יותר בחלק פחות ....

איפה שנחמד ;) [glow=red, 2, 300]ואוי למי שיקרא לי עושק קברים פה ![/glow] :lol: :lol:

אני פשוט חייב את ההמשך של זה אני חייב לדעת מה היה כתוב במכתב :)

אופססססססס הנה המכתבבבבבבבבב :)

שנייה אני קורא אותו רק רגע ...

אוקיי נחמד :smoke: בלי לפגוע את'לון זה נראה מפוברק :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה המחשב האומלל היה כותב אם הוא היה מסוגל... ;D

ניסיתי להדליק אותו, אבל הוא לא הגיב, אז הדלקתי אותו עוד באותו יום בדרך אחרת.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה שנחמד ;) [glow=red, 2, 300]ואוי למי שיקרא לי עושק קברים פה ![/glow] :lol: :lol:

אני פשוט חייב את ההמשך של זה אני חייב לדעת מה היה כתוב במכתב :)

אופססססססס הנה המכתבבבבבבבבב :)

שנייה אני קורא אותו רק רגע ...

אוקיי נחמד :smoke: בלי לפגוע את'לון זה נראה מפוברק :-/

זהו, שזה לא.....

זה אמיתי, יש לי אפילו את הארוגינאל עדיין בבית, רק מחקתי פרטים מזהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושק קברים שכמוך !!! :lol: :lol: :lol:

הנה כתבתי !

מה תעשה לי ? ;D ;D ;D ;D

עריכה :אה, ואנחנו מאד נחמדים פה אז באמת כדאי לך להישאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט כואב משהו לשרתים של nana, נראה לי אחד המנהלים שם של האתר הוא חבר של העושקי קברים שמפרסמים שם בלוחות, אז הוא החליט להתפל למנוי לי בנענע(זיהה לפי הניק). יש לי כל הזמן בעיות להעלות לשם דברים, ונמחקים לי משם דברים.

ולא, לא הגישו נגדי תביעה, ואני גם לא עובר על החוק כשאני מפרסם מכתבים ששלחו אלי הביתה, או יותר נכון שמו לי בתיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי אבל אני לא כל כך מבין את הקשר. מה הבעיה לעשות שהתמונה הזאת תהיה 80 קיי ולהוסיף אותה כאן כ-ATTACHMENT רגיל ? מה הקטע עם נענע בכלל ?

הקטע הוא שעינקודר מוחק את הקבצים האלה, וגם כך עולה לא הון תועפות להחזיק את האתר וזה עושק לו את רוחב הפס ההעלאות האלה, ואם יש שאתה רוצה שישארו להרבה זמן עדיף להעלות אותם לשרת, ואז אתה צריך שרת שתומך בHot Linking, כלומר שהוא לא ינעל לך את התמונה אם הבקשה אליה מגיע, שלא ישירות מהאתר. ובנתיים, נענע הם אחלה בעניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...