עזרה|לא מרוצה מאיכות הצפייה ב WinTV-PVR150(כרטיס טלויזיה) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה|לא מרוצה מאיכות הצפייה ב WinTV-PVR150(כרטיס טלויזיה)

zombie

Recommended Posts

יש לי ממיר יאס המחובר באדום צהוב לבן(RCA נדמה לי)לכרטיס הטלויזיה WinTV-PVR150 והמחשב מחובר למסך 24'

איכות הצפייה זוועתית!יש ארטיפקטים(לעיתים רחוקות וקטנים)והשחור לא שחור עם מן נמלים כאלה....וכשאני רואה רגילים(לא דרך הכרטיס)אז רואים נהדר....

או שיש בעיה עם הכרטיס או שהוא לא מספיק...

מה ההצעות?

ואם הבעיה היא שהכרטיס חלש אז על מה אתם ממליצים עד 800ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא לא בכרטיס, נהפוך הוא, זהו הכרטיס שמציג את התמונה הכי טובה.

הבעייה פה היא בממיר שיודע לשדר תוכן רק ברזולוציה נמוכה מאוד לעומת המסך שלך (שעובד ב1920x1200), הבעיות שאתה רואה הן שכיחות.

מה אתה יכול לעשות?

לחבר את הממיר הנוכחי בsvideo שאמור לשפר מעט את האיכות, או לחלופין, לעבור לממיר HD - שיתן לך איכות שידור מעולה. (רק בערוצים תומכים כמובן.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא לא בכרטיס, נהפוך הוא, זהו הכרטיס שמציג את התמונה הכי טובה.

הבעייה פה היא בממיר שיודע לשדר תוכן רק ברזולוציה נמוכה מאוד לעומת המסך שלך (שעובד ב1920x1200), הבעיות שאתה רואה הן שכיחות.

מה אתה יכול לעשות?

לחבר את הממיר הנוכחי בsvideo שאמור לשפר מעט את האיכות, או לחלופין, לעבור לממיר HD - שיתן לך איכות שידור מעולה. (רק בערוצים תומכים כמובן.)

אין חיבור S-vidieo בממיר יאס(יש לי תגדול)ואתה לא יכול לומר להשרזולוציה נמוכה מידיי...אצלי ממש רואים גרוע!כאילו ממש!וראיתי בLCD42 שרואים סבבה לגמריי כשLCD מחובר לממיר רגיל....ועוד אצלי אמורים לראות יותר טוב כי זה רק 24 אינצ' אבל האיכות צפייה זוועתית פשוט!אפשר להעביר את האיכות צפייה בסקרין שוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...