בשעה טובה ה D-LINK DIR 655 הוזמן - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשעה טובה ה D-LINK DIR 655 הוזמן

FlameThrow

Recommended Posts

לאחר התלבטויות רבות החלטתי להזמין את ה D-link dir 655 שבכלל לא חשבתי לכיוון שלו.

ההתלבטויות שלי היו WRT610N,D-link825,D-link 855

לאחר קריאת ביקורות על ה D-link825 פסלתי אותו מכיוון שה 655 עובר אותו בכל דבר חוץ מחוסר האפשרות ל dual band.

קצת היססתי בנוגע לרכישה כי ה 655 הוא דגם של סוף 2006/2007.

ברגע שאני אקבל אותו אני אכתוב ביקורת מקיפה עליו כדי לעזור לאחרים בבחירה אם הם מתלבטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין, ביקורת על הנתב תהיה בהחלט תרומה לפורום. בעיקר שהוא עלה כאופצית קניה בכמה דיונים, אבל המידע היחיד שלנו עליו היה מיד שניה בלבד.

כמו שאני מבין (בערב אני אסתכל שוב), ההבדל המשמעותי היחידי כמעט בין ה855 ל-655 הוא הdual band. פה בארץ לא ראיתי הרבה מקומות שיש כ"כ הרבה אלחוטיות שזה מגיע לכך שיש הפרעות בכל ערוצי השידור, לכן נראה לי שוויתור על האופציה הזאת הוא לא משמעותי.

אאל"ט ה655 הוא מאמצע 2007 ועל הדרך גם נוספו לו שיפורים, אז מהבחינה הזאת לא הייתי דואג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעדכון firmware נוספה האפשרות להשתמש ב NAS.

יש לי איפשהו את הדילמה האם כדאי לי לבטל ולהזמין את ה 825 במקום מכיוון שהוא מציג ביצועים טובים יותר ב wired

ה dual band ב 825 עובד רק על band אחד בו זמנית לעומת ה 855 וגם מקצר את השידור לפי מה שהבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצורך הדיון: הייתי בדירה של חבר שלי שגר מול אוניברסיטת בר אילן, פתחתי את המחשב בחדר (לא ליד חלון) וקיבלתי רשימה של 17(!)

רשתות אלחוטיות. הכל תלוי איפה אתה גר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון : שיניתי את ההזמנה לDIR 825 (עלה כ 50$ יותר מה 655).

לאחר חשיבה עמוקה יותר החלטתי שלמרות שאני צריך לוותר על אנטנה אחת ולהוסיף 50$ ה DUAL BAND שווה את זה מכיוון שברגע זה הטלפון בבית הוא 2.4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפגשתי בזה כמה פעמים... זה יותר מפריע מרשתות אלחוטיות שכנות מנסיוני.

FlameThrow, אתה בטוח שהטלפון שלך הוא 2.4GHz הם לא כ"כ נפוצים, רוב הDECT'ים עובדים ב1.8GHz (אאל"ט) וגורמים להפרעות רק אם הבסיס או המכשיר צמונים לנתב/כרטיס רשת .

X-RAY, הערוצים בנתב הם "אזורים" בספקטרום האלקטרומגנטי בהם אפשר לשדר, כולם באזור ה2.4GHz והרווח בינהם אמור להיות מספיק ע"מ לא להפריע לרשת בערוץ שכן.

היתרון בDUAL-BAND זה ששיש לנתב הרבה יותר ספקטרום (ערוצים) לבחור מהם ע"מ לא להתנגש עם קרובות. ד"א, כל הנתבים החדשים מגיעים עם מנגנונים למנוע הפרעות הדדיות מרשתות שכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...