ברק אובמה נבחר לנשיא ה-44 של ארצות הברית! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברק אובמה נבחר לנשיא ה-44 של ארצות הברית!

Chymes

Recommended Posts

ניצחון סוחף של אובמה כמעט בכל המדינות העשירות בברית. מקיין זכה לניצחון סוחף בדרום ובמדינות חקלאיות במרכז ארצות הברית. אובמה רמס את מקיין עם 338 אלקטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברגע שיתגלה החומרה של המשבר הכלכלי למקיין לא היה סיכוי

חוץ מזה כל הוליווד יותר מתמיד וגם התקשורת עשו "אולטרה הייפ" לאובמה

אני מודה שטעיתי בתחזיות שלי לא חשבתי שהוא יבחר עד שהיו כל הנפילות הגדולות בכלכלה

בכל מקרה היה מצחיק לראות את מקין בנאומים מנסה לעשות תנועות של בן אדם צעיר

זה נראה מגוחך ביותר

בקשר של אובמה אני נותן לו שנתיים עד שימאס לאמריקאים ממנו

שהם יבינו ובעיקר השחורים מהמעמד הנמוך שהוא לא זה שיוציא אותם מהגטו

ורוב ההבטחות שלו לא שוות את הזמן אוויר

כמובן הוא ישלוט 4 שנים אבל אני בספק אם יבחר לעוד קדנציה

כי אני פשוט לא רואה איך הוא ירצה את הבוחרים שלו

כבר בנאום הוא אמר שזה לא יקרה מיד

כנראה הבין שהרבה מטומטמים שבחרו בו חושבים שהכל יקרה מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא חצי שחור (מצד האב)

והוא מאד מזכיר את קלינטון, פוליטיקאי צעיר שהגיע משומקום כתקווה לשינוי אחרי בוש וכבש את הלבבות של מעמד הביניים ברטוריקה טובה וקסם אישי.

נקווה שיהיה טוב ליהודים כמו הג'ינג'י שלפניו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין נראה לי ורוד מדיי.

אני בדעה כי ארה"ב גזענית מדיי בשביל נשיא שהוא חצי שחור.

אם אכן זה המצב אני בהחלט חושב שזה מהפך.

אבל אני דיי סקפטי לגבי המצב.

לדעתי הוא לא יהנה מחיים קלים (בלשון המעטה).

אני לא אתפלא אם הוא לא ישלים את ימי חייו, יפול על פרשיית שחיתות, פרשייה מוסלמית כזו או אחרת,

או כל דבר אחר שאפשר לתפור לו.

מקווה כי אתבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראיה מוזיקלית - TUPAC טעה...

Tupac - Changes

...

And although it seems heaven sent

We ain't ready, to see a black President, uhh

...

בראי קצת יותר מפוכחת - לצערי הרב אני משוכנע שאו יתנקשו בחייו או יתפרו לו תיק...

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובאמה זה מקרה קלאסי של בלון נפוח שהתקשורת ניפחה והוא יתפוצץ במוקדם או במאוחר.

לבן אדם יש כאריזמה והופעה יפה ומשכנעת, אבל בגלל הציפיות הלא ריאליות ממנו, (ובגלל שהוא שחור,) אין לו סיכוי להצליח.

אני רק מקווה שהוא יתעשת ויבין שדיבורים יפים עם איראן רק יביאו לפצצת אטום על ניו יורק... כי אם לא אז אנחנו הראשונים להיעלם מהמפה :-\

ג'ורג' בוש היה חרא של נשיא, אבל לפחות היה בעדינו. נשיא ששמו האמצעי הוא חוסיין נשמע לי קצת חשוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר נכון לאמר: "אובאמה הוא איש כריזמטי ושנון שפשוט היה במקום הנכון ובזמן הנכון".

או שאלוהים כיוון את זה =].

אתם תראו, לא תהייה בראש הפרק שלו, יש לו המון עבודה בפנים אמריקה, אם זה ייצוב הכלכלה והוצאת קבוצות כמו ה K.K.K מחוץ לחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר נכון לאמר: "אובאמה הוא איש כריזמטי ושנון שפשוט היה במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון".

מקווה שלתוכנית הבריחה מעיראק שלו לא תהיינה השפעות הרסניות, ושהרפורמה במסים לא תגרום למיתון עמוק.

מצד שני אני מאמין שהוא יצליח להשתלט על החוב הפדרלי העצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובאמה זה מקרה קלאסי של בלון נפוח שהתקשורת ניפחה והוא יתפוצץ במוקדם או במאוחר.

לבן אדם יש כאריזמה והופעה יפה ומשכנעת, אבל בגלל הציפיות הלא ריאליות ממנו, (ובגלל שהוא שחור,) אין לו סיכוי להצליח.

אני רק מקווה שהוא יתעשת ויבין שדיבורים יפים עם איראן רק יביאו לפצצת אטום על ניו יורק... כי אם לא אז אנחנו הראשונים להיעלם מהמפה :-\

ג'ורג' בוש היה חרא של נשיא, אבל לפחות היה בעדינו. נשיא ששמו האמצעי הוא חוסיין נשמע לי קצת חשוד...

בגלל שבוש היה חרא של נשיא, שהרס את הכלכלה וגרר את ארצות הברית למלחמה מיותרת, אובמה רמס את מקיין בבחירות וקיבל את הבית הלבן על מגש כסף. אמריקאים לא היו מוכנים לבוש מס' 2 לעוד ארבע שנים.

את אמריקאים לא מעניין אם הנשיא בעד איזה חור במדבר או נגד. אותם מעניינות הבעיות בבית ונכון לרגע זה ארצות הברית נמצאת עמוק בחרא. יציבות של הכלכלה האמריקאית תשפיע עלינו יותר מהנטיות הבינלאומיות של אובמה. גם אם אובמה לא יהיה תומך נלהב של נסתדר בדיוק כמו שהסתדרנו עד שנות ה-70. עכשיו שאני חושב על זה אולי עדיף שנאבד תמיכה אמריקאית ברמה מסויימת כדי שנתחיל לקחת את העניינים לידיים, נתחיל לפעול ולחשוב, כמו שישראל עשתה שנים רבות בהצלחה. הפכנו לילדים מפונקים של הדוד סם, מחכים שאמריקאים יעשו בשבילנו את העבודה השחורה.

בגדול אני חושב שאובמה יהיה נשיא טוב. הגיע הזמן שמישהו צעיר, רענן ומודרני יכנס לבית הלבן. אם אני הייתי אמריקאי (ואני לא), לא הייתי רוצה לראות דינוזאור כמו מקיין יושב על כס הנשיאות. העולם משתנה וצריך נשיא צעיר שידע לפרש את המפה העולמית החדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אובמה לא יהיה תומך נלהב של נסתדר בדיוק כמו שהסתדרנו עד שנות ה-70. עכשיו שאני חושב על זה אולי עדיף שנאבד תמיכה אמריקאית ברמה מסויימת כדי שנתחיל לקחת את העניינים לידיים, נתחיל לפעול ולחשוב, כמו שישראל עשתה שנים רבות בהצלחה. הפכנו לילדים מפונקים של הדוד סם, מחכים שאמריקאים יעשו בשבילנו את העבודה השחורה.

:hizuk:

אני רק מקווה שהעגלונים השמנמנים שיושבים בכנסת שלנו גם ישכילו לחשוב כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...