ביקורת על מצלמת Sony DSCH10 .. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על מצלמת Sony DSCH10 ..

The-StiG

Recommended Posts

אני עדין מחפש (]ירסמתי כאן כמה נושאים ) וראיתי של (Sony DSCH10) שיש לה גם HD , אבל אני לא יודע מה האיכויות שלה .

אני רוצה לדעת אם היא שווה ומה הביקורות עלייה , והאם היא עדיפה על האולימפוס SP 560-UZ ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטיג (האם אתה ראוי לשם הזה? מה זמן ההקפה שלך עם סוזוקי ליאנה?), בבקשה אל תפתח עוד ועוד דיונים. באופן הזה לא יהיה לאנשים חשק לעזור לך. תתן את רשימת הדרישות המפורטת שלך ואת התקציב, רשימה של כמה מצלמות שנראות לך ותמתין לתגובות. ד"א, בררת לגבי ה-‎TZ4/TZ5? יש להן אמנם מבנה גוף קומפקטי והן חסרות מקצת הבקרות שיש בדמויות ה-SLR שבתחום מחיר זה, אבל הן מפצות על כך בעדשה ואיכות תמונה מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ עדין אין רשיון אבל אני קמווה להיות ראוי :)

בכל מקרה בוא נעשה את כל הסיכום בדיון הזה ואני מצטער פשוט אני דיי חדש פה .

אז אני מעדיף לא קומפקטית כי אני רוצה זום גדול .

המיקוד כרגע הוא בין האולימפוס 560UZ לבין הסוני הדיברתי עליה באשכול הזה למעלה . .

מי עדיפה בנהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-TZ5 זום מכובד למדי. לרוב המכריע של השימושים אתה לא חייב את הסופר זום של המצלמות שציינת. בחלק מהמקרים זהו גימיק לא שימושי במיוחד (הפוקוס לא פועל כראוי בזום המרבי, קשה לצלם שלא בתנאי תאורה אופטימליים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי .

ומה את אומר על הסוני ?זה שהיא HD משדרג אותה בהרבה? זה כדאי להשקיע בה עוד כ200 שקל ולהעלות את מחיר כרטיס הזיכרון בשביל זה ? בנוסף גם המרחב העדשה יורדה ל36-360 מ27-486 באולימפוס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטיג, אין שום דרך להמליץ לך על עד שלא תתן את הדרישות שלך באופן מסודר מפורט אחת ולתמיד. אני לדוגמא באמת לא מבין למה את פוסל את הפנסוניק TZ5/TZ4 על הסף.

וכבר אמרתי לך את זה יותר מפעם אחת וזה מוזכר ביותר מביקורת אחת ברשת, העדשה הסופר-ארוכה של אולימפוס (וכמה ממתחרותיה) לא רלוונטית מעבר ל-300-350 מ"מ. אין חשיבות לטלהפוטו כל כך ארוך ל-99% מהשימושים של פשוטה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי . אני לא מביא את השימושים כי אין לי כאלה .

בעיקרון שלה זאת שאמורה להיות בייתי ולצילומים החובבים שלי בתור צלם רכב (אני תופס רכבים ברחוב ומצלם) .

לא יותר מזה . אני רוצה את הזום הגדול כי לא תמיד אני ליד הרכב כדי לצלם אותו .

העדשה הרחבה אני גם מעדיף וגם אני לא רוצה קומפקטית .

בכל מקרה , השאלה עצמה היא לא אם האולימפוס מקצועית, אלה אם היא שתספק אותי לצילומים שלי .

חיפשתי גם עם עוצמתי וזאת לדעתי אחת כזאת .בגלל שאני לא מבין בזה אני שואל כאן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...