איך מעבדי הסלרון בקשר לשימוש ביתי? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מעבדי הסלרון בקשר לשימוש ביתי?

Immaculate

Recommended Posts

אני החזקתי מעבדה של 10 טכנאים יש לי טיפה מושג זה שאין לי חלקים זמינים לבדוק כל דבר זה משהו אחר .

אני מרחם על מי שהיה צריך לעבוד תחתיך.

איפה כפתור הreport בפורום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שלמעבד קוראים לא הופך אותו אוטומטית לגרוע.

היו סלרונים שנתנו תמורה מדהימה לכסף. היו גם כאלה שהיו פשוט תת רמה, נכון.

לי היה מבוסס ליבת tualatine. המעבד היה זהה לחלוטין לפנטיום 3 דומה, פרט לתדר FSB נמוך יותר (100 במקום 133).

ההבדלים בביצועים נבעו אך ורק מההבדל הזה ומן הסתם היו נמוכים יחסית. כמו כן זה היה יתרון מבחינת OC כי בזמנו זה היה בעייתי להעלות את ה FSB של הלוחות. העלתי לו קצת את המתח ואת ה FSB ל 133 וקיבלתי "פנטיום 3" במהירות 1.6GHZ.

ואנשים פה לא מתבססים אך ורק על בנצמרקים. מן הסתם אם המחשב של כל בן אדם פה עם היה קורס ונתקע וכל מה שאתה אומר, אז לא היו פה אנשים עם . :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MOTI?YOSEF כנראה שהלוח אם שלך גרוע מאוד אם המעבד שלך לא סוחב.. לי יש אותו מעבד 4200 והוא עובד טוב מאוד.

רק שאני לא מבין למה אתה מתנהג בצורה עויינת כלפי אנשים אחרים בפורום.

בקשר לסלרון החדש, הוא מהיר מאוד ולא מורגש הבדל בינו לבין כפולי הליבה כמעט.

אני לא יודע מה להמליץ, הכל שיקול שלכם, המעבדים הזולים עושים את העבודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוטי, אם יש לך בעיות עם לוח ספציפי או מעבד ספציפי זה לא אומר שאתה צריך ישר לצאת ולהשמיץ את היצרנית.

אם אתה רוצה עזרה בפתירת הבעיה (ואני בטוח שיש דרך לפתור את הבעיה הזאת) פתח דיון בפורום המתאים, ואל תגיד שטויות על .

כבר היה פה מישהו שהיה כמוך, וסופו היה הרחקה מהפורומים... (Ralf Klien Core , אם אני זוכר נכון את שמו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. באמת לא ראיתי הבדל בין מעבד חד ליבה לכפול ליבה .

עבדתי עם 3500 חד ליבה וכפול ליבה 4200 אין הבדל לא מרגישים את זה בעבודה אני חושב שה 3500 היה יציב יותר עם ציפסט ATI .

ב . קניתי מעבד BOX סגור ארוז לא TRAY וגם סמפרון BOX שניהם דפוקים ? או שיצאו דפוקים מהחברה ?

ג . קניתי לוח ASUS " חברה אמינה " עם ציפסט VIA לחסוך עלויות לפי מה שאני זוכר הלוח האחרון שעבדתי עליו היה ASUS 775 + VIA ועבד מצויין רק המעבד היה שונה [: ה מקרטע ...

ד . איך המחשב עובד מעולה ורק במאמץ הוא קורס ? כאילו אני מפעיל הורטוס על 100 אחוז מאמץ ממש בושה וחרפה איזה מעבד ...

מאמץ = אתרים כבדים , אימיול , CAMASTAIA

התקנתי משחק מחשב כבד לקח לי לפתוח את הקיבוץ שעה ועל 4 ישן זה היה 10 דקות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, זה לא מתאים לדיון הזה.

שנית כל, אתה יודע בכלל מה זה אורט'וס?

אורט'וס זאת תוכנה לבדיקת יציבות, וכדי לעשות את זה היא מאמצת את המעבד :kopfpatsch:

זה שהמעבד ב100% במהלך הבדיקה זה בדיוק מה שאמור לקרות...

אם הוא קורס לך יכולות להיות לזה הרבה סיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה דיסלקט או מה ?

אני אומר לך שאני נכנס לאתרים כבדים או מפעיל CAMASTASIA המחשב מגיב כאילו אני מפעיל הורטוס על 100 אחוז מאמץ

אם אין לך מושג מקצועי ואין לך תשובות אז תתן למישהו אחר לענות ותלמד קצת לקרוא פרימיטיבי .

ושוב תלמד לקרוא " הרבה סיבות " רשמתי את ההיסטוריה של המחשב שלי 100 פעם כנראה שאתה מבין במחשבים כמו שאני מבין בבישול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוטי - הסתכלתי בהיסטורית ההודעות שלך, וכמעט בכולן כל מה שאתה אומר זה של- יש מעבדים גרועים כי שלך עושה בעיות.

אני לא יודע איך עוד להסביר לך את זה(הרבה ניסו), אבל אם הרבה אנשים משתמשים ב- גם במאמץ אמיתי(לא "אתרים כבדים") ואין להם שום בעיות יציבות - אז יש לך בעיה נקודתית כלשהי, ואם אתה רוצה פתרון תפתח דיון בפורום המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציבות זה הורטוס לא ?

הרצתי הורטוס המחשב מגיב טוב ... לא מקבל הודעות של שגיאה .

הרצתי תקין ...

הרצתי את כל התוכנות שיש לטכנאים , טמפרטורה הכול תקין

יש פה משהו שמבין קצת במחשבים שיכול לענות לי על התשובה ? אם אתם לא יודעים אל תגיבו העיקר לרשום שורות ? מה הקטע שלכם ?

90 אחוז מהאנשים פה חסרי הבנה בסיסית במחשבים ואין להם תשובה אז הם רושמים שטויות העיקר להגיב להודעות שלי פיתרון רציני לא קיבלתי

אני ארשום את הבעיה שלי שוב בתמיכה טכנית הבעיה שאף אחד פה לא יודע את הפיתרון ... רק על תקלות פשוטות הם מגיבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Moti לדעתי זו לא צורת דיבור סה''כ הבנאדם מביעה דעה על סמך הנסיון שיש לו ומנסה לעזור(כמו שאתה מביעה את דעתך על סמך הנסיון שלך) לגבי הבעיה שלך:

"אני אומר לך שאני נכנס לאתרים כבדים או מפעיל CAMASTASIA המחשב מגיב כאילו אני מפעיל הורטוס על 100 אחוז מאמץ"

סביר להניח שיש בעיה במחשב (כגון: תוכנת ריגול, תוסף , וכו...) כי לא משנה באיזה אתר תיכנס אפילו אם הוא מלאה flash או silverlight למעבד כפול לא אמורה להיות בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציבות זה הורטוס לא ?

הרצתי הורטוס המחשב מגיב טוב ... לא מקבל הודעות של שגיאה .

הרצתי תקין ...

הרצתי את כל התוכנות שיש לטכנאים , טמפרטורה הכול תקין

יש פה משהו שמבין קצת במחשבים שיכול לענות לי על התשובה ? אם אתם לא יודעים אל תגיבו העיקר לרשום שורות ? מה הקטע שלכם ?

90 אחוז מהאנשים פה חסרי הבנה בסיסית במחשבים ואין להם תשובה אז הם רושמים שטויות העיקר להגיב להודעות שלי פיתרון רציני לא קיבלתי

אני ארשום את הבעיה שלי שוב בתמיכה טכנית הבעיה שאף אחד פה לא יודע את הפיתרון ... רק על תקלות פשוטות הם מגיבים .

נתחיל מזה שאף אחד לא חייב לך כלום, בטח שלא עם סגנון הכתיבה הזה. שנית, אם 90% (ואפילו 100%) מהאנשים אומרים משהו שמנוגד למה שאתה חושב, אולי הגיע הזמן להסיק את המסקנה, שמי שהוא "חסר הבנה בסיסית במחשבים", כהגדרתך, הוא אתה ולא הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פקה פקה ואין תשובות ...אני מביא עובדות ונתונים !!! אם אתה לא מבין ואין לך מושג אל תרשום כמו מוכר בערוץ הקניות !!!!

לא ביקשתי דיבורים ביקשתי עזרה וחוות דעת מקצועית

אם אתה לא מבין בזה אז תלך לחדר " כללי " ותגיב שם .

ושוב רשמתי את הבעיה שלי בחדר המתאים אם מישהו פה לא מבין ואין לו מושג בפיתרון הבעיה שלא יגיב כמו הליצן שפה תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאומרים חכמינו: "אם מספר אנשים אומרים לך שאתה שיכור, כנראה שאתה שיכור".

כמו שאמרו, אף אחד לא חייב לך פה כלום.

אני לא יודע לקרוא? תחשוב שוב, זה אתה שלא יודע לנסח.

אנחנו לא אמורים לעזור לך פה בבעיות חומרה, לזה יש פורום מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאומרים חכמינו: "אם מספר אנשים אומרים לך שאתה שיכור, כנראה שאתה שיכור".

ילד שמנת יש מצב שרוב הגולשים בבלוג הזה לא מבינים במחשבים ואין להם תשובה אז זאת הסיבה שאני מקבל כאלה תגובות בפורום ?

אני בטוח שאם הייתי שואל שאלה פשוטה 100 איש היו קופצים לעזור .

אז אם אין לך תשובה פשוט אל תגיב ...ותמשיך לקנות מחשבים באינטרנט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...