עזרה בתהליך רכישת כרטיס מסך YAD2, תשלום ובדיקה. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בתהליך רכישת כרטיס מסך YAD2, תשלום ובדיקה.

1

Recommended Posts

מצאתי כרטיס מסך שעונה על הדרישות שלי, עכשיו השאלה היא כיצד אני את התהליך,

מבלי שאני אמצא את עצמי עם כרטיס תקול ופחות 400 ש"ח בכיס.

אנחנו לא נמצאים באותה עיר, והייתי רוצה לשמוע מניסיונכם האישי כיצד לבצע את המכירה/קנייה של הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין יותר מידי אפשרויות אני הייתי מציע לדבר איתו בטלפון ולקבוע שאתה קונה ויש לך 3 ימים לבדוק שהוא תקין אם לא אתה מחזיר אם הוא מסכים אז סבבה אם לא אז תבין כבר לבד אם מי יש לך עסק חוץ מזה תשמע איך הוא מדבר אם יש לך הרגשה שהוא חרטטן אל תקנה

בעניין הקניה עצמה אין לך יותר מידי אפשרויות חוץ מדואר גוביינא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד מהנט את הדרייבר האחרון של הכרטיס (אל תתקין).

תוריד תוכנה לבדיקה (משהו זריז, לא כמו ושות' בשביל לא לעכב את המוכר, אלא אם למוכר אין בעיה עם זה), כמו Crysis Benchmark.

תסיר את הדרייברים של הכרטיס הקודם.

תקבע עם המוכר במקום שתוכל לקחת את המחשב שלך, להרכיב את הכרטיס ולבצע בדיקות.

בעקרון המוכר לא יכול לדעת מה אתה עושה עם הכרטיס אחרי שעזבת אותו, ואם הוא היה תקין אצלו, הוא עלול לא להסכים לבטל את העסקה במקרה של בעיה (לפי דעתי זה הוגן). רוב הסיכויים שאם יש בעיה בכרטיס היא תופיעה בבדיקה שתעשו ביחד...

כשאני מוכר רכיבי חומרה יד 2, אני מזמין את הקונה לכוס קפה ובדיקה מקיפה, אם הוא לא מרוצה אז הוא לא קונה ולי אין בעיה עם זה (למרות שלא קרה אף פעם שמישהו בא ולא קנה...), בד"כ גם רוב החומרה שאני מוכר היא עדיין עם אחריות (אם הכרטיס עדיין באחריות, תבקש עותק של הקבלה, המוכר יכול למחוק את אמצעי התשלום...), אז זה מוסיף לשקט הנפשי של הקונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...