תכנות מקשים בעכבר genius 525 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכנות מקשים בעכבר genius 525

elyaz

Recommended Posts

שלום

היום הגיע עכבר genius ergo 525 שהזמנתי מקוברה.

חשבתי לפני שקניתי אותו ששני הכפתורים שבצדדים הם גם ל back ן forward בדפדפן, אבל לא כך!

מסתבר שהם משמשים רק לווליום.

שאלתי- האם יש איזה דרייבר או משהו שאפשר לכוון את שני הכפתורים האלו, כי זה מאוד נוח באינטרנט לדפדף קדימה ואחורה.

ואם לא, אולי שווה להחליף אותו בעכבר אחר?

ואם כן, אפשר בבקשה המלצה לעכבר אחר שיש לו את האפשרות לדפדף קדימה ואחורה עם הלחצנים שבצד? (מהאתר של קוברה)

אני חייב לציין שהעכבר עצמו מאוד נוח עד כמה שהספקתי לראות , אבל שוב, זה מאוד חשוב לי האפשרות הזאת.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

elyaz - תשנה בבקשה את כותרת הדיון כך שתהיה יותר אינפורמטיבית ותקנית, בהתאם לחוקי הפורום:

כותרות:

הקפידו לכתוב כותרת (נושא) עניינית לדיון שהנכם פותחים, הכותרת צריכה להכיל את השאלה הכללית שלכם או את תמצית הנושא של הדיון. אין לכתוב סימני פיסוק מרובים מיותרים בכותרת.

("איך אפשר לשנות בעכבר את המקשים בצורה המתאימה לי?")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיניתי ת'כותרת.

dude

מה קורה כשאתה בוחר באקספלורר ולוחץ על הכפתורים ?

בדקת את הגדרות העכבר בלוח הבקרה ?

O.k.

אחרי שכתבתי את הפוסט הזה, בדקתי בתוכנה שמגיעה עם העכבר, ובאמת אפשר לתכנת את הכפתורים. 8)

אבל עכשיו יש בעיה אחרת- במשחקים אי אפשר להגדיר את המקשים הצדדיים. לדוגמא: ב COD4 מאוד נוח לי שרימון זה הכפתור שבצד, אבל ב controls configuratuion הוא לא מזהה אותם.

ככה זה בכל העכברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקפיץ ומנסח את השאלה מחדש.

קניתי עכבר Genius Ergo 525.

העכבר מגיע עם שני לחצנים צדדיים (פלוס לחצן לשינוי ה DPI)

ושני לחצנים מעל ומתחת הגלגלת.

בתוכנה שמגיעה עם העכבר אפשר לתכנת את כל הלחצנים של העכבר.

עד כאן הכל טוב ויפה.

עכשיו

במשחקים, אי אפשר להשתמש בלחצנים הצדדיים ובלחצנים שמעל ומתחת לגלגלת, אלא רק בכפתור הימני והשמאלי ובגלגלת עצמה.

האם ככה זה בכל עכברי ה gaming? כמו G5 MX518 ודומיהם, או שזה רק בעכבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...