בעייה בתנועת עכבר ‏BlueTooth NoteBook Laser Mouse 5000 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בתנועת עכבר ‏BlueTooth NoteBook Laser Mouse 5000

ran1809

Recommended Posts

טוב אז ככה יש לי עכבר בלוטוס מהדגם ‏BlueTooth NoteBook Laser Mouse 5000 אני מחבר אותו והבלוטוס קולט אותו יש לו חדשות והבעיה היא כזו:

העכבר לא זז כמו שצריך אין לי מה להסביר בדיוק אבל הדיוק שלו גרוע ביותר נגיד אני זז לצדדים או למעלה ואני רוצה ללחוץ על נקודה קטנה במדוייק ייקח לי שענה לעמוד עליה או שאני מזיז אותו לצד או למעלה הוא זז נגיד 10 ס"מ נתקע ס"מ ואז ממשיך כלומר הוא לא זורם עם תנועת היד שלי, הבעייה העיקרית היא חוסר זרימה עם תנועת היד.

העכבר חדש ולא נראה לי שיש לו בעייה תכנית עכשיו נכנסתי לאתר של מייקרוסופט רציתי להוריד לו תוכנה אבל הדבר המוזר הוא שיש להם דרייבר שתומך בכל עכברי מייקרוסופט ומשום מה אין את העכבר הזה שם זה ממש מוזר כל העניין הזה, והורדתי את הדרייבר וזו ההודעה שאני מקבל שאני נכנס לכלי השליטה:43076824jx7.th.jpgthpix.gif

וזה העכבר שלי: http://www.microsoft.com/hardware/mouseandkeyboard/productdetails.aspx?pid=099

אשמח לעצות תודה רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא משמ מליד המחשב והיו לי עכברים אלחוטיים לפני מכיר את ההרגשה ובזה משהוא מוזר.

יש לך רעיון אחר ? בטוח שאין הפרעה סביבתית ניסיתי בכמה מקומות ואותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להשתמש במקלט BT אחר או לנסות את העכבר במחשב אחר.

ככה תדע עם המקלט במחשב שלך לא תקין או העכבר לא תקין.

והאמת שאני בדיוק רוצה לקנות אחד כזה ויש לי שאלה קטנה איך הוא מבחינת נוחות לעבודה ממושכת ? (תודה! ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...