המלצה למסך 19" לאופיס ואינטרנט להורים [תקציב 1000 ש"ח] - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך 19" לאופיס ואינטרנט להורים [תקציב 1000 ש"ח]

E. Shambuzzi

Recommended Posts

שלום לכולם,

להורים של אשתי נשרף המסך .

אני מחפש להם מסך 19" נחמד ולא יקר שיתאים לצרכים כפי שרשמתי בכותרת. חשוב שלא יהיה רחב כי זה משגע להם את העיניים.

מחיפושים בפורום עלו :

LG1953TR

LGL197WH

Samsung 943B

על מה הייתם ממליצים?

כמו כן הם קיבלו הצעה מחבר למסך BENQ 19 במחיר של 1100 ש"ח? האם זו נחשבת לחברה טובה? לי זה נראה קצת יקר ללא סיבה.

תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מסכי ה TN האלה נראים לי אותו הדבר, למשל ראיתי מסך מאג 19" באופיס דיפו וראו בו מצויין.. אני לא חושב שיש כזה הבדל בין ה MAG לGRUNDIG.

(כן מאג זה זבל אבל גם כל השאר זה זבל כל עוד זה פאנל TN)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אנשים ממליצים על מה שהם מכירים, הGRUDNIG זה מותג מדבקה (כמו GRAETZ) אבל לנו זה לא משנה כי אותו המפעל מייצר את כל המסכים הפושטיים האלה, מה נראה לך ש או SAMSUNG באמת מייצרים את המסכים הזולים שלהם??? תראה המצב כזה: מסכי TN זה זבל מיועד לMASS MARKET, למכור ולשכוח, מבין?

אתה רוצה מסך איכותי אז תסתכל על ה L2000CP, אני בהתלבטות קשה, או לקנות את הGRUNDIG הזול או את ה LG(כי הוא עם פאנל S-IPS).

אפשר לקנות 3 מסכי GRUNDIG במחיר של ה . אם כבר להשקיע אלף שקל, אז במשהו טוב, הבעיה שאין משהו טוב במחיר הזה.

מה הסרט, קפוץ לשקם אלקטריק או לביג בוקס ותסתכל על המסך במו עיניך ותשווה בינו לאחרים, אל תסתכל על הצורה החיצונית רק ועל ה"עיצוב", תראה תכל"ס איך המסך מציג והניגודיות ואיך סרטים עובדים עליו, למשל ראיתי שהרבה מסכי WIDE מציגים באיכות ממש גרועה בצבעים לא טבעיים, לעומתם מסכים לא רחבים מציגים מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...