פרוייקט מחשב 11K הושלם,קצת תמונות המלצות לאוברקלוק ומספר בנצ'ים.. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט מחשב 11K הושלם,קצת תמונות המלצות לאוברקלוק ומספר בנצ'ים..

oooz

Recommended Posts

הנקודה להסביר לו שהוא לא היה צריך לקנות כזה מחשב

תשמע

אני מסכים עם התגובות פה, גם עם שלך ואני חושב שאתה צודק בדעה שלך

אבל מצד שני, אני מקווה שאתה מסכים איתי שלא נעים להשקיע זמן בלמצוא דבר דבר למחשב חדש, להוציא 11 אלף שקל שאפשר לעשות אחלה נופש בחו"ל בסכום הזה, ובסוף לקבל תגובות של "חבל ש..." שבעצם זה להגיד סתם חבל כי זה לא שאפשר לשכנע אותו אחרת, המחשב כבר נקנה.

אז במקום להגיד חבל שלא קנית בחצי מחיר היית מגיע לאותו FPS (כשאגב אין לדעת מה יקרה בעתיד, כי יכול להיות שעוד שנתיים משחק שייצא ירוץ על אולטרה מגה סופר HIGH רק עם 768 בכרטיס מסך ורק עם מרובע ליבה), אני מעדיף לפרגן, כי בינינו כולם רוצים מחשב חזק שמריץ משחקים חלק על הגדרות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכסף הזה למה לא תכננת על איזה מים טוב? הOC היה יכול להיות מטורף.

וגם למה לא לקחת עוד RAPTOR לRAID0? אתה יודע איזו מהירות מטורפת דבר כזה יכול להציע לך?

כך או כך, זה עדיין מפרט שרואים ומזילים עליו ריר ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע

אני מסכים עם התגובות פה, גם עם שלך ואני חושב שאתה צודק בדעה שלך

אבל מצד שני, אני מקווה שאתה מסכים איתי שלא נעים להשקיע זמן בלמצוא דבר דבר למחשב חדש, להוציא 11 אלף שקל שאפשר לעשות אחלה נופש בחו"ל בסכום הזה, ובסוף לקבל תגובות של "חבל ש..." שבעצם זה להגיד סתם חבל כי זה לא שאפשר לשכנע אותו אחרת, המחשב כבר נקנה.

אז במקום להגיד חבל שלא קנית בחצי מחיר היית מגיע לאותו FPS (כשאגב אין לדעת מה יקרה בעתיד, כי יכול להיות שעוד שנתיים משחק שייצא ירוץ על אולטרה מגה סופר HIGH רק עם 768 בכרטיס מסך ורק עם מרובע ליבה), אני מעדיף לפרגן, כי בינינו כולם רוצים מחשב חזק שמריץ משחקים חלק על הגדרות טובות.

אני מסכים איתך אבל שים לב שהשאלה הראשונה שלי הייתה אם הוא התייעץ פה עם מישהו והתגובה הייתה "לא כי ידענו שאלה יהיו התגובות"...

אם מראש הוא ידע על התגובות אז למה לפרסם אחרי שהוא קנה מחשב ב11K??

אני מסכים שזה לא במקום לרשום "חבל ש..." אבל באמת חבל שהוא לא התייעץ לפחות ושמע תגובות של אנשים , במקרה הכי גרוע , היה מתעלם מהם ועושה מה שבראש שלו.

דרך אגב , על איזה גודל מסך הוא מתכוון לשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חבל ש...

הנה מפרט הרבה יותר זול , שהיה נותן לך בדיוק את אותם ביצועים ב 4.5K פחות ...

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1423

בכל מקרה תתחדש :xyxthumbs: , אם אתה משחק על מסך פחות מ 24'' אז הכרטיס מסך לא ינוצל וזה חבל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וייתן OC נדיב...אם כבר אז לשים 2 כרטיסיי מסך ולא לקנות לוח וזיכרונות והדיסקים הקשיחים שהם סתם יקרים ולא נותנים הבדל

לגבי שני כרטיסים,כרגע אין צורך, 4870X2 עושה עבודה מושלמת על כל משחק כיום!

לוח! זה הלוח הכי טוב בעולם כרגע לOC היחיד שתומך בתדר 2000MHZ לזיכרונות.

דיסק קשיח, טעות גדולה בפיך,דיסק קשיח מהיר זה בסיס מרכזי למערכת הפעלה שתרוץ מהר,ואני מדבר אך ורק מתוך ניסיון,אני לא צריך לא בנצ'ים ולא השוואות.

בכל אופן,תפתח תראה סרטונים של מחשבים זהים לחלוטין,רק עם דיסקים קשיחים שונים,תראה איזה הבדל!

Liav25

כמובן שמתוכנן רציני,זה כבר שיקול של החבר. אמרתי שאנחנו מחכים למאוורר נוסף שאמור לשבת על הקירור של המעבד.

המארז שקט ביותר כאשר הוא מכוון על מהירויות נמוכות למאווררים. הדבר היחיד שאולי עושה קצת רעש זה הכרטיס מסך במאמץ,אבל כל עוד המארז סגור

אין זכר לרעש הזה :)

המאווררים מסודרים כבר כחלק מהמארז. התנסות ראשונה שלי עם המארז הזה, והוא פשוט מצוין.

עידו,בעל המחשב, שיש לו פשוט זיקה לדבר,הוא כן חושב שעוד 10 FPS זה חשוב וגם אם זה יעלה עוד 5000 ש"ח.

שלמות.לא להתפשר. :) בעתיד יהיה ניתן להוסיף עוד כרטיס מסך, אז הזיכרונות כן יהיו אפקטיביים OC חזק לא יבייש מערכות חזקות גם בעוד שנה.

המחשב מציג על:

T220

Sony Bravia XBR KDL-37XBR6 37

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב להבדל בין 4870 ל 4870X2 על רזולוציה של מסך 22'' (1050*1680)

crysis (4FPS)

http://www.techpowerup.com/reviews/Palit/HD_4870_Sonic_Dual_Edition/9.html

COD4 (הבדל של 30 פריימים , אבל בין 80 ל 110 כך שזה לא משפיע)

http://www.techpowerup.com/reviews/Palit/HD_4870_Sonic_Dual_Edition/6.html

UT3 (אותו הסיפור)

http://www.techpowerup.com/reviews/Palit/HD_4870_Sonic_Dual_Edition/19.html

אז כן , הרזולוציה משנה ...

בכל מקרה זה וויכוח מיותר , המחשב כבר נקנה , תתחדש...

פרסם קצת BENCHMARKS ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אתה משחק על FHD של 1920X1080 זה עדיין אוברקיל ל4870X2

אבל שוב , הכי חשוב שחבר של מאבסוט והוא מרוצה ובאמת שיהנה ואנחנו מחכים לבאנצ'ים בכותרים המובילים (FC2 , קרייסיס וכד') :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוז ועידו,

האנשים צודקים כדי שהכרטיס יכנס ל full power צריך לפחות 24' עם רזולוציה 1900X1200

וגם במשחקים פשוט יש תמיכה גרועה ב SLI/CF וכרטיסי דו ליבה...

לא רק זה אלא שיש משחקים מסויימים שבכלל לא מסתדרים טוב עם CF אלא מסתדרים יותר טוב עם וכמובן ההיפך.

הנק' , שמעל הרזולוציה שרשמת , יש חשיבות גדולה מאוד למעבד הגרפי ובכמות הזיכרון שעל הכרטיס הגרפי (לפעמים אפילו יותר מהמעבד - למרות שהוא גם כן חשוב מאוד אבל בסוגייה הזאת אין לך בעיה עם Q9550)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשונה מן האנשים פה, אני ממש מתלהב ממה שקנית!!

כל הכבוד, נראה נפלא ואני בטוח שיעבוד נפלא :xyxthumbs:

תתחדש!!!

תתקין 64 ביט למחשב כזה, אין מה לחשוב על משהו אחר בכלל.

משחקים בDX10 או 10.1 יראו וירוצו נפלא.

תהנה ותתחדש, שוב.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשונה מן האנשים פה, אני ממש מתלהב ממה שקנית!!

כל הכבוד, נראה נפלא ואני בטוח שיעבוד נפלא :xyxthumbs:

תתחדש!!!

תתקין 64 ביט למחשב כזה, אין מה לחשוב על משהו אחר בכלל.

משחקים בDX10 או 10.1 יראו וירוצו נפלא.

תהנה ותתחדש, שוב.

:)

מסכים אתך , אבל אפילו אתה יודע שעם 4870X2 מסך שהוא פחות מ 24'' , לא שווה את הקנייה של הכרטיס מסך , כשלך יש מסך 26'' והכרטיס מנוצל במלואו אז אתה יכול לראות פירות ממהשקעה שהכנסת במערך של שני 4870 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כן תאכלס, פחות מ1920 על 1200 ממש אין צורך

וגם ב1920 על 1200 לא תמיד יש, ב2560 על 1600 ועוד איך יש!!!

בוא נגיד שאפילו כרטיס 4870 אחד טוב (אולי עם קצת OC) יסתדר עם מסכי 24 בלי בעיה.

אבל, אצלי אני שם הכל על ULTRA ועוד שם AA כפול 4 וכל זה, ובאמת שהכרטיסי לא מתאמצים הרבה.

לדוגמא, DEVIL MAY CRY 4 רץ על 250 פריימים לשניה בבנאצ'ים שלו :hat:

וRED ALERT 3 רץ על 30, אבל זה בגלל שהמשחק מגביל עצמו (אחרת גם נראה רע), אז אני שם אפילו AA כפול 8.

אז כן, עבור מסך 22 באמת ש4870 יספיק מעל ומעבר.

ובכל מקרה, בכסף שיחסוך, עוד שנה יקנה כרטיס 5870 או משהו כזה שיתמוך גם בDX11 וכל זה.

אבל עדיין, אף פעם לא מזיק עוד כוח, יש משהו כייפי לדעת שיש לי את ה"כוח"

זה כמו מכונית עם 350 כוחות סוס, אפילו שאתה נוסע על 60 קמ"ש בתוך העיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...