Asus A7V133 ובעיית הרעש של מאוורר ה-Northbridge - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus A7V133 ובעיית הרעש של מאוורר ה-Northbridge

Shmoe

Recommended Posts

גם לי יש בידיוק את אותו הלוח, וגם לי אחרי חודשיים המאורר שבק חיים, ואתו סיפור קרה גם לחבר שלי.

אל תחליף את המאורר זה יסיר לך את האחריות מהלוח.

הכי פשוט לא לעשות כלום, שלא יזבלו לך את השכל שזה ישרוף את הלוח או שהלוח לא יהיה יציב.

אני כבר חצי שנה בלי מאורר על הלוח, ואין שום הרעה בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש בידיוק את אותו הלוח, וגם לי אחרי חודשיים המאורר שבק חיים, ואתו סיפור קרה גם לחבר שלי.

אל תחליף את המאורר זה יסיר לך את האחריות מהלוח.

כמו שאמרתי, כבר הייתי בסרט הזה. פשוט חיברתי מחדש את המאוורר לפני כן. חוץ מזה, עוד חודשיים האחריות ממילא נגמרת.

הכי פשוט לא לעשות כלום, שלא יזבלו לך את השכל שזה ישרוף את הלוח או שהלוח לא יהיה יציב.

לדעתי, במקום להשאיר מאוורר מת על גוף הקירור, עדיף כבר להסיר אותו- זה לפחות יאפשר מעבר טוב יותר של אוויר.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשביל הרקורד, אנחנו מדברים על A7V133? אם כן, אז אני מתחיל להיות אופטימי.

כמובן שכן...

אתה יכול להיות אפטימי... אני לא יודע מאיזה Rev הלוח שלך אבל ה- HS אמור להיות מוחזק על ידי שני תופסנים קטנים...

ובעניין אחר, למה אין כאן מפרטים... Enc0der??

dude...? על מה אתה מדבר ?

זה דווקא נראה לי יותר כמו HS של פנטיום 1, למיטב זכרוני ה-P2 הגיע על Slot1 וגופי הקירור שלו היו בהתאם. מצד שני, יכול להיות שאני טועה.

הגובה של ה- HS הוא בערך כפול מזה של ה- 1, זה HS של celron ישן מתקופת ה- 2 או HS של 2 שפשוט לא מכסה את כל הסלוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתאום אני שם לב שזאת לא בעיה נקודתית, אלא מדובר ממש במגיפה >:(

אף אחד כאן לא חושב שכל זה מאיר את באור מאוד לא מחמיא? אם אלה רמות הגימור ובקרת האיכות שלהם, אולי הקדמנו מדי להמליך אותם...

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות... זה גם קורה אצל אביט.. ועוד חברות רבות.

שנית, מי המליך את אסוס???

לדעתי התופעה הזאת מוכיחה דבר אחד, המאווררים האלו הם לא יותר מסתם גימיק.. שאמור למשוך אותנו.

לדעתי זה פשוט לא יעיל.. ולא טוב יותר מהצלעות הפסיביות שהיו מקובלות לפני כן. הן היום עם שטח פנים פי כמה יותר גדול מה"חתיכת אלומיוניום הישרה עם המאוורר הדרעקי הזה שעליה.. שאפילו אם תנשפו מולו קצת הוא ייעצר."

השטח פנים של הצלעות של פעם היו מקוררות ע"י האוויר שנזרק מהאוויר של המעבד ולדעתי הוציעו את אותם הביצועים אם לא יותר.

בכל מקרה הפתרון הכי טוב בישבילך הוא- Zalman Chipset Cooler Kit ...

אני משתמש בוא.. הוא מדהים. פסיבי - שקט מוחלט .. גודל עצום - ביצועים המאפילים על כל פתרון אחר לצ'יפסטים שיש כרגע בשוק.

מלבד האורבים הרועשיים והמסורבלים שלרוב לא מתאימים בגלל הגודל.

הוא אפילו בעל ביצועים טובים יותר בפתרון נחשות אקטיבי של טיטן Copper Cooler Kit .

הוא מקורר ע"י הזרימת אוויר במארז וע"י המאוורר של המעבד שדוחף אוויר גם עליו. אפשר לחבר אותו עם קליספסים סטנדרטיים או בעזרת אפוקסי טרמי מצורף.

תמונות:

bz0fzarx.jpg

bt0wgoav.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל רחבי הרשת ישנם דיונים על הרעש הנוראי שמפיק הדרעק הקטן הזה, אבל בשום מקום לא מצאתי פתרון.

כשמסירים את המאוורר אפשר לראות שה-Heatsink מחובר די חזק. מישהו כאן ניסה להסיר אותו?

מה לגבי מאווררים חלופיים כמו ה-Blue Orb או ה-Crystal Orb? הם נראים טוב, אבל זה שהם מחוברים לגוף משלהם זה ממש פיצ'ר מיותר בשבילי.

אגב, ניסיתי מאוורר של 486 אבל הוא לא ממש מתאים (המרחק בין הברגים מעט גדול יותר).

Prog.

אתה יכול להסיר אותו בצורה פשוטה, אתה מפרק את הלוח מלוכית הברזל של המארז, ומנתק בזהירות רבה מאוד את הקלפיסים של הHFS מלמטה(בזהירות בלי לפקוע באיזורים רגישים), כלומר החלק התחתון של הלוח, והמאוורר יוצא בלי שום בעיה. רצוי שתשים AS II עכשיו, ואז תשים את הCrystal Orb כשהלוח עוד בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיטרון האולתמטיבי (בטוח לא כתבתי את זה נכון...)

שקט, שטח פנים גדול,ומקרר... והוא יכול להיות גם אקטיבי וגם פסיבי, תלוי בכמה אתה שרוט....

7401700.jpg

--------------------------------------------------------------------------------

2328626.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...