שאלה בנוגע לפנטקס ושירות בארץ. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לפנטקס ושירות בארץ.

Alexkmr

Recommended Posts

לפי מעקב שלי בפורום D SPOT, אין לשום מעבדה בארץ ציוד מתאים לטיפול במצלמה, עד כמה זה נכון וקריטי?

צויין הרבה פעמים אם המצלמה, עדשה תצא מכיול, אף אחד בארץ לא יוכל לטפל בבעיה ויצתרכו לשלוח לחול, זה נכון? מה הסיכוי שמצלמה, עדשה תצאה מכיול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם עדשות כמו עדשת הקיט זה די נדיר. עם עדשות מהירות (צמצם 2.8 או פתוח יותר) הסיכוי עולה. ב-K20D אפשר לכייל לבד, ב-K200D צריך לתת את המצלמה למעבדה, שלמיטב ידיעתי שולחת את המצלמה לכיול בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ימקד תשאלה יותר ל..

יש לי ממה לחשושש אם אני קונה מצלמת PENTAX בארץ?

נישמע לי קצת מתסכל ליקנות (200D), והיא תצא מכיול, או שאני יקנה עדשה, ואז אני יצתרך לחכות המון זמן עד שאני יקבל אותה.. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ימקד תשאלה יותר ל..

יש לי ממה לחשושש אם אני קונה מצלמת PENTAX בארץ?

אני לא יודע מה המדיניות של "קרט" במקרה שבו במצלמה חדשה לגמרי קיים FF/BF. אם הם מחליפים במצלמה אחרת, אז לא מדובר בבעיה של ממש. אם הם שולחים את המצלמה לתיקון, זה יכול להיות די מבאס. זה סוג של סיכון מחושב, מה אתה מעדיף - שירות מהיר יותר, או טובה יותר? אם זאת עומדת להיות המצלמה היחידה שלך, אז יכול להיות שהתשובה הנכונה מבחינתך תהיה הראשונה.

נישמע לי קצת מתסכל ליקנות (200D), והיא תצא מכיול, או שאני יקנה עדשה, ואז אני יצתרך לחכות המון זמן עד שאני יקבל אותה.. :silly:

אם אלה דברים שנמצאים גבוה בסדר העדיפויות שלך, אז כנראה שמצלמות של קנון או ניקון יתאימו לך יותר. השירות שם מהיר יותר, ויש יותר ציוד במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק לזה התכוונתי כשכתבתי סיכון מחושב. פנטקס פחות פופולריים מקנון וניקון, ולכן כדי לגרום לאנשים לקנות את המצלמות שלהם הם צריכים לתת יותר עבור אותו סכום, או במקרה של ה-K200D (ובעבר ב-K10D) - לתת הרבה יותר. הקונה צריך להחליט האם היתרונות האלה משמעותיים לו מספיק כדי להתפשר על נושאים אחרים, כמו למשל שירות מהיר או היצע גדול יותר של ציוד יד שניה. אין כאן תשובה אחת שנכונה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יד שנייה לא כולכך רלוונטי, כי עדשה חדשה של PENTAX עולה כמו יד שנייה של קנון או ניקון.

גם כן לפי מה שאני מבין לפנטקס אפשר לשים עדשות ישנות, ולפי מה שראיתי אפשר למצוא כאלה גם בארץ במחיר יחסית נמוך.

עכשיו בנוגע לכיול:

עד כמה זה עיניין רציני? יכול להיות מקרה שאני יקנה עדשה או גוף ואחרי חודש זה יצאה מכיול או שזה עיניין של שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...