תמונות של המערכת שלכם VX - חוקים בהודעה הראשונה - עמוד 12 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

תמונות של המערכת שלכם VX - חוקים בהודעה הראשונה

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נפתח בתאריך
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונות מצורפות

אני לא מאמין שעל שולחן כזה דחפת סולו 7. הסולו 6 היה נשמע טוב יותר.

באתי במטרה ברורה לקנות - SOLO 6, אך המחיר על ה - 7 היה די סבבה ( 760 שקלים). זה לא שהשולחן קטן כי הוא ממש לא, פשוט גם המארז לא סטנדרטי בלשון המעטה ותופס מקום לא קטן בכלל. בקרוב המארז יוחלף למשהו יותר מניטורי וסטנדרטי מבלי לקחת יותר מדי מקום שכבר בקושי נשאר לי.

אגב - בביקורת קצרצרה שעשיתי על ה - SOLO C7 שרכשתי, הבנתי שללא השלט לא ניתן להגביר ולהנמיך את עוצמת המוזיקה דבר שלא הבנתי משום שיש לי על הרמקול ממש בצד מקדימה אפשרות להגביר/להנמיך, לשחק עם הבאס ו ה - Trabele...

http://hwzone.co.il/community/threads/508937-%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%94-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%91%D7%90%D7%A1-%D7%95%D7%94%D7%98%D7%A8%D7%91%D7%9C-%D7%91-SOLO-7C-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%94%D7%A9%D7%9C%D7%98#.Uqtn3PRdV8E

^איך זה הגיוני?

נערך על-ידי Globalization
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

באתי במטרה ברורה לקנות - SOLO 6, אך המחיר על ה - 7 היה די סבבה ( 760 שקלים). זה לא שהשולחן קטן כי הוא ממש לא, פשוט גם המארז לא סטנדרטי בלשון המעטה ותופס מקום לא קטן בכלל. בקרוב המארז יוחלף למשהו יותר מניטורי וסטנדרטי מבלי לקחת יותר מדי מקום שכבר בקושי נשאר לי.

אגב - בביקורת קצרצרה שעשיתי על ה - SOLO C7 שרכשתי, הבנתי שללא השלט לא ניתן להגביר ולהנמיך את עוצמת המוזיקה דבר שלא הבנתי משום שיש לי על הרמקול ממש בצד מקדימה אפשרות להגביר/להנמיך, לשחק עם הבאס ו ה - Trabele...

^איך זה הגיוני?

גרסה חדשה שרק הגיעה לארץ, כוללת את הכפתורים בצד

ובכל מקרה אפשר להקליט את הפונקציות של השלט על כל שלט אוניברסלי. גם זה של למשל

מה שגיל התכוון זה ש 7C לא מותאמים ל near field

למרחק כזה 6C יתפקדו טוב יותר

טוב טוב וגל גל

לאוזניות יש תראד נפרד :character0074:

http://hwzone.co.il/community/threads/375246-Post-pics-of-your-headphones-%D7%91%D7%A2%D7%A8%D7%9A-%D7%9B%D7%96%D7%94-%D7%9B%D7%90%D7%99%D7%9C%D7%95-%D7%9B%D7%9E%D7%A2%D7%98#.UqtwNPRdWkE

נערך על-ידי avilavi
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
גרסה חדשה שרק הגיעה לארץ, כוללת את הכפתורים בצד

ובכל מקרה אפשר להקליט את הפונקציות של השלט על כל שלט אוניברסלי. גם זה של למשל

מה שגיל התכוון זה ש 7C לא מותאמים ל near field

למרחק כזה 6C יתפקדו טוב יותר

טוב טוב וגל גל

לאוזניות יש תראד נפרד :character0074:

http://hwzone.co.il/community/threads/375246-Post-pics-of-your-headphones-%D7%91%D7%A2%D7%A8%D7%9A-%D7%9B%D7%96%D7%94-%D7%9B%D7%90%D7%99%D7%9C%D7%95-%D7%9B%D7%9E%D7%A2%D7%98#.UqtwNPRdWkE

תודה על ההסבר. מזל שיצא לי לרכוש את הגרסה הזו עם הכפתורים בצד, הרבה יותר נוח מלהתנהל עם שלט.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
גרסה חדשה שרק הגיעה לארץ, כוללת את הכפתורים בצד ובכל מקרה אפשר להקליט את הפונקציות של השלט על כל שלט אוניברסלי. גם זה של הוט למשל מה שגיל התכוון זה ש 7C לא מותאמים ל near field למרחק כזה 6C יתפקדו טוב יותר טוב טוב וגל גל לאוזניות יש תראד נפרד :character0074:http://hwzone.co.il/community/threads/375246-Post-pics-of-your-headphones-%D7%91%D7%A2%D7%A8%D7%9A-%D7%9B%D7%96%D7%94-%D7%9B%D7%90%D7%99%D7%9C%D7%95-%D7%9B%D7%9E%D7%A2%D7%98#.UqtwNPRdWkE

תודה :rolleye0018:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

בראש החדשות:

ביוני הכל יסתדר? תערוכת MWC 2021 מתחילה בגרסה מותאמת לקורונה

במקום חגיגת מובייל גרנדיוזית בברצלונה - אנחנו מקבלים אירוע מצומצם יחסית בשנחאי השבוע, ותוכניות לקאמבק אירופאי במהלך חודש יוני הקרוב תערוכת MWC (ר"ת Mobile World Congress) הייתה האירוע הטכנולוגי הבולט הראשון שסבל מנחת ידה של הקורונה בשנה שעברה, עם הגבלות נאיביות בשלב הראשון, ביטול מלא של האירוע הפיזי לאחר מכן - ובמקביל הבטחות לכך שבשנה הבאה הכל יחזור לקדמותו, כאשר סביר להניח כי באותה נקודת זמן אף אחד לא ניחש או ניבא כי גם ב-2021...

חדש באתר