רסיברים יד שניה באופן כללי, מומלץ או לא? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רסיברים יד שניה באופן כללי, מומלץ או לא?

Gnome

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואכן קניתי לבסוף את ה-Onkyo. מרגישים שיפור יפה מאוד בצליל במיוחד במוזיקה ובסטיראו. לא עוד הבאס המטומם הזה שסתם יוצא ומשתולל כמו אדיוט מהסאבוופר. או ההד המפגר שיש בכל מצב של סראונד מדומה (או הפעלה של 4.1). לנו במקרה בבית יש גם של BOSE. אני לצערי לא מעריץ גדול שלהם, וחושב שעם רצפתיים מסוג אחר אפשר יהיה להפיק צליל טוב בהרבה במיוחד למוזיקה, אבל אבא שלי קנה אותם לפני כ-9-10 שנים כאשר לא היה לי ידע רב בתחום. למרות זאת, שומעים הבדל יפה מאוד בצליל. שיפור משמעותי בכל תחום. פירוט, צליל נקי יותר ועוד. פשוט נשמע טוב יותר. קניה בהחלט טובה, אם כי, אני תוהה איך ישמע עם טובים יותר.

off topic: באופן מוזר/מצחיק/מעניין, הערוץ עם איכות השמע והצפיה הטובים ביותר ב-YesHD כפי שהבחנתי עד כה, הוא דווקא לא אחר מ-National Geographic HD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערוץ היחידי ש- YES לא עורכים אותו...

לאיזה סוג עריכה אתה מתכוון?

כי סתם לדגומה, פרט לאיכות התמונה, באשר לסאונד, רק ב-NG הרסיבר מציג שהסיגנל הוא DD 5.1 של ממש. בסרטים וסדרות HD לעומת זאת אני מקבל על התצוגה שלו DD אבל לא את המצב הרגיל של DD. כאילו שזה בשני ערוצים בלבד, וסראונד אני יכול להשיג רק אם אני הופך את זה מלאכותית ב-PLII וכד'. מעניין אותי אם ישנם כלשהם בערוצים האלה שהם ישדרו ב-DD 5.1 או שזה יהיה המצב התמידי בערוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...