חיבור מולקס יחיד לספק ובצד שני 2 אני יכול לח&# - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מולקס יחיד לספק ובצד שני 2 אני יכול לח&#

zombie

Recommended Posts

בסדר

אז אני יחבר עם המתאם של 2 המולקס שמגיע עם הכרטיס..

העניין הוא שחיברתי מולקס לספק ובצד השני יש שני חיבורי מולקסים..האם זה מספיק?אני יחבר תמולקסים האלו למולקסים של המתאם 8pin?

אם לא הבנתם אלו שני מולקסים שמחוברים לחיבור יחיד לספק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא לא אדום אז לא.

וזה שבלוח שלך אין חיבור 8 פינים לא אומר כלום, רק שאין לך אותו. בלוחות יותר מתקדמים יש חבור של 8 ולא 4.

זה לא ספק של ENERMAX....ולכן החיבור הוא לא בצבע אדום אלה שחור...מה גם שפותח התרד ציין כי יש לוח חיבור 4 פינים ללוח אם..אתה פשוט מתעלם מזה..

בכל אופן פותח התרד..

תן מבט בתמונה האמצעית בדף הנ"ל...יש לך 5 חיבורים סטנדרטים של SATA וכו..והשניים התחתונים מיועדים לPCI-E לכרטיס המסך...

http://www.silentpcreview.com/article692-page2.html

בכל אופן את ההסבר על החיבור או מה אתה מביא בדיוק לא ממש הבנתי..אני אשמח אם תפרט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על כבלים שקיבלתי איתו...כי קיבלתי איתו רק pci-e 6pin אני מדבר על הכבלים הראשיים שיוצאים ממנו...יש שם חיבור מתח 4pin למעבד(נראה לי) חיבור 8pin שנראה כמו pci-e וחיבור מתח ללוח אם שזה איזה 20 ומשו פינים...אני שואל אם את הראשי ה8pin אני יכול לחבר לכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר

אז אני יחבר עם המתאם של 2 המולקס שמגיע עם הכרטיס..

העניין הוא שחיברתי מולקס לספק ובצד השני יש שני חיבורי מולקסים..האם זה מספיק?אני יחבר תמולקסים האלו למולקסים של המתאם 8pin?

אם לא הבנתם אלו שני מולקסים שמחוברים לחיבור יחיד לספק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כל הכוונה של חיבורי 6/8 פינים הם לפצל את צריכת הזרם בין המסילות השונות של הספק או לפחות בין מולקסים עם חיווט נפרד לספק.

אחרת היו עושים בכרטיס מסך חיבור למולקס אחד וזהו במקום לסבך את העניינים.

לפותח הדיון - תמצא 2 מולקסים שמגיעים ממקומות שונים בספק עבור חיבור ה-6 פינים.

אגב על איזה ספק בכלל מדובר ואיזה כרטיס מסך ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כל הכוונה של חיבורי 6/8 פינים הם לפצל את צריכת הזרם בין המסילות השונות של הספק או לפחות בין מולקסים עם חיווט נפרד לספק.

אחרת היו עושים בכרטיס מסך חיבור למולקס אחד וזהו במקום לסבך את העניינים.

לפותח הדיון - תמצא 2 מולקסים שמגיעים ממקומות שונים בספק עבור חיבור ה-6 פינים.

אגב על איזה ספק בכלל מדובר ואיזה כרטיס מסך ??

לא דווקא..לידיעתך רבים הספקים שלמרות ש"הכבל/צמה" שונה הצריכה היא על אותה מסילה...ולכן לא תמיד הצמה היא הגורם שיקבע.

בכל אופן פותח התרד אין מניע לחבר על אותו הכבל ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה ברור לי אבל נגיד שהם על אותה מסילה עדיין הכוונה של יצרן כרטיס המסך שהזרם יפוצל לפחות בין 2 צמות שונות של מולקס ז"א שעל חוט אחד של 12V לא יעבור כל הזרם אלא יפוצל ל-2 צמות למרות שבסוף הן יוצאות ממסילה אחת - אחרת בשביל מה סיבכו את כל העניין עם חיבור 6/8 פין לא סטנדרטי ולא עשו חיבור ישיר של מולקס 1 לכ.מסך ?

בכל מקרה יעזור אם פותח התרד ינדב לנו מידע לגבי הספק והכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הם יצאו מנקודת הנחה שמי שאין לו חיבור PCI-E בספק..אז רצוי שהוא יחבר את החיבורים בנפרד כל צמה על מנת לחלק את הצריכה (פה אתה צודק כמובן)..

אכל כמו שציינתי כבר..זה לא תמיד מחייב.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...