עזרה באבחון בעיית חומרה - בעיות עם וידיאו ו&#1 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה באבחון בעיית חומרה - בעיות עם וידיאו ו&#1

rsigall

Recommended Posts

שלום,

ראשית, אני מתנצל על האורך של ההודעה - ניסיתי לפרט כמה שיותר. תודה על הסבלנות!

התיאור של הבעיה ישמע בהתחלה כבעיית תוכנה - אך זו לא בעיית תוכנה.

יש לי בזמן האחרון בעיה שבעת הצגת גרפיקה (לא משהו מסובך או כבד) או הצגת וידאו (סרטים) התמונה מדי פעם מקרטעת

ולפעמים המחשב עושה ריסט. זו לא בעיית תוכנה בוודאות. זה קרה ב-XP.

החלטתי לנסות להתקין ויסטה (שפעם היה מותקן ועבד בסדר - אבל אז היה לי רק 1GB זיכרון והחלטתי לחזור ל-XP) ושם נתקלתי

ב-2 בעיות על ההתחלה - כאשר הויסטה עולה ויש את ה"כדור" עם ארבעת הצבעים (לפני מסך ה-welcome) לוקח לו לעבור את

זה כ-15 שניות (במקום ה-2-3 שניות שאמור לקחת). בנוסף, הויסטה לא מצליח להפעיל את ממשק ה-aero (למרות שבעבר, עם ה-1GB

זיכרון הוא פעם בסדר) - ואם הוא כן מצליח אז הוא מקרטע ולאחר ריסט הוא מכבה אותו.

ניסיתי להחזיר את הזכרונות הישנים, ניסיתי הרד דיסק אחר, כבלים אחרים, כרטיס מסך אחר וספק אחר - ללא שינוי.

לבסוף לקחתי מחשב אחר וחיברתי את כל החומרה שלי (פרט ללוח אם והמעבד - כלומר הזיכרון, ההרד דיסק, צורבי ה-DVD, כרטיס המסך, הספק וגם כל הכבלים) אליו - ואז הויסטה פעלה בלי בעיה (למסך עם ה"כדור" לקח 2-3 שניות וממשק ה-aero פעל בלי בעיה).

כל זה הביא אותי למסקנה שהבעיה היא בלוח אם או במעבד.

אני חושב שהסיכוי לבעיה במעבד נמוך מאוד.

הלוח אם בעייתי - הדגם הזה עשה לי בעיות בעבר - וכבר החליפו לי פעמיים לוח אם. אני יודע שיש לו לפחות בעיה אחת - אחד ה-usb הקדמיים מתפקד כ-usb1 במקום usb2 (כאשר החלפתי את המקום אליו מתחבר כל אחד מהכבלים של ה-usb הקדמיים אז החיבורים הקדמיים התהפכו - כלומר זו בעיה של הלוח אם).

מה אתם חושבים שהבעיה היא?

להלן המפרט של המחשב שלי:

Intel 2 Duo E6300 @ 1.86GHz

ASUS P5VD2-MX

Kingstone 2GB DDR2

ATI Radeon X550 256MB

W.D. 160GB (SATA II, 7200, 8MB) +80GB (IDE)

LG -RAM GSA-4081B

SAMSUNG - SH203D (SATA)

תודה מראש לעוזרים (ותודה שהייתה לכם סבלנות לקרוא את ההודעה המפרכת הזו!)!

רון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...