בחירה סופית של מסך למשחקים \ סרטים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירה סופית של מסך למשחקים \ סרטים

Guarding angel

Recommended Posts

מחר רוכש אחד מהם,מי מהם נותן את האיכות הטובה ביותר ועם הכי פחות "פאקים"

ASUS MW221C

http://www.asus.com/products.aspx?l1=10&l2=89&l3=356&l4=0&model=1758&modelmenu=1

ASUS VW222U

http://www.asus.com/products.aspx?modelmenu=2&model=1740&l1=10&l2=89&l3=362&l4=0

לא מעוניין לרכוש מסכי .

כמובן הדרישות הם : משחקים \ וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תבחר מסך אך ורק לפי נתוני dE 94 ממוצע מהביקורות של האתר , ה-MW221C אחרי העברתו למצב sRGB נותן תוצאה של 1.82 ואילו ה-VW222U נמדד עם תוצאה של 2.05. dE94 ממוצע הוא הנתון המציג לך תמונת מצב של דיוק בצבעים. ככל ש-dE94 יותר קטן, הסטיות לעומת הצבע הנכון פחות בולטות. ככה שיוצא שעדיף לבחור ב-MW221C (בהנחה שציפוי מבריק הוא תכונה שאין לך בעיה איתה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

orleans, אני בספק אם משתמש נורמלי מסוגל לראות בעין הבדל בין 1.82 ל-2.05 בממוצע.

יותר מעניין זה אם יש איזה צבע מסוים שבו יש חוסר דיוק קיצוני, ואז זה כנראה יורגש גם יורגש.

אחרת, הבחירה צריכה להתבסס רק על איזה ציפוי אתה מעדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כש-dE94 נמצא גבולי עד 2 מסך ייחשב לכזה שנותן איכות תמונה סבירה. ב-3 כבר ניתן להבחין בחוסר דיוק.

אם כבר, לדעתי אין גם מה לפסול את ה-Chimei 222H אשר בתורו התגלה כמכלול מוצלח יותר מה-VW222U, ולכן הפך למומלץ ביותר מבין שמונה מסכי ה-22" האחרונים שנבדקו לאתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי דווקא הדיוק בצבעים לרוב השחור שיהיה "מושלם" וכן אני יודע שאין מה לצפות ממסכי TN.

הציפוי לא כולכך רלוונטי אלא איכות נטו.

הChimei נבחר לפי כמות הפיצ'רים שהוא נותן ביחס לכסף ולא לפי איכות תמונה נטו או שאני טועה?

אני כבר מחר רוצה להזמין אחד ואני רוצה להיות סגור על זה,המסך ישמש אותי מספר שנים ולא שנה-שנתיים.

הבנתי שאפשר להוציא יותר "איכות" מהMW221C לאחר כיול עצמאי,האם הם שונים

לא חובב את חיון מסיבות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך שהפתיע אותנו הוא דווקא ה-222H של Chimei, אשר בניגוד לדגם הפשוט שקיבלנו לבדיקה בהשוואה הקודמת, מציע מגוון כניסות וידאו, ארגונומיה טובה ואיכות תצוגה טובה ישירות מהקופסא. נראה שעם המחיר הנכון והוא בהחלט לא גבוה ל-Chimei יש קלף מנצח בשרוול.

http://hwzone.co.il/reviews/22inchb/17/

סתם לשם סקרנות ,עכשיו כשיש 2408WFP A01 בנקסטופ אתה לא שוקל אותו כאפשרות? הוא ייתן לך ניגודיות גבוהה יותר מכל מסך TN שזמין בארץ, ועכשיו עם השהיית תמונה מועטה יותר, שהיא בערך באותה רמה של 2407WFP-HC, איני חושב שיש ממה להסתייג ממנו בכלל לשימושים ביתיים-בידוריים. עליו הייתי הולך בלי היסוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ההבדלים בין המסכים לא שווים את כמה מאות השקלים של ההפרש.

בין asusmw221c ל 222h ? זה נכון ש 222h זה בעצם ה221d רק עם עוד חיבורים ? ממש בא לי על הכימיי הזה ,

איפה רואים אותו ? רק ב ksp ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הASUS VW222U או הCHIMEI 222H?

שוב,פיצ'רים לא מעניינים אותי כלל,אלא איכות נטו.

מזה איכות בעיני?

איכות בניה

מינימום דליפות אור

איכות צבעים טובה

אחריות

אפשרויות כיול "לפי העין" טובות יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...