Fallout 3 - המשחק הכי נמכר בסידרה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - המשחק הכי נמכר בסידרה

huber

Recommended Posts

נראה שהמשחק נמכר אפילו יותר מהר מאובליביון לדיברי המפתחת. המשחק מכר יותר מכל כותרי FALLOUT הקודמים ביחד!

בתור אחד שמשחק במשחק אני מבין למה :xyxthumbs:

http://www.bit-tech.net/news/2008/11/04/fallout-3-outsells-all-previous-fallout-games/1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה גם שהרבה מאלה שקנו / "השיגו" את fallout3 מעולם לא שיחקו במשחקים האחרים בסדרה.

וחבל להם.

אני, אגב, התחלתי לשחק את fallout המקורי מחדש לפני שבוע. כשאסיים אותו, אתחיל שוב את fallout2 ורק אז את 3.

קלאסיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא נגיד שלפי אחוזי הקנייה האלו , אנשים לא צריכים להתפלא כשהמכירות עוברות לקונסולות.

ליביו

בוא נגיד שלפי אחוזי הקנייה האלו , הפלייסטיישן במצב קשה, כי לפתח למחשב ול- זה יוצא זול יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר זול אולי , אבל ממש לא פי 2 בשביל נתח שוק משמעותי יותר גדול מPC.

חוץ מזה , רוב הISSUE במכירות של הגירסא הזאת היא עם העובדה שהיא נחותה לשאר הגירסאות.

במשחקים שזה מאוזן , גם המצב יותר מאוזן.

ונקודה נוספת שבל לא נשכח - יש עדיין יותר XBOXים בעולם (במיוחד בארהב), ואירופה עדיין לא ממש התחילו למכור.

כמה PCים יחסית לXBOXים ולPS3ים יש תזכיר לי?

בינתיים העובדות מדברות בעד עצמן - משחקי שיצאו גם לקונסולות מוכרים בצורה עלובה על ומצויינת בקונסולות.

נראה מה יהיה עם GTA4.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים העובדות מדברות בעד עצמן - משחקי שיצאו גם לקונסולות מוכרים בצורה עלובה על ומצויינת בקונסולות.

נראה מה יהיה עם GTA4.

ליביו

התכוונתי של-ps3 יש 10% מכירות יותר מלמחשב, אבל עלויות הפיתוח עליו הרבה יותר יקרות.

המחשב מוכר פחות, אבל כשמפתחים ל- ההמרה אליו יחסית מהירה ולכן משתלמת.

אני מתאר לעצמי שבסופו של דבר הרווחים מתקזזים, אבל מה שבטוח הוא שהפלטפורמה הכי משתלמת לפיתוח היום היא ה- ולא ה-ps3 ולכן הוא בצרות.

בתור שחקן מחשב אני לפחות מתנחם בזה שהוכח שאפשר לשחרר משחק לכל הפלטפורמות ביחד, ועדיין הוא מוכר, כך שאי אפשר להאשים את הפירטיות בכל הבעיות של הגיימינג כיום. משחק טוב מוכר, וכשהמשחק לא טוב אז מחפשים תירוצים..

לצערי, כל משחק שמפותח לקונסולות הוא בהגדרתו פחות טוב ופחות מורכב, ולכן אנחנו רק מפסידים, אבל זה השוק וזה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק , אם פחות טוב זה פונקציה ישירה מול כמות הפיקסלים שהוא מציג ביחד עם AA ושיידרים.

אם מדובר מבחינת עלילה, מקוריות ומשחקיות : שטויות.

ליביו

המשחקיות תמיד נפגעת, אין מה לעשות.

אני יודע שאתה קצת רגיש כשמדובר על הקונסולות, אבל הן מיועדות בעיקר לקז'ואל גיימיניג ו/או לילדים קטנים.

בנוסף, השליטה בעייתית בגיימפד והקושי לכוון איתו גורמת למפתחים להמציא דברים מיותרים כמו למשל תזוזה איטית של אויבים ב-re4 או מחסות ב-gow, ולשחקן עם עכבר ומקלדת זה נראה שהמשחק הופשט כדי להתאים לשליטה הבעייתית הזו.

התוצאה היא לרוב משחק שמרגיש כאילו אם היה יוצא למחשב לבד אז הוא היה יכול להיות טוב הרבה יותר.

ובקשר לגראפיקה - פה אתה מדבר שטויות, כי הגרסאות של המחשב מציגות גראפיקה שמכפילה את זו של הקונסולות, כך שאין שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם שוכחים שנתוני המכירות לפיסי לא כוללים את סטים ודיירקט2דרייב. לדעתי הנתונים יותר מיכפילו את עצמם אם נכליל אותם. אני אישית קניתי מסטים למשל.

וואלב כבר אמרה שקרוב למחצית מהמכירות שלה מגיעות לסטים והאחוזים רק עולים ועולים. לכן אני מאמין שאם נכליל את המכירות של סטים ושאר השרותים נגיע לכפול מהמכירות שדווחו בקישור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GARGAR ,המכירות אונליין הן אולי אחוזים בודדים מכל התעשייה , בטח שלא משתוות למכירות הפיסיות , אם הן היו אפילו רבע מזה לא היה משחק שלא יוצא אונליין.

הרווחיות היא אדירה במשחק אונליין , באותו מכיר אתה חוסך המון כסף על כל עלויות היצור וההפצה (כולל רווח לחנויות)

VALVE היא "טיפה" יוצאת דופן בנושא הזה.

yonaelian ,

א. הקושי עם הגיימפד קיים , וחברות שרוצות להעלים אותו במשחקים מסויימים (אהם , UT3 תומך במקלדת ועכבר על הPS3 לדוגמא, AUTOLOCK מדהים בGTA) מעלימות אותו.

ב. פיתוח לפלטפורמה אחת תמיד יוציא ביצועים יותר טובים , אבל לא תמיד זה רווחי למפתחת (לכן הבלעדיים תמיד נראים יותר טוב , אם לקונסולות ואם למחשב)

ג. שוק הקונסולות - היית בארה"ב או באירופה לאחרונה בחנות משחקי מחשב? לפי המשפט השני בתגובה שלך - לא ממש.

במיוחד בארה"ב - השוק הרציניים הוא בקונסולות ורואים את זה במכירות ורואים את זה בחנויות , אביזרים וכו.

זה שאצלינו יש מצב אבסורד שמחשב חזק עולה כמו קונסולה , מזלטוף , בשאר העולם ב300-400 דולר אתה קונה בלחץ כרטיס מסך + מעבד בינוניים.

רכיבי חומרה בארץ יחסית זולים מאוד (במיוחד ביחס לקונסולות שיקרות מאוד).

אני לא מדבר עדיין על החוויה של המשחק , במיוחד עם קונסולה בסלון עם LCD גדול ומערכת ביתית ולפעמים עם כמה חברים / בת זוג.

בקשר לגרפיקה - אני דווקא הסכמתי איתך - אם המדד לאם משחק טוב הוא גרפיקה אז בתיאוריה רוב המשחקים של המחשב מצויינים.

בפועל אם תסתכל קצת על איזה משחקים מכרו הרבה , ואיזה REVIEWים יש למשחקי , אולי תגלה דברים קצת אחרים.

בקשר לרמת מורכבות , זו דעתך , אני לא מוצא שום צורך בOBLIVION שיהיה מורכב יותר , או בביושוק שהם משחקים מצויינים בדיוק כמו שהם.

חוץ מזה גם לHC GAMERS כדבריך יש העדפות לפעמים למשחקים יותר קלילים כמו ARCADE , מכות ומירוצים שלא דורשים את זה והשליטה ורמות המורכבות הנחוצות בהחלט קיימות בקונסולות (ורובם , אם נשמיט את המירוצים, למרות שגם שם משחקים כמו פורזה , פרוג'קט גותהם , מידנייט קלאב , גראנד טוריסימו - יוצאים רק לקונסולות).

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...