שאלות לפני קנייה XBOX360 או PS3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לפני קנייה XBOX360 או PS3

Shiker

Recommended Posts

אני מתלבט בין 360 ל- PS3

התלבטות היא למה יש יותר משחקים יותר טובים ?

איפה רואים יותר טוב ?

מבחינת משחקי רשת עם מה עדיף לשחק ?

אני רוצה לקנות את זה בארה"ב, אם יש באנדלים נחמדים שכוללים משחק, גויסטיק וכו אשמח אם תיבאו לי קישורים או כתובות של חנויות מועדפות..יש לי משפחה בניו יורק ככה שאני יכול לשלוח את זה לשם ויביאו לי את זה לארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באמת עדיף לחפש אבל בכל זאת נענה

1)לשתי הקונסולות יש אחלה בלעדיים זה תלוי רק איזה משחקים אתה מעדיף

2)זה יהיה יותר תלוי בקונסולה שלך מאשר בקונסולה חלק גדול מהמשחקים היום נמצאים פחות או יותר באותה רמה

3)עדיף את הלייב של האקס בוקס אבל הוא עולה גם כסף

4)אם אתה קונה בארצות הברית עדיף לך לקנות ps3 מבחינת תאימות הוא יהיה לך קצת יותר נוח אבל אם זה ה360 יותר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על הכותרת.

אז המשחקים באותה רמה אחלה, מבחינת תאימות למה אתה מתכוון ?

הלייב עולה 50 דולר בשנה לא? זה בסדר מבחינתי..

ואם אני קונה בארה"ב ואני מייבא לארץ למה עדיף PS3 ולא XBOX360 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקונסולות HD צריך לבדוק מה המשחקים הבלעדיים. אם אתה רוצה לשחק fable2 , gears of wars1/2,halo3 ומי יודע איזה עוד משחקים בלעדיים אז תקנה xbox360 . אם אתה רוצה metal gear solid 4 , little big planet,resistance תקנה PS3 .

הכל עניין של טעם אני יודע שיש עוד משחקים לשתי הקונסולות תבדוק מה מוצא חן בעינך. וחוץ מזה אם אתה קונה 360 תתפלל שהוא לא ימות לך אומרים שזה דבר של העבר אבל קונסולות השקה עדיין קיימות ואני לא מעודכן בדיוק איזה גרסאות אמינות.

וחוץ מזה ראיתי הרגע את התגובה בקשר לקנית משחקים : אל תקנה משחקים בארץ! יותר זול בחו"ל . לפעמים יש אבל עד שהמחירים לא ירדו חזרה לכדור הארץ אני קונה משחקי קונסולה רק בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים שתיארת ל- XBOX360 יותר מדברים אליי..:)

וסבבה אני אברר לגבי עניין הגרסאות..

עדיף לקנות בחו"ל או בארץ ?

אם אני אקנה בבאג אני אקבל אחריות ? או שעדיף לקנות מחו"ל ואם זה מתקלקל אז לשלוח לאחי

לגבי המשחקים לא מתכוון להוציא שקל לגנבים בארץ...ממש מגזימים פה

אני אזמין מארה"ב..

הבנתי שה- LIVE ממש מגניב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני בודק איזה גרסה ?

יש לך מקומות שאתה ממליץ לקנות מהם ONLINE ? אני פשוט רוצה לרכוש ולשלוח לאחי לדירה בניו יורק ואז הוא יביא לי את זה לארץ

אני מחפש מן עסקת חבילה שזה קונסולה + 2 שלטים אלחוטיים + משחק ושאר האופציות..

תוכל להמליץ לי על משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אתה קונה בארה''ב זה לא ממש חשוב לבדוק גירסא אבל כעיקרון אתה צריך לבדוק שהמטח של הקונסולה הוא 175 או פחות יש עוד שיטות אבל אין לי כוח לכתוב אותן

אני מניח שאתה יכול לקנות באמאזון או בבסט ביי

ולא אני לא מכיר באנדלים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...