לא מצליח להתחבר למשחקי רשת של EA - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתחבר למשחקי רשת של EA

nnfyrbsnss

Recommended Posts

שלום,

יש לי בעיה שאני לא מצליח לשחק משחקי רשת בPS3 שהשרתים של EA, לדוגמא, הדמו של Mirror's Edge המשחק Burnout Paradise ועוד איזה Live score של EA שקניתי בטעות, כולם מודיעים על EA server is not available now.

פירוט על החיבור: תשתית של הוט, ספקית בינלאומי, 5Mb הורדה 512Kb העלאה, מודם THOMSON מחובר בכבל ישירות לPS3 ובUSB למחשב.

עד לא מזמן שיחקתי ברשת בBurnout paradise כמו שצריך, ושהיה לי BF BC שיחקתי בו (אבל אז הייתי עם נטוויז'ן).

עכשיו אני מוריד את הדמו של BF BC ואבדוק מה קורה איתו.

משחקי אחרים עובדים כמו שצריך, ואני מחובר לPSN.

מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרתים של EA ידועים בתור שרתים לא יציבים ומהעלובים שקיימים ...

זה לא בעיה אצלך זה בעיה בשרתים שלהם.

אם אתה חושב לקנות משחק בגלל מולטיפלייר, תוודא שהוא לא של EA אחרת חבל על הכסף...

בנוגע לשרתים של הדמו של BC, נראה לי כבר מזמן סגרו את השרתים של הדמו קצת אחרי שהמשחק המלא יצא לשוק.

והדמו של מירורז אדז', אתה צריך להכניס SERIAL NUMBER של הזמנה מראש כדי לשחק בזה בדמו, עוד צעד עלוב של EA ...

קיצר חברה עלובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרתים של EA ידועים בתור שרתים לא יציבים ומהעלובים שקיימים ...

זה לא בעיה אצלך זה בעיה בשרתים שלהם.

אם אתה חושב לקנות משחק בגלל מולטיפלייר, תוודא שהוא לא של EA אחרת חבל על הכסף...

בנוגע לשרתים של הדמו של BC, נראה לי כבר מזמן סגרו את השרתים של הדמו קצת אחרי שהמשחק המלא יצא לשוק.

והדמו של מירורז אדז', אתה צריך להכניס SERIAL NUMBER של הזמנה מראש כדי לשחק בזה בדמו, עוד צעד עלוב של EA ...

קיצר חברה עלובה

אני דיי בטוח שהשרתים של הדמו ושל המלא משותפים פשוט יש חסימה לפי מפות. [בBF BC]

בקשר לMirror's edge אני יודע שצריך את הקוד אבל אפילו לחלק של להכניס את הקוד אני לא מצליח להגיע ואני מקבל שגיאה.

שרתים לא יציבים ומחורבנים אני לא יודע עד כמה זה נכון, שיהיה, אבל אחרים מצליחים להתחבר ולשחק. גם אני רוצה.[br]פורסם בתאריך: 1.11.2008 בשעה 19:58:29

אפשר בבקשה להעביר לפורום ואינטרנט?

עריכה:

לא יודע פתאום משום מקום זה עובד :S.. שיהיה

אם תהיה עוד בעיה אני אטריד אותכם שוב :) תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לאחרונה חזרתי לשחק ב-BF:BC אחרי שלא שיחקתי משהו כמו חודש+, זה ביקש לעדכן ומאז יש בעיות עם השרתים. בשבוע האחרון רק פעמיים הצלחתי להתחבר, אני כל הזמן מקבל "Failed to connect to EA online". האם מאז זה הסתדר לך או שזה חזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...